Autor Wątek: Kask szczękowy rozmiar M Shoei  (Przeczytany 229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Świszczący Bóbr

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Thanked: 8 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Srebrna Dama, BMW C 650/ Historia: Honda CRF 250 Rally, Yamaha: FJR, Bulldog, Kymco Super 9,Ogar 205
Kask szczękowy rozmiar M Shoei
« dnia: 2024-04-13 22:43 »
Trzy razy na głowie, jednak za mały, cena do uzgodnienia, jeśli ktoś ma taki sam w rozmiarze L, marzenie.:)
https://allegrolokalnie.pl/oferta/kask-rozmiar-m-shoei
 

Offline Student

Odp: Kask szczękowy rozmiar M Shoei
« Odpowiedź #1 dnia: 2024-04-14 19:51 »
Pawel będziesz  w okolicach Marek, podjedz, zamierzymy zobaczymy choć z tym Shoei jest jakoś dziwnie, mam M a ten model to i w L ciasny.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline iraspl

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 17
  • Droga jest celem:)
  • MoTo: FJR ycc-s
Odp: Kask szczękowy rozmiar M Shoei
« Odpowiedź #2 dnia: 2024-04-16 13:12 »
Do kasku Shoei są dostępne różne grubości wypełnienia którymi można dopasować kask pod siebie,.
 

Offline Świszczący Bóbr

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Thanked: 8 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Srebrna Dama, BMW C 650/ Historia: Honda CRF 250 Rally, Yamaha: FJR, Bulldog, Kymco Super 9,Ogar 205
Odp: Kask szczękowy rozmiar M Shoei
« Odpowiedź #3 dnia: 2024-04-17 20:51 »

Student- będę niebawem na podlaskiej pięknej ziemi po fujarę, wracając mogę odbić na Marki, zapytam o te wkładki w sklepie :)

iraspl - Po 100 km ciśnie mnie w nim w kości policzkowe, skronie, dobrze wiedzieć że są różne wkładki. THX kolego!
zapytam o te wkładki w sklepie :) W L luz był, a M był w sam raz.



 

Offline Student

Odp: Kask szczękowy rozmiar M Shoei
« Odpowiedź #4 dnia: 2024-04-18 11:41 »
jak ciśnie w skronie to wkładka policzkowa nie pomoże
Shoei ma jedna wadą - nakładające sie płaty XPSa na siebie, i tam ciśnie, zgłaszałem to do Shoei, tłumaczyłam baranom ale mają to w dupie.
np w Nolanie, Schubercie czy AGF nie ma takich nakładek na siebie.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline iraspl

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 17
  • Droga jest celem:)
  • MoTo: FJR ycc-s
Odp: Kask szczękowy rozmiar M Shoei
« Odpowiedź #5 dnia: 2024-04-18 16:42 »
Jak uwiera w skronie, to są podkladki które się umieszcza w wyściółce na czubku głowy, podnoszą one trochę kask i przestaje uwierać w skronie. Najlepiej pojechać do dobrego sklepu gdzie mają kaski Shoei i tam doradzą.
 

Offline Świszczący Bóbr

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Thanked: 8 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Srebrna Dama, BMW C 650/ Historia: Honda CRF 250 Rally, Yamaha: FJR, Bulldog, Kymco Super 9,Ogar 205
Odp: Kask szczękowy rozmiar M Shoei
« Odpowiedź #6 dnia: 2024-04-19 17:40 »
 :icon_eek: