Autor Wątek: Hallo from Denmark  (Przeczytany 11943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Benny

  • Gość
Hallo from Denmark
« dnia: 2010-01-23 23:10 »
Hello

I don't know wich language is better for you to understand English or German ?

Ich weiss nicht welche sprache Ich am besten hier schreibe Deutsch oder Englisch ?

Nie wiem, czy jest to zrozumiałe, to jest tłumaczone vie google, ale teraz staram  :D

Pozdrowienia od FJ Club w Danii. nadzieję, że nawiążemy kontakt   :icon_biggrin:

Benny Z Danii.
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-01-23 23:47 »
Witaj, Hi i think in English :)

Normalnie mamy forumowicza z Dani, nieźle :)
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

psyhu

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-01-24 03:17 »
Velkommen Benny til polske forum af FJ og FJR! Vi er meget glade (og jeg håber, jeg kan tale for alle), som du fyre i Danmark kan vurdere disse store motocyklcycles (FJ, FJR) i samme niveau, som vi er! Siger blot, FJ & FJR rulez som en ultimativ magt touring-maskiner, og der er ingen tvivl om det!
... Vi håber at møde dig et sted på den måde i Danmark! :icon_twisted:

Besøg os oftere! :nod: <========  google translator I hope it is ok and I do not call your mother names ;)


Welcome Benny to Polish forum of FJ and FJR! We are very excited (and I hope I can speak for all) that you guys in Denmark can appreciate these great motorcycles (FJ,FJR) in the same level as we are! Simply saying FJ&FJR RULEZ as an ultimate power touring machines and there's no doubt about it!
... We hope to meet you somewhere on the way in Denmark!   :icon_twisted:

Visit us more often! :nod:


Witaj Benny na polskim forum FJ&FJRy! Jestesmy bardzo podekscytowani (i mam nadzieje ze mowie tutaj w imieniu nas wszystkich) ze wy chlopaki w Dani potraficie docenic te wspaniale motocykle (FJ,FJR) w takim samym stopniu co my! Mowiac wprost FJ&FJR rzadza jako doskonale maszyny turystyczne posiadajace spory zapas mocy i nie ma to tamto!
... Mamy nadzieje ze bedac w Dani spotkamy was w drodze! :icon_twisted:

Odwiedzajcie nas czesciej!  :nod:


PS

OMG how hard is to translate something what you have on your mind.
ja pitole jak ciezko jest doslownie przetlumaczyc to co ma sie na mysli.

 :icon_twisted:
 

Szoszo

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-01-24 08:24 »
Hej Benny!
Jeg er glad for, at Danmark er i Motorcykel Entusiaster Club Yamaha FJ 1200 Det er en stor motorcykel! Møde medlemmer af den polske og danske klub, der ville være en stor begivenhed. Har du har med held inddraget allerede i kontakt med klubben fra et andet land? Vores polske ven, der bor i Berlin-FJ Adrian også tilhører den tyske klub. Jeg tror, at det internationale møde er et interessant projekt.

Hilsen
Paul "Szoszo"

Witaj Benny!
Cieszę się, że w Dani jest Klub Entuzjastów motocykli Yamaha FJ 1200. To świetny motocykl! Spotkanie członków polskiego i duńskiego klubu to byłoby wielkie wydarzenie. Czy nawiązałeś już kontakt z klubem z innego kraju? Nasz polski kolega mieszkający w Berlinie- FJ Adrian należy również do niemieckiego klubu. Myślę, że międzynarodowe spotkanie to ciekawy projekt.

Pozdrowienia
Paweł "Szoszo"
 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5621
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-01-24 11:19 »
Hello Benny :D

Cześć Benny
 

KLOSZ

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-01-24 15:05 »
OK, we know guys that you know many languages a.s.o, but maybe let's continue in English, huh?

Hello Benny. Maybe in summer we should make a kind of international FJ/FJR meeting somewhere in the middle of the way beetween Poland and Denmark?

 

Offline deebee

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3879
  • Thanked: 17 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: GL 1800 2008, Burgman 125 2010, Jawa TS350 1990 Były: Jawa TS350, GSX750F, XJ900S, FJR1300
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-01-24 16:52 »
Hello Benny. Maybe in summer we should make a kind of international FJ/FJR meeting somewhere in the middle of the way beetween Poland and Denmark?

Hi Benny!!!

I think the meeting suggested by Klosz is the great idea, but the middle of the road... Would't it be somewhere in Germany?? :)
Pozdrowki,
deebee
 

Benny

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-01-24 19:50 »
Hello again.

OK. I will continue the conversation in English, and for those who's English isn't so good I will translate the text with the Google tools  :) but without warranty for the result  :D

It's nice to see so many of our Baltic neighbours found their way to the YAMAHA Big Block's  :nod:

Hopefully I will meet some of you when the snow is gone again (Normally we don't have so much snow as we have this year)

Maybe there willl be a international FJ meeting in Denmark already this year. I know some of our club members are working on it, and as soon as I know some more details I will let you know.

I own my Fj since christmas evening 2003, I have changed a lot of parts with parts from the XJR, and therfore I name my bike a FxJr 1250.

I have been to FJ meeitings in Germany several times, and maybe I already met your German member Adrian, but I am not sure.

See you later

  Benny

OK. Będę kontynuować rozmowę w języku angielskim, i dla tych, którzy z angielskim nie jest tak dobrze będę tłumaczyć tekst z narzędzi Google:), ale bez gwarancji na wynik: D

To miło, że tak wielu naszych bałtyckich sąsiadów trafiła do YAMAHA Big Block: nod:

Mam nadzieję, że będę spotykał się niektórzy z was, gdy śnieg jest odszedł (Normalnie nie mamy tak dużo śniegu jak mamy w tym roku)

Może tam willl się międzynarodowe spotkanie FJ w Danii już w tym roku. Wiem, że niektórzy z naszych klubowiczów pracujemy nad tym, i tak szybko, jak wiem, jeszcze więcej szczegółów dam wam znać.

Byłem meeitings FJ w Niemczech kilka razy, a może już spotkał się z Niemiec członka Adrian, ale nie jestem pewien.

Do zobaczenia później

  Benny
 

Szoszo

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-01-24 20:15 »
 

mireckii

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-01-24 20:31 »
Salut Beny!Comment allez-vous?
 

smutny

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-01-24 21:55 »
Velkommen ;-)
 

kalina

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-01-24 22:57 »
Siema :D
 

007

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-01-25 07:36 »
i ja witam kolegow z danii :)
nice to meet here guys from denmark. write more with some pictures  about your fj changes please. maybe you have website about it?     
 

KLOSZ

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-01-25 08:05 »
007 did you check Benny's profile? There is website address... ;)
 

007

  • Gość
Odp: Hallo from Denmark
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-01-25 08:20 »
nie sprawdzilem. za duzo roboty...
;)