Autor Wątek: Spraedam swoją FJR  (Przeczytany 4860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piter

Spraedam swoją FJR
« dnia: 2022-10-24 18:11 »
Cześć;. Jak w tytule. Czas nadszedł rozstać się ze swoją maszyną  :cry:. Jak by ktoś był zainteresowany to mój telefon 605 766 816. Wiadomości żadko przegladam z braku czasu :undecided: więc lepiej telefon . Link do ogłoszenia OLX :  https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-fjr-1300-rocznik-2011-CID5-IDRvJ1I.html
 

Offline Student

Odp: Spraedam swoją FJR
« Odpowiedź #1 dnia: 2022-10-24 21:33 »
Ogłoszenie bez ceny idzie do kosza.
Ponadto zatajasz informację że moto jest po służbach.
Słabe to..
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline Piter

Odp: Spraedam swoją FJR
« Odpowiedź #2 dnia: 2022-10-26 19:51 »
Nie rozumiem oskarżenia o jakiekolwiek zatajanie. Temat tego akurat motocykla był tu dyskutowany wielokrotnie. Nie byłeś jeszcze Student na tym forum jak na początku 2014 roku w ogłoszeniach pokazało sie na  sprzedaż 11  żółtych FJR pochodzących z farancuskiej firmy zajmującej się konwojowaniem transportów ponadgabarytowych. Firama zbankrutowała a motocykle trafiły na sprzedaż. Motocykle były w bardzo dobrym stanie i z niskimi przebiegami. Pierwszą kupiłem ja, a po mnie trafiły w ręce naszych kolegów forumowych kolejne trzy. Nie chciałem zanudzać nikogo dokładną historią motocykla. Jeżeli ktoś by był zainteresowany z pewnościa udzielił bym wszelkich informacji łacznie z dokumentacją zdjeciową ze stanu motocykla sprowadzonego z Francji jeszcze z przed mojego zakupu. Zanim kogoś posądzisz o oszustwo to zapytaj.
 

Offline Student

Odp: Spraedam swoją FJR
« Odpowiedź #3 dnia: 2022-10-27 14:34 »
czyli zabolało jak wyjeżdżasz z oszustem - bo jak nic takiego nie napisałem.

więc pierdu pierdu....albo podajesz albo zatajasz.  :D

ogłoszenie bez ceny - do kosza. Gdzie jest MOD  :police:
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6313
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Spraedam swoją FJR
« Odpowiedź #4 dnia: 2022-10-28 23:50 »
Jest link do ogłoszenia, który zawiera opis a w nim również cenę, więc tego typu ogłoszenie jest jak najbardziej dopuszczalne.
Pasja to nie wszystko.
 

Offline Piter

Odp: Spraedam swoją FJR
« Odpowiedź #5 dnia: 2022-11-04 18:01 »
Już sprzedana.