Autor Wątek: interkom SCALA RIDER Q2  (Przeczytany 7282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzidu

 

Offline Solnik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3628
  • Thanked: 7 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Komar 1974r, Honda GL 1800 2012r.
Odp: interkom SCALA RIDER Q2
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-10-03 12:41 »
Witaj!Interesuje mnie to urządzenie.Proszę o kontakt na nr 606687248.
Pozdrawiam
Jacek
Jak mam czas to leżę i wypoczywam, jak nie mam czasu  - to tylko leżę.
 

Offline Dzidu

Odp: interkom SCALA RIDER Q2
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-10-03 12:59 »
Cześć. Jesteś zainteresowany interkomem licytuj ile uważasz. Nie sprzedaję poza licytacją.Jakies pytania to pisz , pytaj.
 

ErniOK

  • Gość
Odp: interkom SCALA RIDER Q2
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-10-07 20:46 »
Cześć

Nigdy nie używałem czegoś takiego, dla tego mam kilka pytań jak to jest w praktyce, jeśli używałeś tego interkomu więc może będziesz wiedział:

1)
Czy ten interkom ma wbudowane radio FM, jesli tak, to jak ono odbiera?
Są szumy i trzaski, nie gubi sygnału ?
Czy raczej odbiera czysto i da się tego słuchać, zależało by mi głównie żeby odbierać 3'kę, to częstotliwość 99,7 mhz, w możliwie dobrej jakości?

2)
Czy do interkomu można podłączyć kilka urządzeń bluetooth jednocześnie?
Tzn chodzi mi o coś takiego, że jadę i słucham muzy z telefonu (połączenie bluetooth) czy wbudowanego radia, i w momencie jak pasażerka się odzywa przez drugi zestaw (połączony przez bluetooth), to u mnie muza się wycisza i ją słychać..

3)
Czy do interkomu można podłączyć jedno urządzenie na kabelku np nawigację, bo akurat w nawi nie mam bluetootha ?
 Jeśli tak, to czy dało by się, żebym słyszał komunikaty z nawi, która była by na kablu, jednocześnie słuchał bym muzy z telefonu (bluetooth) lub wbudowanego radia, i żebym mógł gadać z pasażerką
(połączoną drugim zestawem przez bluetooth).

I to wszystko najlepiej bez  przełączania przycisków w interkomie podczas jazdy :icon_biggrin: Tzn przed jazdą wszystko bym ustawił i podłączył żeby w czasie jazdy nie musieć nić przestawiać..
Da się tak ?
 

Offline zoltar

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2249
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: F8ooGS
Odp: interkom SCALA RIDER Q2
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-10-07 21:44 »
Erni, zerknij może tutaj najpierw http://fj-fjr.com/index.php?topic=6177.0
Sporo tam informacji, co do radia, nie szumi w mieście dalej to zależy od sygnału, jak to z radiem, za antene robi kabel słuchawkowy tak jak w komórce. Szumi Ci komórka? :)
Jak masz RDS włączony i wjedziesz w tunel to zgubi sygnał i rzadko go znajduje. Co do przełączania to zakup najnowszą wersje gdzie masz sterowanie głosem ;)
 

Offline Dzidu

Odp: interkom SCALA RIDER Q2
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-10-08 08:50 »
Cześć

Nigdy nie używałem czegoś takiego, dla tego mam kilka pytań jak to jest w praktyce, jeśli używałeś tego interkomu więc może będziesz wiedział:

1)
Czy ten interkom ma wbudowane radio FM, jesli tak, to jak ono odbiera?
Są szumy i trzaski, nie gubi sygnału ?
Czy raczej odbiera czysto i da się tego słuchać, zależało by mi głównie żeby odbierać 3'kę, to częstotliwość 99,7 mhz, w możliwie dobrej jakości?

2)
Czy do interkomu można podłączyć kilka urządzeń bluetooth jednocześnie?
Tzn chodzi mi o coś takiego, że jadę i słucham muzy z telefonu (połączenie bluetooth) czy wbudowanego radia, i w momencie jak pasażerka się odzywa przez drugi zestaw (połączony przez bluetooth), to u mnie muza się wycisza i ją słychać..

3)
Czy do interkomu można podłączyć jedno urządzenie na kabelku np nawigację, bo akurat w nawi nie mam bluetootha ?
 Jeśli tak, to czy dało by się, żebym słyszał komunikaty z nawi, która była by na kablu, jednocześnie słuchał bym muzy z telefonu (bluetooth) lub wbudowanego radia, i żebym mógł gadać z pasażerką
(połączoną drugim zestawem przez bluetooth).

I to wszystko najlepiej bez  przełączania przycisków w interkomie podczas jazdy :icon_biggrin: Tzn przed jazdą wszystko bym ustawił i podłączył żeby w czasie jazdy nie musieć nić przestawiać..
Da się tak ?
Cześć
1- radio fm jest wbudowane , w mieście odbiera przyzwoicie , zakres to 88-108 hercy .
Można zaprogramować 6 stacji. Ja na dłuższe wyjazdy używałem najtańszego transmitera do którego podłączyłem pendriwa z muzyką.

2- do interkomu można podłączyć jedno urządzenie oprócz drugiego  interkomu.

3 do interkomu  niemożna podłączyć urządzenia na kabelku.
 

Offline Dzidu

Odp: interkom SCALA RIDER Q2
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-10-08 08:52 »
Albo najlepiej podaj mejla to Ci puszcze instrukcje po polsku