Autor Wątek: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam  (Przeczytany 21472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ALFJOT

  • Gość
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #30 dnia: 2015-02-03 19:18 »
Wojtek, ani się waż olewać handlarzy :angry:
 

Offline Pabloss

Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #31 dnia: 2015-02-03 21:49 »
Olej handlarzy. Ale właśnie przez nich mamy problem. My normalni użytkownicy chcący sprzedać swoje maszyny.
Aż się boję co będzie za rok, gdy będę chciał zmienić swoją Zośkę (zafira 1.8 2007)
Pewnie skończy się to tak, że oddasz handlarzowi, który powie ci jaki to strasznie masz stary, zepsuty, zniszczony samochód, a on go odsprzedaj jako tzw. IGŁA mało śmigana i zarobi na nim swoje "marne" 3000 zł. Popieram olej handlarzy, choć zdaję sobie sprawę, że łatwo się mówi, a trudno robi.
pozdrawiam Pabloss
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #32 dnia: 2015-02-03 23:28 »
Taaa, tyle że taki handlarz wykłada gotówkę, niech będzie w tym przypadku że te 8500zł i nikt nie wie , nawet on , kiedy zarobi te marne 1500zł ( bo nie 3000, te czasy minęły).
Niech się sprzedaje miesiąc a w tym czasie wyjdzie przegląd i ubezpieczenie, że o jakiejś naprawie nie wspomnę i z tego 1500 a nawet i 3000 zostaje wielkie G.
Oczywiście wszyscy sprzedający (prywatni właściciele), wmawiają nam handlarzom, jakie to nie cacko sprzedają a potem dopiero się okazuje ile trzeba dołożyć , żeby normalnie takie cacko sprzedać.
Nie zapominajcie, że jak wy sprzedajecie na umowę, to nic was nie interesuje, nie macie żadnej odpowiedzialności, nikt was nie nęka że złoma pociśliście, nie płacicie żadnego podatku.
Zupełnie odwrotnie jest w przypadku tego złego handlarza, co wam gotówkę (może trochę mniej niż chcieliście początkowo, ale jednak) wypłacił i grata z placu zabrał.
Z innej zaś strony , nikt nikogo nie zmusi do sprzedaży, żaden handlarz nie stoi z pistoletem w jednej i umową do podpisania w drugiej ręce nad sprzedającym.
Zrozumcie wreszcie , że to on ryzykuje, on wykłada sianko i on zarabia.
Jeśli sami nie potrafimy dobrze sprzedać samochodu, to dla czego ten co to potrafi ma być h...???
Pewnie dla tego że zarobił na was, takie jest właśnie wasze myślenie, psy ogrodnika.

Handlarz chciał zarobić, kupił 3 auta po ok 15 tys, w nocy przylazł debil jakiś i podpalił wszystkie 3 sztuki.
Wy siedzicie w domku i liczycie sianko a handlarz jest 50 tysi w plecy i kto ma lepiej.?

Co by się nie działo , handlarz zły.
Ciekawe czemu nikt się nie czepia handlarzy np. na giełdzie warzywno-owocowej, nie macie nawet bladego pojęcia jaka tam jest kasa, jakie jest bicie na towarze .
Jednej nocy można zarobić połowę tego co cały miesiąc na autach a raczej każdy z nas zjada ten towar.

Następnym razem, za nim coś napiszecie o handlarzach, przemyślcie sprawę a jeśli nie wiecie dokładnie jak to działa, to nie wypisujcie głupot zasłyszanych w knajpie przy browarze.
 

Offline Jacenty

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 558
  • MoTo: W trakcie zmiany...
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #33 dnia: 2015-02-03 23:42 »
Jeśli sami nie potrafimy dobrze sprzedać samochodu, to dla czego ten co to potrafi ma być h...???
(...)
Co by się nie działo , handlarz zły.
No offence ale...
Myślę, że to raczej kwestia tego, w jaki sposób "potrafi". Poza tym, nie sądzisz, że handlarze zapracowali na swoja opinię? Wyjątki tylko potwierdzają regułę a sprawa jest o tyle poważna, że chodzi o życie. Pal licho kasę ale chcę mieć pewność że jestem w kupionym aucie bezpieczny - ja i moja rodzina. Ile handlarzy ma to w głębokim poważaniu?
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #34 dnia: 2015-02-03 23:59 »
Jak chcesz mieć pewność, to musisz sam sobie zbudować samochód, innej możliwości nie widzę.
Nowe auta z salonu , też odpadają pod tym względem, głośne afery z wieloma systemami bezpieczeństwa, oraz kampanie nawrotowe, w wielkiej części dyskwalifikują ''nówki''.
Zaręczam , że żadnego sprzedanego auta , żaden handlarz sam nie budował, więc dla czego chcesz , aby to on właśnie dał ci taką pewność.
W większości przypadków, kupując auto od handlarza, kupujesz to co wcisnął mu inny ktoś, więc tak naprawdę on jest tylko pośrednikiem, ale ma brać pełną odpowiedzialność?
Inna sprawa,  w dzisiejszych czasach nie ma żadnego problemu prześwietlić , sprawdzić, ocenić stan i historię każdego samochodu, problem w tym że trzeba wydać kilka stówek a to już jest nie do przeskoczenia dla większości.
Więc jeśli się nie znasz na samochodach i kupujesz na wygląd , to pretensje możesz mieć tylko do siebie .
Z jednym się zgadzam, handlarze popełnili wiele błędów , za które teraz sami płacą.
Pamiętać też należy o tym , że nie można wszystkich walić do jednego wora, idąc tym tropem, wszyscy księża to pedofile, wszyscy lekarze to konowały, wszyscy policjanci to debile i łapówkarze , wszyscy motocykliści to dawcy itd.

Wojtku, powiem szczerze , że cena trochę zaporowa za Toyotkę.
Co do ogłoszenia, musisz się trochę bardziej przyłożyć, bo tak będzie ciężko.
 

Offline Kruszyn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3273
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zyj tak zebys byl szczesliwym
  • MoTo: yamaha fjr 2008
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #35 dnia: 2015-02-04 13:52 »
Alfik cena jest 10700 więc chyba nie jest przegięciem jak sądzisz?
519317763 mój telefon
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #36 dnia: 2015-02-04 14:24 »
Kurcze przeglądałem te toyotki i muszę przyznać , że cena 10700, nie jest żadną atrakcją.
Nie twierdzę , że jest nierealna, lecz ogłoszenie w tej postaci z tą ceną będzie wisieć do usranej śmierci.

Dawaj na PW to pogadamy co i jak.
 

Offline Horoś

Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #37 dnia: 2015-02-04 17:06 »
Alf w czym leży tajemnica ?
Inni też chcieliby coś sprzedać. :icon_eek:
Może udzielisz porad  :icon_biggrin:
 

Offline Walus1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1056
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJR '05 by Canada
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #38 dnia: 2015-02-04 17:31 »
O tak tak ja też jestem szczerze zainteresowany zbycie mojej Miazgi :)
Pamiętaj abyś w dzień święty jeździł...
Zapraszamy - Kawiarnia "CENTRUM"
Pozdrawiam, Waluś.
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #39 dnia: 2015-02-04 18:42 »
Tajemnica tkwi w marketingu ;-)

Tapnięte z fona

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #40 dnia: 2015-02-04 22:37 »
Przywoźcie do mnie te wasze maszynerie,  to się je posprzedaje, tylko z cenami proszę normalnie, nie z kosmosu.
Mogę też sam do Was przyjechać i zabrać , czekam na propozycje.

Tak poważnie , to żadna tajemnica, wyobraźcie sobie , że to wy jesteście po drugiej stronie monitora i zróbcie wszystko tak , abyście sami chcieli kupić własny pojazd jeszcze raz.
Sukces gwarantowany.
 

Offline Kruszyn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3273
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zyj tak zebys byl szczesliwym
  • MoTo: yamaha fjr 2008
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #41 dnia: 2015-02-05 20:46 »
Tak właśnie starałem się zrobić.
Ładne fotki wszystko pokazane i cisza.
Co według Ciebie jest nie tak?
519317763 mój telefon
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #42 dnia: 2015-03-13 17:24 »
A weź pokaż ogłoszenie. Wcześniej nie patrzyłem, ale skoro nie może się sprzedać od pół roku, to aż z ciekawości zerknę :)
 

kalina

  • Gość
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #43 dnia: 2015-03-13 17:55 »
Myślę że pech sprzedającego jest w polskim prawie pozwalającym na "korygowanie" stanu licznika. W takiej sytuacji uczciwy sprzedawca ma przejebane.
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Toyote avensis d4d 2001 przebieg 144300km oryginalny sprzedam
« Odpowiedź #44 dnia: 2015-03-13 17:57 »
Ale że 145kkm to na tyle dużo, że by warto cofnąć? Czy co?