Autor Wątek: Kupię fjr  (Przeczytany 2176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamil z Niemiec

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 4
  • MoTo: V strom, vfr, szukam fjr :)
Kupię fjr
« dnia: 2020-10-12 22:14 »
Jak w temacie. Może ktoś wie o istnieniu fajnej sztuki. Mam spory garaż więc planuje kupić na zimę, bo wiosna ceny bywają  różne. Generalnie poszukuje po 03roku w cenie wiadomo, że adekwatnej, ale najlepiej do 15 tys :) jeżeli znalazłby się jakiś fajny po lift to i 20 tys bym wygrzebał ze skarpety, ale raczej nie chciałbym wydawać za dużo.
Może przy okazji ktoś zna, czy warto jechac?

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fjr-yamaha-fjr-1300-doinwestowana-CID5-IDGyfkY.html
Cena nie mała, ale nowe oponki, amorek i zawiedzenie, no i żelowa kanapa która przyznam że jest dla mnie ważna sprawa
 
https://www.olx.pl/oferta/motor-yamaha-fjr-CID5-IDEBlQ2.html

I jeszcze widzę takie moto już długi czas, ktoś może wie co to  za "okazja"?
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fjr-1300a-CID5-IDGrFj6.html
Sam miałem na oku po lifta z padnięta skrzynia i kolega z aso Yamaha mówił że najlepiej silnik ze skrzynia z anglika przełożyć, więc tutaj jakby jest już po robocie.
 

Falkon48

  • Gość
Odp: Kupię fjr
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-10-13 00:13 »
Teraz pora roku nie czyni cudów w cenie, niestety.
 

Offline jarema

Odp: Kupię fjr
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-10-13 09:57 »
Bo cały rok jest do bani niestety  :(
 

Offline szfajcar

  • Tomek
  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 90
  • Thanked: 1 times
  • MoTo: Była VFR-a, jest FJR-a 2004 rok
Odp: Kupię fjr
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-10-13 10:51 »
Witam.
Ta z pierwszego linku, zobacz na 6 fotkę, schowek na blaszkę, śruby kierownicy pozbierane z całego podwórka, tarcze licznika zmieniane. Na widoku takie druciarstwo, a im głębiej w las tym ciemniej...
Drugie ogłoszenie widać, że ładna.
Ostatnia, też ładna, a cena MOCNO promocyjna.
Są to moje subiektywne odczucia.
 

Offline Student

Odp: Kupię fjr
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-10-13 11:05 »
Bez względu na budżet i możliwości szukał bym rocznika min. 2007 a najlepiej od 2008r.
Lepiej brać prochy na wstrzymanie i odłożyć kasę do wiosny i szukać, szukać, szukać.

Pamiętam jak mnie nosiło aby kupić 2008AS z Lublina, gotów byłem jechać o 24.00 w nocy po moto.
Mikołajowa powiedziała,  ni ch.ja albo 2013 albo żadna.
Mądra kobieta  :D
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline Kamil z Niemiec

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 4
  • MoTo: V strom, vfr, szukam fjr :)
Odp: Kupię fjr
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-10-13 13:43 »
Moja Mikołajowa jeszcze nie doszła do tego levelu :D
A co do moto to trzeba sobie postawić jakąś granice, ja rozumiem że najlepiej kupić po 1 wlascielu z polskiego salonu, ale to nie będzie mój główny środek transportu, chodzi żeby w sezonie pojechac ze 2 razy na weekend w góry i raz jakieś Balkany i tyle.
Mam chęć podskoczyć do Bytomia i zobaczyc te okazję ale boję się że będzie cały dzień w plecy, a pogoda tez nie zachęca :)