Autor Wątek: fjr 1300A 2005  (Przeczytany 10536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mireckii

  • Gość
Odp: fjr 1300A 2005
« Odpowiedź #15 dnia: 2016-01-20 11:12 »
Czesc moze i ja dodam cos od siebie bo bylem 2 wlascicielem tego motocykla.
Ten motocykl to bardzo ale to bardzo dobrze utrzymany sprzet.
Pierwszy wlasciciel a potem ja dbalismy o niego lepiej jak o zone!!!! Mam nadzieje,ze Rychu tez tak robil.
Nigdy nie byly palone opony a o jezdzie na jednym kole nawet nie wspomne. 98%km to autostrady!!!!
Silnik nawet w wersji 106konnej targa niesamowicie i oddlawienie go jest bez sensu!!!(mysle,ze to zakonczy niepotrzebna dyskusje)
Smigalem zawsze z zona i calym bagazem-NIGDY MOCY NIE BRAKOWALO!
Mysle,ze nastepny wlasciciel bedzie rowniez bardzo zadowolony z tego motocykla bo przebieg na poziomie 100tys km w tym egzemplazu to nie jest duzo!!
Jestem pewny,ze wytrzyma jeszcze drugie tyle.
Zycze Rychu normalnego klienta takiego jakim byles Ty.
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6319
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: fjr 1300A 2005
« Odpowiedź #16 dnia: 2016-01-20 19:49 »
Silnik nawet w wersji 106konnej targa niesamowicie i oddlawienie go jest bez sensu!!!
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Widocznie nie miałeś okazji dłużej polatać wersją otwartą.

Więc nic nie "trzeba" a można, a chodzi o to, że takie pisanie tutaj powoduje, że potencjalny kupujący myśli zaraz, że to nie wiadomo jak poważna sprawa, a w zasadzie niemalże usterka. A co do remapowania to zdań jest tyle, ile właścicieli tych sprzętów.
Czyli jeśli nie pomagasz w sprzedaży, to przynajmniej nie przeszkadzaj, bo napisałem wyraźnie, że jest zdławiona do 106KM i każdy czytać umie. Nie zatajam tego w celu przyciągnięcia większej liczby ludzi, stąd nie wiem po co to piszesz.
Ale ja Ci wcale nie przeszkadzam sprzedawać tego motocykla. Większość forumowiczów wie na czym polega proces pełnego odblokowania, więc nie potraktują mojej wypowiedzi jako przeszkodę w ewentualnej transakcji, a napisałem to po to, ponieważ wywnioskowałem, że nie do końca wiesz na czym polega proces pełnego odblokowania.
Jeszcze raz Ci życzę powodzenia w sprzedaży! Pewnie zaraz pójdzie, bo zadbane moto.
Pasja to nie wszystko.