Autor Wątek: witam  (Przeczytany 9501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jazda37

  • Gość
witam
« dnia: 2010-09-10 08:21 »
po czasie pora na cos turystycznego z palerem czyli nastal czas na fjr powitac wszystkich ziomkow nadaje z podkarpacia
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: witam
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-09-10 08:31 »
Czołem
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

Offline gienek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1014
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ1200-88r. CZ350-82r. CZ175-88r WSK M06B3-85r.
Odp: witam
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-09-10 09:35 »
No cześć kolego :icon_biggrin: Widzę, że na samym wejściu zaczynasz już łapać minusy... Popracuj lepiej nad pisownią :nod:  Pozdrawiam i miłego czytania forum :icon_biggrin:
O wielki Motórze!
Wznosimy Ci dzięki za membranowe gaźniki,
podwójne wałki rozrządu, za szklankowe zawory,  łańcuchy X-ringowe, za zębatki Sunstar  i świece irydowe. Amen!
 

mireckii

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-09-10 12:37 »
No, ja też jak czytam taki wstęp to ciśnienie mi się podnosi.
Mam nadzieję,że dalej będzie lepiej ;-)   Pozdrawiam i witaj na Forum!!!
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: witam
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-09-10 17:09 »
Witaj :)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

Offline deebee

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3879
  • Thanked: 17 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: GL 1800 2008, Burgman 125 2010, Jawa TS350 1990 Były: Jawa TS350, GSX750F, XJ900S, FJR1300
Odp: witam
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-09-10 20:39 »
Siemanko :)

Panowie darujcie koledzie (i mnie tez) polskie ogonki - juz kiedys pisalem, ze przyzwyczajen z zagranicznego softu trudno sie wyzbyc...
Pozdrowki,
deebee
 

hub

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-09-10 20:42 »
Witam i pozdrawiam!!!!  
 

jazda37

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-09-10 21:05 »
panowie nie oto chodzi w tym for.
licza sie kilom czyli jazda motocyklem jak kazdy motonita wiedziec powinien
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: witam
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-09-10 21:17 »
Jazda nie czepiam się praktycznie wcale stylistyki, ale Ty kolego naprawdę przesadzasz. To tak jak byś z nami rozmawiał seplenił i pluł na nas bo nie chcesz zakryć ust.
Jazda się liczy ale liczy się też setka innych rzeczy np. szacunek do rozmówców.


Deebee w porównaniu z kolegą to ty jesteś urodzonym polonistą.
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

Eskimos

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-09-10 21:22 »
No i pierwsze koty robaczywki ;) Kolega jazda37 dostaje 7 dni urlopu wypoczynkowego.
Jeżeli po tygodniu przemyśleń zdecyduje się pisać jak człowiek, zapraszamy ponownie.
 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5621
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Odp: witam
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-09-10 21:26 »
Popieram kamilosa i wyjął mi to z ust.
Co jak co to każdy chodził do szkoły podstawowej i jakieś tam podstawy polszczyzny zna.
Pisząc tak jak TY to sam odnoszę wrażenie że na 6 klasie podstawówkę zakończyłeś.
Też nie jestem ASEM ortografii ale mając przerglądarkę Fire Fox dużo mi w tym pomaga (wcześniej korzystałem ze słownika ortograficznego na necie) .
Na forum bywają na prawdę wykształceni ludzie i na prawdę swoją pisownią wzbudzasz niesmak wśród użytkowników.
 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: witam
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-09-10 21:31 »
Słusznie Fido, takim osobnikom jak jazda powinno się dać do  przeczytania posty Lisa, naprawdę polecam jako wzór.
« Ostatnia zmiana: 2010-09-10 21:33 wysłana przez bartpk257 »
 

U-vox

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-09-12 22:03 »
Zaraz, zaraz, a może dopuścić dwie wersje:
A.  JEDYNIE SŁUSZNĄ 
B.  i chociażby tę np. "jazda37" (czyli tylko małe litery i bez polskich znaków).

Może rozwiązaniem byłoby w układzie <<Forum>> zaraz nad Przywitalnią, zredagować:
ZASADY OBOWIAZUJĄCE NA FORUM, PORADNIK DLA NOWOPRZYCHODZĄCYCH, w którym byłyby porady typu:
- pierwszy post to: przywitalnia,
- masz kłopoty z pisownią, to mimo, że jesteś fajnym gościem, zrezygnuj już teraz,

Najmniej z motocyklizmu podobają mi się hermetyczne grupy ze sztywnymi hierachiami, różnymi wtajemniczeniami itd. itp.


Witaj Kolego "jazda37" na 4-um
 

Lis

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-09-12 23:20 »
Po raz kolejny mam wrażenie, że przesadzamy. Na 10 postów jazdy37 ma 7 minusów!!!
Czy pisze nie na temat???
Może kogoś obraził??? Sorry, ale ja tego nie widzę!
Ile lat będzie musiał pisać, żeby poprawić tę cholerną reputację? ;)
Zakładając, że w ogóle tu jeszcze zajrzy...

Odpuście Panowie trochę, a Ty jazda37 zacznij pisać staranniej i będzie git!
Nie powiesz, chyba, że nie zrozumiałeś przesłania...
Zrobisz jak uważasz.
Tak w ogóle to: CZEŚĆ!
 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: witam
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-09-12 23:59 »
Jarku, ja nic nie rozumiem. Najpierw wyzywasz że przesadzamy bo jazda ma minusy a później go pouczasz żeby się jednak poprawił. Gdyby jazda był z Bangladeszu i może tak samo mówił jak pisze, to byłbym pierwszym który by mu gratulował znajomości polskiego. Ale tak nie jest i wiesz dlaczego jazda tak pisze? Bo Ciebie, mnie i całą resztę ma w dupie. Wyjaśnił łaskawie, że nie pisze jak człowiek bo nie ma czasu. Wybacz, ale dla mnie to żałosne. Weź jeszcze pod uwagę jedną rzecz, jazda dokonuje naprawy w swoim super moto i relację z tych czynności umieszcza na forum. Wyobrażasz to sobie? Ja niestety nie. Jazda nie dostał minusów za to że jest jazdą, tylko za swój oryginalny styl. Pewnie jest fajnym ziomalem ale niestety niekomunikatywnym. Ale na pewno za 7 dni powróci i wszystko będzie git. Pierwszy postawię mu plusa.