Autor Wątek: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie  (Przeczytany 10955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mystik

  • Gość
Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« dnia: 2010-06-12 19:09 »
Cześć

Chciałbym wszystkich pozdrowić i w zasadzie pożegnać.
Nie zawsze wszystko układa się tak, jakbyśmy tego chcieli.
Mam nadzieję do zobaczenia na trasie.
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-06-12 19:15 »
Mystik nie rezygnuj, liczy się całość pamiętaj o tym
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

Kiniu

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-06-12 20:36 »
Mystik - to nie kalina tworzy forum tylko my wszyscy. kalina jest jednostka i skoro wiekszosc ma z gorki na jego gburowate zachowanie to wszyscy maja odejsc ?? mito wisi kolo isi i TU Z O S T A J E ! ! ! ! Nie dolaczylem do forumowiczy ze wzgledu na kaline tylko ze wzgledu na pasje ! ! !

zastanow sie nad swoim odejsciem i przemysl czy naprawde warto.

pozdrawiam
 

Offline Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4986
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-06-12 20:43 »
Myślę, że Kiniu ma rację. Mystik nie desperuj.
 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-06-13 08:24 »
Mystic, Kiniu ma racje. Forum to ludzie którzy je tworzą, nie pojedynczy użytkownik. A poza tym kalina deklaruje że odchodzi. To tacy ludzie jak Ty mają zasadniczy wpływ na wizerunek forum. Nie odchodź.
   Ja osobiście wiem że administratorem jest ( lub był ) kalina i Eskimos. Ale pozostałe cztery osoby to kto? No i dlaczego na tym forum administracja jest anonimowa? Chyba na zdecydowanej większości forach administracja i grupa modów jest eksponowana i przeważnie w awatarach tychże osób jest taka informacja lub na stronie technicznej też takie info jest podane. Skoro mamy demokracje na którą ktoś ostatnio się powoływał to czy sposób wyboru i usunięcia zarządu jest sprecyzowany czy tylko admin może zrezygnować sam jak się obrazi albo musi się zdarzyć jakaś awantura? Czy nie powinien być jeden administrator i grupa junior adminów i kilku modów? Panowie wielu z Was jest biegłych w tych prawach, proszę abyście mi odpowiedzieli.
 

Szoszo

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-06-13 09:18 »
Fido jako głowny administrator przekazał swoją funkcję. Jeszcze przez chwilę pozostał moderatorem lecz późniejchciał aby zupełnie go tej funcji pozbawiono. Potem byl zoltar i wreszcie Edgecrusher. Cały czas mam na myśli administratora forum. Moderatorami byli/ są karson, smutny, szoszo kalina. Mod występował anonimowo w tej bajce dlatego aby można było być oceninym w sposób obiektywny . Mam odmienne zdanie. W razie wu to nie wiadomo do kogo się zwracać i było kilka takich przypadków. Moim typem na administrtora byl i jest Edge jako osoba bezstronna, w pełni obiektywna i mająca pojęcie o tym co robi. Moim przewrotem do czego sie przyznaje była propozycja ujęcia wszystkim moderatorom w tym mnie praw i ich ograniczenie do minimum a Edge jako główno dowodzący admininstruje forum. Pomysł pojawił sie po rewolucji z Zoltarem. Jestem tego zdania aby władza była absolutna ale przede wszystkim światła! Każdy reprezentuje jakies interesy ale to jedna osoba winna kierować działaniami grupy.
 

Lis

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-06-13 09:40 »
Mystik, na pewno masz swoje powody...
- ale jeśli chodzi o kalinę to chłopaki mają 100% racji!
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-06-13 10:43 »
Ja tam bym się zastanowił nad porzucaniem forum z powodu jednej osoby. Forum to my wszyscy, a nie tylko Kalina. Kto go poznał osobiście podobno już wie, że ma cięty język i specyficzne poczucie humoru. Kto już tutaj dłużej siedzi wie także, jakie zgrzyty były między nim a mną i że momentami było na prawdę ostro. Teraz Kalina jest w UK i czasem rozmawiamy ze sobą przez telefon i jest na prawdę ok, i uważam, że taki bezpośredni kontakt oddaje więcej człowieka niż internet. Tutaj można napisać wszystko, a potem czasami już ciężko to zmienić.
Ludzie są różni i dla tego czasem warto przymknąć oko, odpuścić, przemilczeć, odczekać. Wiem po sobie, że często potrafię być na prawdę upierdliwy przez mój upór i nie każdemu to odpowiada. Mam jednak nadzieję, że nikt przeze mnie nie będzie opuszczać kiedyś któregoś forum.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-06-13 11:02 »
Bigos masz rację. Ale posiadanie własnego zdania i ostrego języka nie daje absolutnie nikomu prawa do ubliżania swoim rozmówcom. O to chodzi w tym zamieszaniu, o chamstwo i głupkowate zachowanie zakończone cynicznymi i żałosnymi przeprosinami. Wybacz Piotrek ale takiego zachowania nie usprawiedliwia posiadanie ciętego języka. Ja przymykać oczu na takie zachowanie nie umiem, jak ktoś chce opuszczać głowę bo pojawia się jakiś burak to proszę bardzo. Dla takich ludzi jest właśnie mod który nie dopuszcza do używania obelg w prowadzonej dyskusji. Daje ostrzeżenie a później bana. Tak to się kończy. Przepraszam, powinno się skończyć. Jeszcze raz proszę!! Panowie proszę ujawnić osoby administrujące forum.
« Ostatnia zmiana: 2010-06-13 11:03 wysłana przez bartpk257 »
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-06-13 11:36 »
Jasne, ja mam identyczne zdanie i wiele razy podkreślałem to nie tylko na tym forum, że w szczególności na forach obowiązywać powinna kultura i chamskie zachowania absolutnie nie powinny być tolerowane. Jednak czasami zignorowanie i absolutne unikanie kolejnych zaczepek jest najlepszym rozwiązanie, bo jeżeli zaczepny osobnik nie ma pola do popisu, to jego potencjał zanika i po sprawie. Jeśli prośby i groźby nie działają to taktyka pasywna jest najlepszym wyjściem.
Hehe, macie szczęście, że ja za wszelką cenę staram się jak najbardziej zachować umiar w moich wypowiedziach i nikogo nie urazić, bo ogólnie to jestem bardzo uparty i zawzięty.
« Ostatnia zmiana: 2010-06-13 11:43 wysłana przez Bigos »
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

Offline psychadelic

Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-06-13 13:56 »
Każdy ma coś za skórą. Dla mnie wszyscy są tutaj OK,włącznie z Kaliną. Ma swoje zdanie i je mówi,ubliżanie moim zdaniem wygląda trochę inaczej, tzn kierowanie słów bezpośrednio do człowieka, któremu chce sie ubliżyć. Ale każdy ma swoje zdanie inne poglądy i to jest właśnie dobre,gdybyśmy sie ze wszystkim zgadzali i wszystko wiedzieli, po co byłoby to forum ?
Wątpię czy dorosły facet z powodu czyjegoś zdania na temat gmoli by się obraził na Forum...
 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-06-13 14:05 »
Wałkujemy ten temat któryś dzień a Ty psychadelic ciągle nie rozumiesz że nie chodzi o żadne gmole. Dorosły facet na pewno by się nie obraził z powodu gmoli i dorosły facet powinien to na pewno zrozumieć. Dla mnie temat jest zakończony i dalsza dyskusja niczego nie zmieni.
 

Offline psychadelic

Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-06-13 14:09 »
Dobra, niech będzie jak mówisz...
Ja na pewno się ścinał nie będę o to czy rozumiem czy nie.
Pozdrawiam :)
 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-06-13 14:15 »
Również pozdrawiam. :D
 

Szoszo

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-06-13 20:47 »
Załóżmy, że kalina staje sie posiadaczem Harleya. Loguje się na forum HD lub zmienia styl ubierania i poznaje innych właścicieli HD. Ci go jednak mieszaja z błotem twierdząc, że nigdy nie będzie taki jak oni. Nawiasem sami tak zaczynali - nie pamięta wół jak cielęciem był.

Pewnego słonecznego dnia kalina przyjeżdża na zlot i pyta o zwykły akumulator do swojego konia. Ci drwiąc z niego bluzgaja na lewo i prawo jaki z niego posiadacz i jak dalece mu do prawdziwego motocyklisty. Oczywiście idea peace and love jest im zupełnie nieznana i nawet celowo omijana. Ten im co odpowiada?! Dziękuję ja tylko pytam?
 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-06-13 22:23 »
O, może teraz niektórzy załapią. Dlaczego kiedy dzwonie do Eskimosa i pytam o cokolwiek to odpowiada mi jak normalny człowiek? Dlaczego kiedy pytam Bigosa na gg o jakieś pierdoły dla niego żałośnie proste to się ze mnie nie wyśmiewa? Na tym polega różnica.
 

Offline psychadelic

Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #16 dnia: 2010-06-14 00:10 »
Bartpk257, jeżeli ( wg Ciebie pewnie tak ?) należę do tej grupy "niektórych" tyle załapałem,jednak uważam,że nie bez powodu dzwonisz do Eskimosa a nie do Kaliny, każdy jest inny, każdy ma prawo do wypowiedzi - po to jest forum, tak jak pisałeś już wcześniej to nie daje nikomu prawa do ubliżania komukolwiek jeżeli sobie na to nie zasłużył.
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6960
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-06-14 09:29 »
Kiedys słyszałem zajebiście mądre zdanie..."obrazic mnie może tylko madrzejszy ode mnie"...i moze niech to będzie puentą do zakonczenia tej smutnej historii...jest jak jest i trudno.Niech to forum nas łączy a nie dzieli.Nie bronię ani nie oskarżam nikogo bo każdy człowiek jest indywidualnością,każdy ma inny charakter i jak pisał Piotrek internet i pisanie to jedno a wersja LIVE to drugie.Ja tez przez net jestem miły a na zywo nieznośny :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol: :pistol:
 

Kiniu

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-06-14 13:54 »
ducati996 ty to goral jestes, wiec dobrze wiem jakie z ciebie bedzie ziółko :D i na odcisk nie mam zamiaru ci nadepnac :P :D
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6960
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-06-16 09:05 »
No zeby góralowi na odcisk nadepnąć to trzeba to zrobić z premedytacją żeby góral wiedział ze to nie przypadek :) bo wybaczyc można wiele oprócz planowanej złośliwości :) i niech się gwałt gwałtem odciska jak powiedziała zakonnica do kleryka :) :D :D :D
 

vilu

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #20 dnia: 2010-06-16 19:31 »
Witam
 

lightbox

  • Gość
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #21 dnia: 2010-06-26 21:57 »
Panowie i Panie czuję się tutaj jak Franek Dolas... rozpętałem swoim banalnym zapytaniem waśnie i kłótnie. Jeszcze raz powtarzam nie obrażam się, nie mam zamiaru zdzierać naklejki forumowej z mojego auta ani strzelać focha. Zostaje tutaj bo spotkałem ludzi, z którymi w przyszłości można pogadać i wiele się nauczyć, pojeździć. Zachęcam by zostać na forum, pomimo że nie zawsze jest sielankowo...
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6960
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Pozdrawiam wszytkich i do zobaczenia na trasie
« Odpowiedź #22 dnia: 2010-06-27 10:18 »
Właśnie :) w kupie siła :) "kto ma kupę tego nic nie ruszy" jak mówi stare góralskie przysłowie i game over...A Rafał (bo widzę ze na nim się wiesza psy) ma taki sposób wyrazania się i gdybym miał takie podejście jak co niektórzy to nasza pierwsza rozmowa telefoniczna (moja i Kaliny) by pewnie trwała krótko...a przegadaliśmy przez telefon pewnie nie jedną godzinę...każdy z nas jest inny i tym jest większa klasa człowieka jeśli te róznice potrafimy zaakceptować.Tolerancja przede wszystkim i odpowiednio szybkie wyczucie sytuacji !!!