Autor Wątek: FJ 1200 tarcza dociskowa sprzęgła + komplet regeneracyjny do gaźników  (Przeczytany 2417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
Dzień dobry,

z racji iż robiłem porządki po sprzedaży jednego z najlepszych sprzętów sportowo-turystycznych w historii czyli Yamaha FJ 1200 :nod: znalazłem jak poniżej:

1. tarcza dociskowa sprzęgła używany oryginał Yamaha - zakupiłem nowy oryginał gdyż przy mocnym odkręceniu zaczęło się podślizgiwać sprzęgło - po rozbiórce okazało się że tarcze i przekładki do wymiany - nowy docisk jak już zakupiłem to wstawiłem do FJ stary pozostał jako zapas- -przed wymiana nie było żadnych objawów w pełnym zakresie obrotów, także tarcza napewno ma jeszcze swoje parametry :nod:
2. zaworki + nowe uszczelki komór pływakowych wszystkich gaźników - sytuacja podobna jak powyżej - oddałem na serwis wraz z nowymi kompletem regeneracyjnym - mechanik stwierdził, iż zaworki były w świetnym stanie, na stożkach nie widać pierścienia po ich wypracowaniu, jednak jak zakupiłem wstawiłem nowe - uszczelki pod komory w moto zostały stare, stąd w zestawie są nowe na sprzedaż :nod:

oddam wszystko za symboliczne pieniądze, części są w bdb stanie na pewno komuś jeszcze posłużą, w razie chęci zakupi proszę o kontakt: ziabsko@interia.pl.

Pozdrawiam serdecznie Rafał :thumb
  [ Nie masz uprawnień do ogldania załaczników ]  
  [ Nie masz uprawnień do ogldania załaczników ]  
 

Offline ducati996

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6956
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Ceny ceny ceny ;)
 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
ducati996 :mwink:

cena jest taka ile zapłaci klient, jak przeleje 5 zł będzie to o nim coś świadczyć :nod: nie chce na tym się wzbogacić, raczej komuś pomóc w potrzebie, jeśli ktoś się zdecyduje podam dane do wpłaty i inwencja kwoty do przelewu będzie w jego rękach :thumb
podobnie na forum  sprzedałem nowy zestaw regeneracyjny kranika oraz wydrukowaną serwisówkę FJ 1100/1200.
Pozdrawiam serdecznie  :icon_biggrin:
 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
Dzień dobry :icon_biggrin:

Z racji, iż nie ma chętnych na części jest PROMOCJA, oddam je za cenę przesyłki kto pierwszy ten lepszy :thumb

Proszę o kontakt na ziabsko@interia.pl

Pozdrawiam wszystkich  :mwink:Rafał
 

Offline bart

Ziabsko prześlij mi te części.
 

Offline ducati996

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6956
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Bartek...a sprężynę potrzebujesz ...?
 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
chyba kolega Bart odezwał się na maila, także temat do zamknięcia :thumb