Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 7261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaccu

  • Gość
Witam!
« dnia: 2014-12-13 18:52 »
Witam serdecznie! Od kilku lat chcę powrócić do motocykla, najpierw w oko wpadły mi choppery, później Honda Varadero, a teraz kolega dał mi namiar na Yamahę FJR 1300, szpanerem nie jestem więc choppery poszły w zapomnienie, turystyki wpadły mi bardziej w oko. Jako że jestem kierowcą zawodowym widzę w nich potencjał jaki mogę wykorzystać. Jako, że szanuje swe pieniądze (zwłaszcza te wydawane) moja decyzja o zakupie ma być przemyślana i zdecydowana aby nie było później pretensji nie wiadomo do kogo! Na temat Hondy Varadero już wiem prawie wszystko-teoretycznie, mam nadzieje , że moje pytania na temat tego moto zostały wyczerpane, to samo chcę uczynić to samo na temat FJR, mam nadzieję że pomożecie w tym temacie, oczywiście zamierzam zapoznać się z forum i poszukać odpowiedzi które już są na tym forum! Pozdrawiam serdecznie!
 

Strażak

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-12-13 19:29 »
, mam nadzieję że pomożecie w tym temacie, oczywiście zamierzam zapoznać się z forum i poszukać odpowiedzi które już są na tym forum! Pozdrawiam serdecznie!

Dobrze trafiłeś. tutaj jest kopalnia wiedzy :P witaj
 

Offline JureŁ

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6821
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 była srebrna, była czarna, jest brązowa.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-12-13 19:46 »
Cześć, jest tu kilku fachowców, którzy wszystko wiedzą. Dobrze trafiłeś.
The Wheels need to spin.
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: Witam!
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-12-13 20:52 »
Witaj.
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

Karson

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-12-13 23:01 »
Witam serdecznie!

Ja również witam Cię serdecznie  ;-) :D

turystyki wpadły mi bardziej w oko. Jako że jestem kierowcą zawodowym widzę w nich potencjał jaki mogę wykorzystać.

Zawód kierowcy nie ma tu nic do rzeczy. W mojej firmie transportowej ( jestem kierowcą zawodowym ) tylko ja jeżdżę motocyklem, pozostali nie mają o tym pojęcia....... 


Na temat Hondy Varadero już wiem prawie wszystko-teoretycznie, mam nadzieje , że moje pytania na temat tego moto zostały wyczerpane


I do jakich doszedłeś wniosków ? Pasuje Ci Honda ? czy nie ? Pytam, bo Varadero i FJR-a to zupełnie odmienne motocykle, jaki rodzaj turystyki chodzi Ci po głowie ?

.... to samo chcę uczynić  na temat FJR, mam nadzieję że pomożecie w tym temacie...

O to możesz być spokojny, na tym forum są profesjonaliści  :beer: :friday:
 

Offline Solnik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3628
  • Thanked: 7 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Komar 1974r, Honda GL 1800 2012r.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-12-13 23:34 »
Jaccu!
Ja dzięki specjalistom TEGO  forum kupiłem FJR i do dzisiaj błogosławię ten czyn.
Lepiej trafić nie mogłeś.
Naprawdę jest tu parę Pań i  Panów którzy dobrze doradzą.
Witaj w klubie.
Jak mam czas to leżę i wypoczywam, jak nie mam czasu  - to tylko leżę.
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6317
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Witam!
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-12-14 11:22 »
Cześć.
Pasja to nie wszystko.
 

Falkon48

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-12-14 11:29 »
Przemyśl WITA :cooltu
 

Grzezola

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-12-15 06:53 »
Witam z Wrocławia.
 

Offline Odi

Odp: Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-12-15 11:13 »
Cześć.
"Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć"
 

Offline owucelot

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: ETZ 150, Honda cb 500 s, Yamaha FJR
Odp: Witam!
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-12-15 14:28 »
Witam z Moniek .
 

Jaccu

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #11 dnia: 2014-12-18 01:39 »
Hmmm...jako kierowca zawodowy wiem gdzie wjechać i czym, motocykl ma duże możliwości wjazdu, czego nie mogę powiedzieć o ciężarówce! Pośpiesznie informuję, że moje chęci opierają się na wiedzy teoretycznej, wybór motocykla zależy od kasy jak i też upodobań i możliwości, Ja nie wiele potrzebuję, ale chcę czuć "coś między nogami", wiem co znaczy moc, a nie boję się jej, na co dzień wymagam od niej znaczniej więcej niż sobie można wyobrażać, ale to nie motocykl! Dzięki serdecznie za mile slowa w powitaniu, dajcie mi troszkę czasu na zapoznanie się z gospodarzami tego forum jak i samej treści! Najlepszego z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku!
    A co do wykonywanego zawodu, to mi pomaga w jeździe po autostradach i wjechać tam gdzie na co dzień nie mogę, nie wspomnę o miejscach gdzie bym mógł być a nie mogę! Ja też mało znam kierowców zawodowych którzy jeżdżą motocyklami, może jeden, może za mało poznałem jeszcze kierowców w PL!? Pozdrawiam!
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: Witam!
« Odpowiedź #12 dnia: 2014-12-18 07:08 »
Cześć :)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: Witam!
« Odpowiedź #13 dnia: 2014-12-18 07:48 »
W moim bliskim otoczeniu jest co najmniej 4 kierowców zawodowych latających po całym świecie, którzy śmigają na motocyklach - więc witaj :D
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"