Autor Wątek: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie  (Przeczytany 10954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-06-13 22:23 »
O, może teraz niektórzy załapią. Dlaczego kiedy dzwonie do Eskimosa i pytam o cokolwiek to odpowiada mi jak normalny człowiek? Dlaczego kiedy pytam Bigosa na gg o jakieś pierdoły dla niego żałośnie proste to się ze mnie nie wyśmiewa? Na tym polega różnica.
 

Offline psychadelic

Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #16 dnia: 2010-06-14 00:10 »
Bartpk257, jeżeli ( wg Ciebie pewnie tak ?) należę do tej grupy "niektórych" tyle załapałem,jednak uważam,że nie bez powodu dzwonisz do Eskimosa a nie do Kaliny, każdy jest inny, każdy ma prawo do wypowiedzi - po to jest forum, tak jak pisałeś już wcześniej to nie daje nikomu prawa do ubliżania komukolwiek jeżeli sobie na to nie zasłużył.
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6960
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-06-14 09:29 »
Kiedys słyszałem zajebiście mądre zdanie..."obrazic mnie może tylko madrzejszy ode mnie"...i moze niech to będzie puentą do zakonczenia tej smutnej historii...jest jak jest i trudno.Niech to forum nas łączy a nie dzieli.Nie bronię ani nie oskarżam nikogo bo każdy człowiek jest indywidualnością,każdy ma inny charakter i jak pisał Piotrek internet i pisanie to jedno a wersja LIVE to drugie.Ja tez przez net jestem miły a na zywo nieznośny :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol:
 

Kiniu

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-06-14 13:54 »
ducati996 ty to goral jestes, wiec dobrze wiem jakie z ciebie bedzie ziółko :D i na odcisk nie mam zamiaru ci nadepnac :P :D
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6960
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-06-16 09:05 »
No zeby góralowi na odcisk nadepnąć to trzeba to zrobić z premedytacją żeby góral wiedział ze to nie przypadek :) bo wybaczyc można wiele oprócz planowanej złośliwości :) i niech się gwałt gwałtem odciska jak powiedziała zakonnica do kleryka :) :D :D :D
 

vilu

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #20 dnia: 2010-06-16 19:31 »
Witam
 

lightbox

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #21 dnia: 2010-06-26 21:57 »
Panowie i Panie czuję się tutaj jak Franek Dolas... rozpętałem swoim banalnym zapytaniem waśnie i kłótnie. Jeszcze raz powtarzam nie obrażam się, nie mam zamiaru zdzierać naklejki forumowej z mojego auta ani strzelać focha. Zostaje tutaj bo spotkałem ludzi, z którymi w przyszłości można pogadać i wiele się nauczyć, pojeździć. Zachęcam by zostać na forum, pomimo że nie zawsze jest sielankowo...
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6960
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #22 dnia: 2010-06-27 10:18 »
Właśnie :) w kupie siła :) "kto ma kupę tego nic nie ruszy" jak mówi stare góralskie przysłowie i game over...A Rafał (bo widzę ze na nim się wiesza psy) ma taki sposób wyrazania się i gdybym miał takie podejście jak co niektórzy to nasza pierwsza rozmowa telefoniczna (moja i Kaliny) by pewnie trwała krótko...a przegadaliśmy przez telefon pewnie nie jedną godzinę...każdy z nas jest inny i tym jest większa klasa człowieka jeśli te róznice potrafimy zaakceptować.Tolerancja przede wszystkim i odpowiednio szybkie wyczucie sytuacji !!!