Autor Wątek: Witam.  (Przeczytany 6238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jarczoq

Witam.
« dnia: 2010-09-26 16:49 »
Jako nowy witam wszystkich!
Właśnie wróciłem po prawie dwóch tygodniach w siodle. Z kumplem na XJR przejechaliśmy około 3000 km głównie w terenie górzystym (Karkonosze,Bieszczady), ale również autostradami (Czechy, Słowacja, a na końcu Łódź-Poznań), czyli warunki różne. Pomimo, że między innymi zawieszenie przygotowałem pod siebie , nie do końca jestem zadowolony. Zastanawiam się nad wymianą przodu na nowszy z 17" kołem lub od XJR (również z powodu hamulcy). Czy ktoś ćwiczył ten temat ? Pozdrawiam - Jq.
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: Witam.
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-09-26 17:09 »
Witaj :)
Chłopaki na pewno Ci doradzą. Tym bardziej, że na forum jest kilku fachmanów.
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

Offline gienek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1014
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ1200-88r. CZ350-82r. CZ175-88r WSK M06B3-85r.
Odp: Witam.
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-09-26 17:11 »
Cześć :icon_biggrin:
O wielki Motórze!
Wznosimy Ci dzięki za membranowe gaźniki,
podwójne wałki rozrządu, za szklankowe zawory,  łańcuchy X-ringowe, za zębatki Sunstar  i świece irydowe. Amen!
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: Witam.
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-09-26 19:34 »
Witaj.

Kolego twoje rozterki gdzieś już były omawiane, poszukaj, poczytaj, jak nie znajdziesz to pytaj.
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

Offline bart

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5541
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: szczur
Odp: Witam.
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-09-26 19:51 »
Jako nowy witam wszystkich!
Właśnie wróciłem po prawie dwóch tygodniach w siodle. Z kumplem na XJR przejechaliśmy około 3000 km głównie w terenie górzystym (Karkonosze,Bieszczady), ale również autostradami (Czechy, Słowacja, a na końcu Łódź-Poznań), czyli warunki różne. Pomimo, że między innymi zawieszenie przygotowałem pod siebie , nie do końca jestem zadowolony. Zastanawiam się nad wymianą przodu na nowszy z 17" kołem lub od XJR (również z powodu hamulcy). Czy ktoś ćwiczył ten temat ? Pozdrawiam - Jq.

Witam kolegę!
Tak jak Kamilos napisał, w warsztacie FJ jest temat dotyczący wymiany obu kół na 17". Jako że formalności stało się zadość, zapraszam do lektury i na samo forum.
 

Offline Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4986
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Witam.
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-09-26 20:04 »
Witam
 

Offline jarczoq

Odp: Witam.
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-09-26 22:10 »
Wprowadzając ten wątek niedostatecznie wyjaśniłem, że myślę o zmianie tylko przodu, dlatego nie wiem jaki to da efekt bo skutki zmiany fabrycznej znam (m.in. z  GSX-R 1100). Po za tym dzięki za odzew - Jq.
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !