Autor Wątek: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.  (Przeczytany 16393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzysiek75

  • Gość
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-08-28 22:03 »
Panowie kolega ładnie się przywitał, napisał o co mu chodzi, więc w czym problem??
To, że mu się chciało tutaj zalogować to już jest + a nie tylko wstawić temat i nikomu nie odpisać.
Ja jestem za konkurencją, im jej więcej tym my jako Klienci mamy taniej a i obsługa się podnosi na jakości
 

Offline jalech

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1735
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 3CV '88
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #16 dnia: 2012-08-28 22:18 »
Eeee tam... Czy dobrze u Zacha? Jechać tyle trzeba (prawie 300km), wypić już on tyle nie może... Zastanów się Wojtek.  :-)
No i ja też zakupiłem u Zacha laczki, ale skoro tak jest z tymi możliwościami ;), rzeczywiście to żadna inwestycja, chociaż mam połowę z tych 300 km.  Więc uważam, że zdrowa końkurencja "ok", ale zdrowie przede wszystkim. Wracaj do formy Zachu ;). Gdzie te polary? Zima idzie... :) 
Gdyby Bóg preferował przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
 

Online Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4986
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #17 dnia: 2012-08-28 22:45 »
Owszem tak jest i nigdy tego nie ukrywałem.
Z moich usług skorzystało kilku członków tego forum i byli zadowoleni.
Czytałem regulamin forum i wydaje mi się, że nie złamałem żadnego jego punktu.

Oczywiście, że możecie kupować w innych źródłach, to wolny rynek. Ja jestem jedną z wielu opcji zakupu ;)
Easy Panowie :)

Jak pisałem już nie zamierzam nikomu wchodzić w drogę i z nikim drzeć kotów.
Pzdr

Widzisz, trochę nie rozumiemy się. Jesteśmy na forum motocyklistów, a nie handlowym. Owszem zdarzyło się tu coś komuś sprzedać czy kupić, ale nikt nie traktuje tego jako swoją podstawową działalność.
Jestem na kilku forach i powiem tylko tyle, że posty forumowiczów którzy jak jak Ty są zapisani tylko po to żeby coś sprzedać, wywalane są bez pardonu.
Proszę nie pisz, że ze łzami w oczach sprzedajesz ostatnie sztuki w atrakcyjnej cenie, bo to trochę nie poważne jest (czyt. wkurwia).  :icon_rolleyes: Nie traktuj Nas jak idiotów, bo ludzie mają Internet i wiedzą ile co kosztuje.
Może trochę mocno, ale ja to tak odebrałem niestety.

Co do zadowolenia forumowiczów to nie mów tak szybko hop. O rzetelności sprzedawcy coś można powiedzieć dopiero wtedy, gdy dojdzie do ewentualnych roszczeń gwarancyjnych. Z tego co się orientuję, sprzedawca zobowiązany jest do pokrycia wszelkich kosztów reklamacji, poczynając od demontażu wadliwego towaru, poprzez pokrycie kosztów wysyłki (w obie strony), kończąc na ponownym założeniu nowego laczka.
Oczywiście nie życzę tego ani Tobie, ani Twoim nabywcom, bo to przecież zawsze kłopot.
« Ostatnia zmiana: 2012-08-28 22:47 wysłana przez Zeta »
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #18 dnia: 2012-08-28 22:49 »
W sumie racja. Jak kto chce coś jeszcze dodać, to śmiało, a później wątek do kosza :)
 

Offline ducati996

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6960
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #19 dnia: 2012-08-29 09:01 »
Najlepszym zakonczeniem będzie: "ptysiornia" handluje oponkami i jak ktos będzie potrzebował to się do niego zwróci a on mu zrobi ofertę,oraz bedzie się starał nie zamieszczać na forum ogłoszeń handlowych,no chyba ze będzie coś miał w megacenie dla forumowiczów (megacena to oferta minimum stówę mniejsza od ogólnodostepnej ceny za daną sztukę towaru).
Tak będzie chyba najbardziej zrozumiale i dyplomatycznie :)


                                                           AMEN
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #20 dnia: 2012-08-29 09:26 »
Miałem się nie odzywać ale... nic o nas bez nas ;) Po pierwsze - dziękuję za uznanie, po drugie - z Ptysiornią na samym początku wyjaśniliśmy sobie wszystko przez tel. i dajcie Chłopu spokój bo jest ok. Jak zauważył Darek, nie traktuję forum jako platformy handlowej - jeśli mogę, to pomogę.
Gość zaoferował konkretny towar za konkretną cenę i tyle. Jeżeli ktoś chce, to zamawiać a jestem pewien, że będzie zadowolony. Jakieś pytania o opony i ceny? Również zapraszam. Nie będę komentować, czy cena niska czy wysoka i ile to kosztuje na alledrogo. Każdy coś robiąc, chce mieć na butelkę chleba ;)

Z ciekawostek: komplet Metzeler Sportec M3 740zł
Metzeler M5 Interact 900zł
« Ostatnia zmiana: 2012-08-29 09:32 wysłana przez Zachu »
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

Offline ptysiornia

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • MoTo: Tuono 1100 V4 Factory
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #21 dnia: 2012-08-29 09:53 »
...po drugie - z Ptysiornią na samym początku wyjaśniliśmy sobie wszystko przez tel. i dajcie Chłopu spokój bo jest ok...

Dzięki Zachu :)
Do pozostałych kolegów: tak jak pisałem i tak jak ustaliliśmy kilka miesięcy temu z Zachem, nie zamierzam się nikomu wpi...ć w paradę. Macie sprawdzonego gościa od opon to super.
Zamieściłem ogłoszenie, że zostało mi kilka kompletów PR2 i oddam w dobrej cenie i tyle. Jak ktoś chce się targować to zapraszam na priv. Nie będę robił bazaru na ogólnym.

Do Zety: nie sprzedaję ze łzami w oczach, tylko na otarcie łez z powodu końca lata :) Czytamy ze zrozumieniem ;) A odnośnie roszczeń gwarancyjnych nie masz racji. Sprzedawca nie odpowiada za demontaż i przesyłkę towaru. W każdym sklepie internetowym masz to w regulaminie, a ponadto te sprawy reguluje kodeks cywilny.

Dla mnie EOT.

Pzdr
ptysior
Szukasz nowych opon - dzwoń: 501 014 872
www.facebook.com/ptysioropony
 

Lis

  • Gość
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #22 dnia: 2012-08-29 10:35 »
Koledzy, nie rozumiem jednej rzeczy: sprzedaży mówimy "nie" z wyjątkiem okazji??? Panowie, albo nie chcecie mieć tego typu reklam, albo chcecie. Trzeba się zdecydować. Jeśli nie chcemy to wypieprzamy działy usługowe...
IMO dział "Giełda > Sprzedam" jest miejscem do tego przeznaczonym.
IMO dział "Sklepy, salony, komisy, serwisy" jest miejscem do tego przeznaczonym.
IMHO nie stało się NIC nagannego i nie rozumiem o co ta dyskusja.
IMHO nic nie powinniśmy zmieniać tylko przestać robić zamęt.
Chcecie w ten sposób dyskutować z każdym handlującym?
Chcecie oceniać kto dla forum jest bardziej lub mniej wartościowy?
 

Online Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4986
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #23 dnia: 2012-08-29 12:27 »
Cytuj
A odnośnie roszczeń gwarancyjnych nie masz racji. Sprzedawca nie odpowiada za demontaż i przesyłkę towaru.
Sprzedawca pokrywa wszystkie koszty wadliwego towaru. Nie trafiłeś jeszcze na odpowiedniego klienta i obyś nigdy nie trafił. Mam akurat znajomego, który nie przepuszcza takich okazji. Siedzi w domu i nudzi się. To jego hobby.
Cytuj
W każdym sklepie internetowym masz to w regulaminie
Bo sklep sam sobie taki regulamin wymyślił?
Cytuj
... a ponadto te sprawy reguluje kodeks cywilny.
Nie szukaj w KC tylko na stronie UOKiK.

 Ps.
Jarek Ty też nie rozumiesz o co chodzi? Poczytaj sobie tytuł wątku, a potem pierwsze posty. Reszta to tego konsekwencje.
« Ostatnia zmiana: 2012-08-29 12:33 wysłana przez Zeta »
 

Lis

  • Gość
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #24 dnia: 2012-08-29 13:42 »
Jeśli mamy open/friendly forum to logiczne, że będą na nim się logowały różne osoby. Tacy co mają problem i po jego rozwiązaniu nigdy tu nie zajrzą, tacy, którzy użyją forum w celach marketingowych i tacy, którzy je uwielbiają - jak my :)
Każdy z nas powinien mieć głowę na karku.
Kolega się ogłosił, skomentowaliście jego ofertę i tyle. Reszty nie rozumiem. Nie powinien tego robić? Powinien nas potraktować poważniej? Dać megaofertę?
 

Online Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4986
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #25 dnia: 2012-08-29 16:47 »
Myślę że jest to forum motocyklistów, a nie typowo handlowe i chyba to jest istotą sprawy.  :embarased:
« Ostatnia zmiana: 2012-08-29 17:18 wysłana przez Zeta »
 

Offline jarczoq

Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #26 dnia: 2012-08-29 20:29 »
Jeśli, tak jest, jak piszesz Darek, to skasujmy dział Giełda i żadnego handlu.
Lis tutaj ma rację.
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

arturszczecin

  • Gość
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #27 dnia: 2012-08-29 20:44 »
Post skasowany na prośbę autora
 

Offline ptysiornia

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • MoTo: Tuono 1100 V4 Factory
Odp: Sprzedam nowe Micheliny Pilot Road 2 w super cenie.
« Odpowiedź #28 dnia: 2012-08-30 22:04 »
Miał być EOT, ale tylko króciutko: temat nieaktualny. PR2 poszły w Polskę.

Pzdr
ptysior
Szukasz nowych opon - dzwoń: 501 014 872
www.facebook.com/ptysioropony