Autor Wątek: Sprzedam FJR 2003  (Przeczytany 3170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

compare

  • Gość
Sprzedam FJR 2003
« dnia: 2015-06-14 20:37 »
Powoli zaczynam się zastanawiać nad sprzedażą mojej FJR-ki. Troszkę środków w skarbonce się pojawiło, myślę o wymianie na poliftówkę ;)
Na razie tylko na forum zamieszczam "sygnał", bo maszyna na dziś stoi w serwisie i ciągle szukam zaginionego ABS-u, odbieram moto w środę (niezależnie czy znajdą ABS czy nie). W czerwcu jeszcze chcę z kolegami polecieć na 3-4 dni w Kotlinę Kłodzką, a potem zacznę chyba bardziej konkretnie myśleć o sprzedaży .
Ewentualni zainteresowani znajdą dużo info o mojej maszynie w moich postach, nad ceną jeszcze nie myślałem. Jak ktoś zainteresowany pisać śmiało, zawsze można pogadać.
 

Offline emil

Odp: Sprzedam FJR 2003
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-06-14 23:22 »
sory za offtop, ale jakbyś takie ogłoszenie walnął na allegro, na bank by ktoś się znalazł   ;-)
"weźcie przeszukajcie moje posty na forum fjr..."

chcesz sprzedać - wykaż się: podaj zdjęcia, opis co robiłeś a co do zrobienia i cenę. A nie taka lipa  :icon_rolleyes:

Podpowiem tyle, że na innym forum to ogłoszenie z automatu by poleciało do kosza ;-)

pozdro i powodzenia w sprzedaży
 

compare

  • Gość
Odp: Sprzedam FJR 2003
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-06-15 11:45 »
nie przepraszaj i nie pisz off topów, nie chce ci się - nie patrz, nie czytaj, ewentualne usuwanie ogłoszenia pozostaw Modom, wszystko
 

compare

  • Gość
Odp: Sprzedam FJR 2003
« Odpowiedź #3 dnia: 2015-06-19 20:14 »
skonkretyzowałem temat sprzedaży, szczegóły ogólnodostępne są tu:
http://olx.pl/oferta/sprzedam-yamaha-fjr-CID5-IDaArUf.html#3e517890e7
dla forumowiczów wszelkie informacje i negocjacje cenowe przeprowadzam milszym głosem ;)
dzwońcie, pytajcie .....
 

migdał

  • Gość
Odp: Sprzedam FJR 2003
« Odpowiedź #4 dnia: 2015-06-24 17:33 »
Compare znalazłeś ABS , jest zainteresowanie Twoim moto w Olsztynie
 

compare

  • Gość
Odp: Sprzedam FJR 2003
« Odpowiedź #5 dnia: 2015-06-28 14:57 »
Maszyna sprzedana, wątek do zamknięcia. W garażu już stoi BMW R1200RT  :D trochę przypadkiem się trafił, ale mam nadzieję, że będzie OK. Pozdrawiam wszystkich z forum bo najprawdopodobniej zamknę tu konto.
Szerokości!!!
 

Offline Jacenty

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 558
  • MoTo: W trakcie zmiany...
Odp: Sprzedam FJR 2003
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-06-30 22:23 »
No weź coś napisz jak wrażenia chociaż...