Autor Wątek: Witam wszystkich miłośników jednośladów  (Przeczytany 17155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #30 dnia: 2010-12-05 20:36 »
wszystkie wady które i ja zauważyłem (oprócz walącego łańcucha) podał Jarek. mnie faktycznie kontrolka oleju nie świeciła w oczy. co do łańcucha... praktycznie miałem ją brać ale wpis Jarka mnie ostudził... ja słyszałem o walenie ale tłumaczyłem sobie że sprzęgło właśnie...

jeśli po wymianie sprzęgła ucichła - to tylko się cieszyć. Moto oprócz nieodbijającego kierunku ujeło mnie na jeździe próbnej, naprawdę. Być może tak miało byc że poszła do Ciebie, Zyga, a ja odkryłem dla siebie gts-a ;)

powodzenia i do zobaczenia na trasie!!
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #31 dnia: 2010-12-05 20:39 »
Cytat: Zyga.13
Mam nadzieję że będę na imprezach obowiązkowych i nie tylko


No to chyba zaczniemy od Częstochowy. Karson i smutny pewnikiem coś przygotują :D.

Cytat: arthurr
wszystkie wady które i ja zauważyłem (oprócz walącego łańcucha) podał Jarek. mnie faktycznie kontrolka oleju nie świeciła w oczy. co do łańcucha... praktycznie miałem ją brać ale wpis Jarka mnie ostudził... ja słyszałem o walenie ale tłumaczyłem sobie że sprzęgło właśnie...

Panowie dajcie już spokój, wszyscy.
 

Offline Zyga.13

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: OSA 175 '62, CBR 1000F
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #32 dnia: 2010-12-05 20:46 »
Tak macie racje kierunki nie wracają, po kilkuset km trzeba było dolać 300ml, ale moto ma 20 lat i jeśli byłaby to piękna blondi to jest to nówka sztuka nie śmigana ale jaśli chodzi o moto które ma przekręcone ponad 160 tysi to chyba norma że oleju mu nie trzeba żałować bo go będzie zużywać.
Mam nadzieję że wszystkie mankamenty usunę w czasie zimy i nowy sezon przejadę bez awarii.
 

Offline Zyga.13

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: OSA 175 '62, CBR 1000F
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #33 dnia: 2010-12-05 20:54 »
Jak jest zimna to łańcuch słychać, a jak się zagrzeje to jest spokój wydaje mi się że to kwestia obrotów silnika bo ja szybko wyłączam ssanie kwestia ekonomii.
Poza tym to słyszałem że łańcuch słychać w każdej i dla tego się tym nie przejąłem, a olejaki chodzą jak chodzą i do tego trzeba się przyzwyczaić.
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #34 dnia: 2010-12-05 20:59 »
no i git. niech służy.

Bartek, nie cisnieniuj się. Ja tam wolałbym znać spostrzeżenia ludzi odnośnie mojego motocykla - zawsze to jakieś ukierunkowanie przy doprowadzaniu do swojego własnego ideału :)
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Lis

  • Gość
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #35 dnia: 2010-12-05 21:10 »
Żeby było jasne, ja tylko wyraziłem moją opinię podpierając to ww. obserwacjami. Chodziło mi również o to, że moto było jak najbardziej godne uwagi lecz nie bez wkładu finansowego. Każdemu, komu o tym pisałem/mówiłem pozostawiałem decyzję do rozważenia.
To wszystko to są normalne rzeczy eksploatacyjne i co ważniejsze nie wszystkie są na już.
Zatem, Zyga, niech jak najlepiej i najdłużej służy!
Do zobaczenia na 1 imprezie obowiązkowej :)
Tą maszyną na pewno dotrzymasz tempa :D

ps. Obroty miała na pewno za niskie. Trochę jej podciągnąłem, ale chyba jej nie zdążyłem odpowiednio zagrzać. No i nie wiedziałem, że ma 160 kkm...
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #36 dnia: 2010-12-05 22:40 »
Powiem tak;
W większości macie rację, było trochę do porobienia z tą fjotką no i jeszcze jest, ale panowie cena czyni cuda.
Zyga za nim kupił ową maszynę zjeździł polskę w poszukiwaniu czegoś godnego uwagi i widział sam na własne oczy i uszy co ludziska mają do zaoferowania i za jakie pieniądze.
Nie wiem czy wiecie ale sprzedający tą efjotkę dokładał do niej za free wiele fajnych i cennych gratów, za które trzeba słono zapłacic choćby na aledrogo.pl.
Nie chce tu siać propagandy , jaką to wspaniałą maszynę kupił kolega Piotrek, ale trzeba przyznać, co z resztą czynicie, że zakup był trafiony, nie wydaje mi się że można było kupić coś w podobnych pieniądzach i podobnym stanie.
Jeszcze jedna sprawa, to że coś trzeba grzebnąć przy 20-letnim sprzęcie to chyba nic dziwnego, ważne że motocykl przyjechał sam o własnych siłach do nowego właściciela i zdążył nawinąć parę kilometrów jeszcze w tym sezonie i to bez grzebania , nie licząc wymiany sprzęgła i opony.
Wszyscy mamy świadomość w jakim stanie są nasze maszyny, wielu z nas ma je już jakiś czas i dalej jest coś do zrobienia, mimo że tyle już kasy i roboty się wpakowało.

Czy pamiętacie za jaką sumę chciał oddać poprzedni właściciel w/w efcię?????
Pytanie do tych , którzy tam byli i oglądali.
 

Lis

  • Gość
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #37 dnia: 2010-12-05 22:46 »
Pamiętamy :D
~5100 :D
do tego był bagster i kufer.
« Ostatnia zmiana: 2010-12-05 22:48 wysłana przez Lis »
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #38 dnia: 2010-12-06 21:02 »
Nie będę pisał ile kosztował , bo może Zyga sobie nie życzy, ale powiem że trochę pomogłem w negocjacji ceny.
Oprócz bagstera i kufra była jeszcze szyba oraz kilka innych drobiazgów.

Wszystko to zdaje się mało istotne, ważne że Zyga zadowolniony i będzie miał na czym z nami latać.
 

Offline marek

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Triumph tiger 1050 2009
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #39 dnia: 2010-12-06 21:02 »
Czołem
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #40 dnia: 2010-12-06 21:58 »
....
Czy pamiętacie za jaką sumę chciał oddać poprzedni właściciel w/w efcię?????
Pytanie do tych , którzy tam byli i oglądali.

ja znegocjowałem do 4,1 tys :) zresztą, pisałem o tym w temacie o tym motocyklu więc nie zdradzam żadnej tajemnicy :)
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Glonas

  • Gość
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #41 dnia: 2011-01-06 16:25 »
Witaj Zyga
 

Jogi

  • Gość
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #42 dnia: 2011-01-06 23:11 »
witaj zyga serdecznie pozdrawiam kolegę .
 

lightbox

  • Gość
Odp: Witam wszystkich miłośników jednośladów
« Odpowiedź #43 dnia: 2011-01-07 11:39 »
Witaj