Autor Wątek: Przyczepka bagażowa  (Przeczytany 2510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Falkon48

  • Gość
Przyczepka bagażowa
« dnia: 2016-02-25 11:43 »
Kupie przyczepkę bagażową zdezelowaną (zniszczoną)ale z papierami. :D
 

Offline bart

Odp: Przyczepka bagażowa
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-02-25 11:55 »
Falkon, czytałem na czacie i wychodzi na to że masz przyczepkę firmową, która ma homologację ale zgubiłeś papiery, tak? Teraz nie możesz zarejestrować?
Skoro firma miała homologację na swoje produkty, to na pewno możesz ją odtworzyć.
 

Falkon48

  • Gość
Odp: Przyczepka bagażowa
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-02-25 12:01 »
Tak przyczepa kupiona w firmie która jednym z towarów miała przyczepki bagażowe a która się rozpadła. Przyczepka ma swój nr ale nie wiem jak dalej działać bo kupiona była z 15 lat temu a może i więcej. Papierów brat nie może znaleźć.
 

Offline bart

Odp: Przyczepka bagażowa
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-02-25 12:08 »
Myślę że homologację byś uzyskał, nie wiem czy to PZMot ją wydaje czy UDT? Ale na pewno się da. Do rejestracji potrzebna jeszcze jest umowa/fvat, też musiałbyś jakąś napisać ;).
 

Offline adniem21

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 629
  • MoTo: fjr 1300
Odp: Przyczepka bagażowa
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-02-25 12:25 »
A wydział komunikacji nie moze wydać duplikatu dowodu rejestracyjnego chyba ze nie była zarejestrowana.
był vs800 jest fjr 1300
 

Falkon48

  • Gość
Odp: Przyczepka bagażowa
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-02-25 13:46 »
A wydział komunikacji nie moze wydać duplikatu dowodu rejestracyjnego chyba ze nie była zarejestrowana.
Ona nigdy nie była rejestrowana
A przy rejestracji SAM -a trzeba uzyskać homologację na każdą część przyczepy i ta część musi być jakoś oznakowana i trzeba do tego mieć jeszcze kwit masakra.
 

Offline Solnik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3628
  • Thanked: 7 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Komar 1974r, Honda GL 1800 2012r.
Odp: Przyczepka bagażowa
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-02-25 15:03 »
Najbardziej to podobają mi się SAM-y którymi starsi panowie prowadzący małe gospodarstwa rolne/czyli prawdziwi chłopi- bez urazy kogokolwiek/ wiozą  prosiaki na skup albo loszki do kawalera!
Tam to była homologacja... a światła - to poezja.
Kiedyś jednemu TAKIEMU  zwróciłem uwagę - z przyczepki wychynął osiłek - ledwo uszedłem... :bash:
Jak mam czas to leżę i wypoczywam, jak nie mam czasu  - to tylko leżę.