Autor Wątek: Sprzedam swoją FJR 2005.  (Przeczytany 4747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PabloWPR

Sprzedam swoją FJR 2005.
« dnia: 2022-11-08 15:53 »
Gratuluje  ! Skoro temat jest o sprzedaży to pozwolę sobie go kontynuować.  Poważnie noszę się się z zamiarem sprzedaży swojego motocykla. Rok 2005 , model RP11 , aktualny przebieg 87595 km , kolor srebrny. W momencie zakupu przeze mnie w lutym 2021 miała przejechane 78399 km , więc  łatwo policzyć zrobiłem nią trochę ponad 9 tys km  w dwa sezony. Motocykl kupiłem w komisie pod Kutnem . Pochodzi z Belgii ( nie posiadam książki serwisowej ) , moc zdawiona do 100 KM z uwagi na tamtejsze przepisy ( i nie odblokowywałem ). Zaraz po kupnie motocykl oddałem w ręce serwisu Motokofeina w Nadarzynie na przegląd po zakupie podczas którego wymieniono wszystkie oleje, płyny eksploatacyjne, świece , filtry , zestrojono i wyregulowano przepustnice , wymieniono akumulator. lagi w teleskopach z uwagi na niewielkie skrzywienie jednej z nich. Na wszystko mam rachunki. Słowem przygotowano do sezonu. Niedługo potem zakupiłem i wymieniłem kmpl nowych opon ( od kolegi ptasiora ) tj. Micheliny gt5 a montażem zajął się Pan Michał z w/w warsztatu. I tak motocykl dojechał do jesieni 2021 żeby na wiosnę wyjechać ponownie w trasę. W tym roku już wymiany wymagały tarcze i klocki zarówno przód jak i tył więc zakupiłem dobrej jakości zamienniki i wymieniłem w Motokofeinie. Motocykl nigdy mnie nie zawiódł. Wszystko do dziś działa właściwie. Regulacja szyby ok, abs ok, elektryka bez zarzutu. Słowem egzemplarz do jazdy. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to II bieg który wymaga lżejszego traktowania niż pozostałe i pocykiwania zaworów ale o tym już referaty pisano. Z rzeczy wizualnych jest brak pasów na owiewkach co może świadczyć i zapewne świadczy o naprawie ( nie wiem nie rozbierałem i nie oglądałem od środka) oraz lekkie pękniecie owiewki górnej przy mocowaniu śruby ( natknąłem się na to jak wyjmowałem akumulator ). Trzeba się dobrze przyjrzeć aby to zauważyć. Z dodatkowych rzeczy to niewielkie rysy na kufrach ( tak było i ja z tym nic nie robiłem ). Nadmienię że wszystkie 3 są oryginalne. Do moto posiadam 3 a w sumie 4 klucze bo 2 czarne i 1 czerwony ale 1 z czarnych miał trochę pęknięty grot i nie czekałem z tym i wymieniłem na zamiennik ( przełożenie immobiliser ) i dorobienie grotu. Jeżeli ktoś z was lub waszych znajomych szuka motocykla którym można jeszcze bezproblemowo pojeździć to zapraszam do kontaktu. Postaram się dopowiedzieć to czego nie dopisałem i odpowiedzieć na ewentualne pytania. Motocykl nie jest wystawiony obecnie na żadnych portalach . Pierwsze co zrobiłem to napisałem tutaj. Jeżeli admin uważa  to miejsce i sposób za niewłaściwe proszę o przeklejenie tego wątku w  inne miejsce. Cena no właśnie ....najważniejsze  :icon_biggrin: Cenie 17500 do rozsądnej negocjacji. Poniżej kilka zdjęć z momentu jak moto trafiło po zakupie do garażu i zresztą tam obecnie już zimuje. Piszcie lub dzwońcie. Dla zainteresowanych podam nr tel
 

Offline bart

Odp: Sprzedam swoją FJR 2005.
« Odpowiedź #1 dnia: 2022-11-09 01:51 »
Pablo, wydzieliłem do nowego wątku.
Powodzenia w sprzedaży.
« Ostatnia zmiana: 2023-02-28 21:36 wysłana przez bart »
 
The following users thanked this post: PabloWPR

Offline telmark

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 8
  • MoTo: Yamaha FJR1300
Odp: Sprzedam swoją FJR 2005.
« Odpowiedź #2 dnia: 2022-11-09 10:07 »
Piękna  :laugh:
 

Offline PabloWPR

Odp: Sprzedam swoją FJR 2005.
« Odpowiedź #3 dnia: 2022-11-17 16:22 »
Update

FJR szuka nowego domu i opiekuńczego właściciela. Odpłaci się przyjemnością z bezproblemowej jazdy którą ja miałem przez 2 sezony. Dla zainteresowanych podaje link do ogłosznia. Aktualnie wystawiłem ją za 16 400 PLN do negocjacji bo zależy mi aby sprzedać a nie sprzedawać :icon_biggrin: 


https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fjr-yamaha-fjr-rp11-05-abs-ID6F6dLa.html


 

Offline PabloWPR

Odp: Sprzedam swoją FJR 2005.
« Odpowiedź #4 dnia: 2023-02-27 13:04 »
Cześć wszystkim,
FJR szuka nowego domu i troskliwego właściciela. Jeżeli ktoś z waszych znajomych szuka niedrogiego i sprawnego egzemplarza to zapraszam do kontaktu. Postaram się udzielić wszelkich informacji z mojego 2 letniego użytkowania. Cena dla poważnie zdecydowanego będzie zupełnie inna niż ta z linku do ogłoszenia : https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fjr-yamaha-fjr-rp11-05-abs-osoba-prywatna-ID6F6dLa.html
Paweł