Autor Wątek: FJR 2001r  (Przeczytany 25704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline savi

Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #15 dnia: 2014-12-21 16:39 »
SPRZEDANY

Myślę, że wkrótce nowy właściciel na pewno się tutaj odezwie. Cierpliwości proszę. Ja natomiast bardzo się cieszę, że moja FJR została tutaj na forum. Nawet nie wiecie jak bardzo. Niech mu długo służy i oko cieszy tak jak mi do dzisiaj.

Szerokości życzę
Savi

 

Offline bart

Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #16 dnia: 2014-12-21 18:58 »
No i git. Gratuluje.
 

Offline DeFi

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Forum Kawasaki ZR-7
  • MoTo: FJR 2001
Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-12-21 19:54 »
Jedna pozycja z listy skreślona :(
Gratulacje dla sprzedawcy i nabywcy :)
 

Offline lewmichal

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300 '01
Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-12-22 11:24 »
To ja pozwolę sobie zakończyć temat sprzedaży i podziękować Sławkowi za udaną transakcję i podejście do sprzedaży. Oby jak najwięcej takich ludzi.
Jestem bardzo zadowolony, że przejechałem kawał Polski z takim skutkiem.

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6317
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-12-22 13:38 »
To podjedź i pochwal się. Daleko nie masz, śniegu też jeszcze nie ma. :laugh:

Takiego fajnego awatara z FJR już nie będziesz miał. Gdzie ją tak położysz, jak tor nam zlikwidują?
Pasja to nie wszystko.
 

Offline lewmichal

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300 '01
Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #20 dnia: 2014-12-22 13:52 »
Bardzo chętnie, ale raczej dopiero na wiosnę. Byłem w sobotę w Toyocie (jeszcze nie Yamahą) z nadzieją, że Cię spotkam, ale chyba Cię nie było.

Co do avatara, to masz absolutną rację gyver.

Offline savi

Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #21 dnia: 2014-12-22 16:00 »
To ja pozwolę sobie zakończyć temat sprzedaży i podziękować Sławkowi za udaną transakcję i podejście do sprzedaży. Oby jak najwięcej takich ludzi.
Jestem bardzo zadowolony, że przejechałem kawał Polski z takim skutkiem.
No to już znacie nowego opiekuna mojej FJR. Michał nie ma za co dziękować. To ja Ci dziękuje, że zgodziłeś się nią zaopiekować i o nią dbać. Pamiętaj widzimy się na zlocie, obiecałeś mi !!!. Ja dotrzymałem słowa o stanie FJR.

Savi
 
 

Karson

  • Gość
Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #22 dnia: 2014-12-22 19:13 »
...... i podziękować Sławkowi za udaną transakcję i podejście do sprzedaży. Oby jak najwięcej takich ludzi.

Ja również pokuszę się na podsumowanie tej transakcji  :hmmm
Uważam że zrobiłeś dobry interes kupując sprzęt od największego " Turysty " tego forum  :nod: Nie słyszałem, aby ktoś inny zrobił na jednej FJR-e ponad 100 Tyś. km.
Co za tym idzie, Sławek jest człowiekiem, który wie bardzo dużo o tym modelu Yamahy. To że nie kopnął licznika bardzo dobrze o Nim świadczy  :nod: i dla tego jestem pewny że żadnej padliny Ci nie sprzedał.

Życzę Ci szerokości i bezawaryjnej eksploatacji  :thumb
 

Offline Dzidu

Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #23 dnia: 2014-12-22 19:23 »
Cytat: gyver
. Gdzie ją tak położysz, jak tor nam zlikwidują?
W Radomiu można jeszcze dać rade
 

Offline savi

Odp: FJR 2001r
« Odpowiedź #24 dnia: 2014-12-22 21:17 »
Uważam że zrobiłeś dobry interes kupując sprzęt od największego " Turysty " tego forum  :nod: Nie słyszałem, aby ktoś inny zrobił na jednej FJR-e ponad 100 Tyś. km.
Co za tym idzie, Sławek jest człowiekiem, który wie bardzo dużo o tym modelu Yamahy. To że nie kopnął licznika bardzo dobrze o Nim świadczy  :nod: i dla tego jestem pewny że żadnej padliny Ci nie sprzedał.
Piotrek takie słowa z twoich ust! Nie wiem co powiedzieć. Dziękuje. To miłe naprawdę…

Na koniec tylko powiem, że jestem bardzo szczęśliwy, że trafiła w dobre ręce i mogłem kogoś tutaj uszczęśliwić a jestem pewien, że TAK.
Dziękuje wszystkich za wpisy i nie tylko. Szczęściarzowi życzę przejechania kolejnych 100tyś km.
Szerokości życzę
Savi

Proszę o zamknięcie tematu......