Autor Wątek: Kombinezon tekstylny dwuczęściowy BUSE  (Przeczytany 2917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robert_K

  • Gość
Kombinezon tekstylny dwuczęściowy BUSE
« dnia: 2016-02-21 21:08 »
Witajcie.

Po porządkach w garażu wypada zrobić porządki w szafie. Mam na sprzedaż mój strój motocyklowy- kurtka BUSE Torino i spodnie BUSE Locarno. Całość kupiłem jako komplet w roku 2011 bodajże, ale że dużo nie jeździłem zrobiłem na nich mniej niż 20 kkm.  Kurtka i spodnie mają wszytą membranę i odpinaną podpinkę. Z podpinką jeździłem przy -10 i bardzo nie zmarzłem więc daje radę. Przy +30 bez podpinki jest dość ciepło, zwłaszcza na światłach. Całość zachowana w stanie bdb, jedyne mankamenty to naderwana guma przy prawej górnej kieszeni i trochę popękane ozdobne paski na ramionach. Oczywiście pęknięcia dotyczą jedynie tych ozdobników, sama kurtka nie ma żadnych ubytków. Wszystkie zamki sprawne, rzepy też. Nie mialem w nich żadnego szlifa ani żadnych innych przygód. Specyfikacji nie podaje bo nawet nie pamiętam a chętni mogą poszukać w intrenecie. Zdjęć nie mam, jeśli będzie ktoś chętny to zrobię ile trzeba i wyśle.
Zarówno spodnie jak i kurtka w rozmiarze 56, czyli na wysokiego chłopa, koło 188-195 cm.
Cena za komplet to powiedzmy 600 zl. Jak ktoś będzie bardzo chętny to za niewielką dopłata mogę mu dorzucić kask szczękowy LS2 ( nie pamiętam modelu ale sprawdzę jak będzie trzeba) i rękawice, z tym ze te ostatnie szczerze mówiąc szału nie robią, ale za to są ciepłe ;)

O szczegóły proszę pytać na telefon, będzie szybciej bo na forum nie jestem juz tak często jak kiedyś. Numer: 693-674-114.

Pozdrawiam. Robert.
 

Robert_K

  • Gość
Odp: Kombinezon tekstylny dwuczęściowy BUSE
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-02-22 05:56 »
Fotki będą dziś jeśli chcesz. Tylko po południu jak wrócę z pracy.

Marku, co zrobić... :)

Fotki w załączniku:
Jeszcze te mankamenty o których pisałem:
« Ostatnia zmiana: 2016-02-22 20:35 wysłana przez Siemion »
 

mireckii

  • Gość
Odp: Kombinezon tekstylny dwuczęściowy BUSE
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-02-22 20:23 »
A klapki po ile?
 

Robert_K

  • Gość
Odp: Kombinezon tekstylny dwuczęściowy BUSE
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-02-22 20:34 »
Klapki nie wchodzą w skład zestawu, połatane trytytkami ale ciągle się trzymają ;)
 

Robert_K

  • Gość
Odp: Kombinezon tekstylny dwuczęściowy BUSE
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-02-24 18:45 »
Ogłoszenie nieaktualne.