Autor Wątek: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK  (Przeczytany 17661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ALFJOT

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #15 dnia: 2013-02-07 09:53 »
Hmmmm tego jeszcze nie grali.
Wczoraj przyjechał kupiec po BMW z Warszawy pociągiem i po sprawdzeniu go w ASO, zdecydował ,że go bierze .Po dokonaniu formalności ruszył w drogę do domu , czyli do Wawy.
Po ok 2 godzinach, już mniej szczęśliwy posiadacz BM-KI, dzwoni i melduje, że auto rozdupcone i potrzebuje lawety.
Okazało się ,że zdołał przejechać tylko 50 km i jego podróż zakończyła się w bardzo pechowych okolicznościach.
TIR , który jechał chwilkę przed nim , zgubił bieżnik z opony naczepy, w który to on właśnie świeżo kupioną furą przyładował, niszcząc przy tym zderzak, chłodnice, wentylator, wisko, paski klinowe i jeszcze parę innych drobiazgów.

Finał jest taki , że właśnie wróciłem lawetą z Wawy.

Szkoda gościa  :icon_frown: , mam tylko nadzieję , że dostanie jakieś odszkodowanie, co pewnie nie będzie łatwe.
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #16 dnia: 2013-02-07 09:59 »
Jeżeli ma sprawcę to nie powinien być dramat.
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #17 dnia: 2013-02-07 10:39 »
Sprawca jest, policja też była , ale gość z TIRA nie przyjął mandatu i sprawa została skierowana do sądu.
Że by tylko sąd mu nie chciał wmówić , że nie zachował ostrożności, za szybko jechał , czy takie tam inne.
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-02-07 10:49 »
No gość miał pecha ale Ty sprzedałeś furke i jeszcze parę złociszy za transport przytuliłeś - w sumie transakcja podwójnie udana :)
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #19 dnia: 2013-02-07 11:17 »
Chyba wolałbym nic nie zarobić a gość by szczęśliwie dojechał do domu.

W moim mniemaniu nie można mówić o udanej transakcji.
Każdego szkoda, równie dobrze mogło to trafić na mnie.
 

dziunek69

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #20 dnia: 2013-02-07 12:54 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #21 dnia: 2013-02-07 14:18 »
Mi też gościa szkoda bo się za długo autem nie nacieszył - a szkoda bo furka przednia była - sam się nad nią zastanawiałem. Ale cóż - życie jest usłane oponami... :D albo dzikami - dzisiaj o mało takiego nie trzepnąłem, w ostatniej chwili udało mi się go objechać - też by przodu nie było :D
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #22 dnia: 2013-02-07 18:40 »
Właśnie rozmawiałem z gościem .
Okazało się , że z kasą u niego krucho i nie stać go na naprawę.
Prawdopodobnie dostanie jakieś odszkodowanie, lecz to się przeciągnie w czasie.
W związku z tym gość chce sprzedać samochód tak jak jest, pewnie po okazyjnej cenie.
Jeśli ktoś ma ochotę, proszę pisać na PW, lub dzwonić 696077694
 

Krzysiek75

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #23 dnia: 2013-02-07 23:25 »
To forum motocyklowe czy samochodowe??
Piszesz, że u gościa krucho z kasą a kupił sobie taką BMW?? Nie rozumiem ludzi, auto kosztowało trochę, pali nie najmniej i krucho z kasą... ot mamy kryzys
 

Kasza

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #24 dnia: 2013-02-07 23:25 »
Co za pech.. Nikomu bym nie życzył takiej sytuacji.. Człowiek się cieszy a tu nagle PSTRYK.... i tyle.. :icon_rolleyes:
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #25 dnia: 2013-02-08 07:29 »
Kożuch - przychodzi taki czas w życiu każdego faceta, że albo kupuje motocykl albo dupowóz dający radość z posiadania - bez względu na kasę. Ma być fan i radość i oto chodzi a że drogie w utrzymaniu? No trudno - marzenia kosztują. Facet zapewne wypstrykał się z kasy na zakup fajnego auta ale nikt przy zdrowych zmysłach nie kalkuluje kilku tyśków na naprawę uszkodzonego auta w drodze do domu tuż po zakupie. Peszek jak nic :(
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #26 dnia: 2013-02-08 12:20 »
Po 1 - gość ma jeszcze E-39, której jeszcze nie zdążył sprzedać i postanowił , że będzie dalej jeździł tym co ma a E-61 sprzeda, co by kasę odblokować.
Chciał mieć nowszy model, więc nie czekał aż sprzeda swoje BMW, tylko wyciągnął kasę i kupił.
Nie wiem co w tym dziwnego, jak dla mnie normalna sprawa, życie czasem płata figle i nie zawsze wychodzi nam tak jak to sobie wymyślimy.
Nie pisałem o tym wcześniej , bo i po co, ale teraz chyba rozwiałem wszelkie podejrzenia .

Po 2 - nikomu nie zaglądam do portfela i nie interesuje mnie czy kupującego stać na paliwo czy nie, zwyczajnie nie obchodzi mnie to a po za tym dobre maniery nie pozwalają pytać o takie sprawy.

Po 3 - nie rozumiem o co chodzi, i w czym przeszkadza Kożuchowi ten wątek, nie jesteś zainteresowany  a rozumiem że nie , to nie pisz głupot.

Po 4- sprawę przedstawiłem jasno, czysto i klarownie, nie ma sensu dorabiać do tego żadnych ideologii .

Po 5 - pisząc w tym miejscu o tym całym zajściu, mam na celu głównie pomóc gościowi a nie jak niektórzy uważają, oczerniać go , czy się z niego nabijać.

Po 6 - jeśli ktoś jest realnie zainteresowany, zapraszam do kontaktu ze mną telefonicznie , lub na pw.
Nie widzę potrzeby rozpisywania się na forum.
Zdaje się , że zostało wszystko powiedziane,napisane.
 

Krzysiek75

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #27 dnia: 2013-02-08 12:28 »
ALFJOT ostatnio co chwilę zamieszczasz ogłoszenia jak na allegro i stąd moje stwierdzenie o forum motocyklowym a nie samochodowym.
Nikogo nie oczerniam, że kupił sobie zabawkę na, którą go nie stać. Dziwię się tylko ludziom, że tak podchodzą do sprawy.
Może ja za bardzo poznaniak jestem, mierzę siły na zamiary :)
Pozdrawiam
 

Offline bart

Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #28 dnia: 2013-02-08 12:36 »
E tam. Przecież to giełda a wystawianie ogłoszeń nie związanych z tym forum nie jest zabronione. Artur sprzedaje motocykle, Alfred czasami też. Nie ma się o co sprzeczać. Jeżeli admin postanowi że w giełdzie sprzedajemy tylko motocykle (swoje własne np. ;) ) i nie HANDLUJEMY, to wtedy można mieć do kogoś pretensje. Na ten czas, czy to pralka czy motocykl, mnie nie przeszkadza i myślę że większości też nie.
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: OKAZJA BO CZAS GONI BMW 525 KOMBI E60 2004 ROK
« Odpowiedź #29 dnia: 2013-02-08 12:37 »
No comments................