Autor Wątek: Sprzedam FJR1300AS z 2008r  (Przeczytany 3745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline savi

Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« dnia: 2020-02-20 13:17 »
Witam
W związku z tym, że przez najbliższe 2-4 lata moje wyjazdy ograniczam na daleki wschód oraz z przygotowaniami jakie poczyniłem, zakupem innego motocykla w zeszłym roku (Suzuki XF650 Freewind) którym wybieram się w tym roku nad Bajkał a w kolejnych latach być może na Pamir lub jeszcze dalej postanowiłem wstępnie wystawić na sprzedaż swoją srebrną FJR1300AS z 2008r model 2006r. Jest to pełna wersja nie zblokowana. Puszczam oczywiście luźną informacje na razie tylko na forum, ciśnienia nie mam więc decyzję pozostawiam potencjalnym zainteresowanym. Fjrka na chwilę obecną nie wymaga żadnych nakładów finansowych bynajmniej uniemożliwiających podróżowanie. Wszystko zrobione na czas nawet oleje wymieniłem zaraz po powrocie z Bałkanów pod koniec października 2019r. Opony Pilot 4GT mają przejechane 7tyś km. W tym roku zamierzałem wymienić płyn hamulcowy, bardziej z nudów niż z konieczności więc jak zdążę to będzie to zrobione a jak nie to zostawię sobie na później lub zostawię dla kupującego. Motocykl był sprowadzony ze Szwajcarii z salonu motocyklowego. Posiadam wszystkie dokumenty poświadczające ten fakt. Jeden właściciel za granicą a ja jestem pierwszym właścicielem w Polsce od października 2017r. Kupiłem go z przebiegiem 55tyś km a obecnie ma 89tyś km. Bezwypadkowy. Nic mi nie wiadomo aby była jakaś przygoda chociaż miał jakieś tam delikatne zadrapania na prawej przedniej owiewce którą wymieniłem na nową oryginalną Yamahy. Mi to przeszkadzało. Starą owiewkę posiadam do wglądu aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Posiadam oczywiście zdjęcia FJRki przed moim zakupem więc wszystko również do wglądu. Zgadzam się na sprawdzenie motocykla w jakimkolwiek serwisie na koszt kupującego choć zapewne to zbyteczne. Do wyboru różne warianty zakupu motocykla z wyposażeniem dlatego ceny ostatecznej nie podaje  bo może ulec zmianie w zależności od tego co kto będzie chciał sobie zatrzymać. Podstawowe wyposażenie motocykla to trzy oryginalne kufry Yamaha czyli dwa boczne oraz centralny 39L których w ogóle nie używałem, trzy kluczyki, dwa czarne i jeden czerwony, oryginalny tylny amortyzator, oryginalne sprężyny przednich lag, oryginalna szyba, oryginalne ciężarki kierownicy jednym słowem wszystko to co było przy zakupie. Wyposażenie ponad podstawowe jakie obecnie FJR posiada to tylny amortyzator Ohlins z pełną regulacją, przednie sprężyny lag Ohlins o twardości 10, oryginalne osłony Yamaha na lusterka, oryginalne osłony Yamaha na nogi, akcesoryjną dużą szybę V-Stream, poszerzaną nakładkę na boczną stopkę firmy R&G, osłonę na chłodnicę firmy R&G, Alarm Patrol Line HPS544 + 2 piloty, akcesoryjne mocowanie zamiast nakrętki kierownicy ze stacją dokującą do nawigacji Garmin Zumo590LM, dwie hermetyczne ładowarki USB jedna przy zbiorniku po prawej stronie oraz druga z lewej strony manetki do telefonu, uchwyt do telefonu Garmin zamontowany na kierownicy, elektroniczny wyświetlacz ładowania, adapter BF05 na wlewie baku do mocowania toreb z systemem Tanklock, akcesoryjne ciężkie długie ciężarki kierownicy, oryginalne Yamaha zaślepki kufrów bocznych oraz dedykowane wzmocnienie przednich lag „SuperBrace 1129” które zakupiłem z Hiszpanii. Motocykl nie jest nowy i posiada normalne ślady użytkowania. Mały incydent który spotkał mnie w Albanii w zeszłym roku w postaci malutkiej wgniotki na baku po lewej stronie chciałem zrobić w zeszłym roku tylko zabrakło czasu. Spokojnie żadnej wywrotki, czy upadku nie było. Specjalistyczna firma zajmująca się takimi rzeczami z którą byłem umówiony była w stanie to zrobić za 100zł. Reszty grzechów nie pamiętam lub nie są mi znane. Wszystkie rachunki zakupu części, akcesoriów postaram się odszukać dla potencjalnego kupca o ile się taki znajdzie. Jeśli chodzi o komplet stelaży z systemem mocowania Monokey oraz zestaw kufrów Givi E41 + tylny Givi E55 nie wchodzą w skład oferty sprzedażowej. Kilka aktualnych fotek mojej FJrki można zobaczyć z mojej zeszłorocznej wycieczki do Albanii, Grecji na forummotocyklistów.pl do czasu jak odkopię swoje archiwum z FJR i umieszczę na forum lub prześle na PW dla zainteresowanych.
Link poniżej….
https://forum.motocyklistow.pl/topic/185026-albania-grecja-2019/page/3/
Pytania proszę kierować na PW lub telefonicznie 694861714. Czasami mogę nie odebrać od razu ale zawsze oddzwonię lub odpiszę.
Cena motocykla ze standardowym wyposażeniem to 20tyś zł.
Szerokości życzę Savi.

 

Offline savi

Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-02-21 07:17 »
Witam
Zapomniałem dodać, że FJrka posiada również założone oryginalne podwyższenie kierownicy Yamaha, akcesoryjną z siedmiostopniową regulacją klamkę hamulca, gumowe gripy na manetkach, oryginalne crash pady Yamaha oraz założone osłony karbonowe na pokrywie alternatora oraz pokrywy sprzęgła.
Jak uda mi się to wrzucę kilka zdjęć w ten weekend. Miłego dnia życzę.
Savi
 

firemanek

  • Gość
Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-02-21 10:40 »
Choć nie znam osobiście, całkiem sporo pisaliśmy w temacie XF 650. Kolega Savi to "osobnik"  :smiley: dla którego w mojej opinii nie ma półśrodków czy kompromisów w temacie stanu technicznego motocykla...
P.S - nie mam prowizji o sprzedaży w/w egzemplarza. :laugh:
 
The following users thanked this post: savi

Offline savi

Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-02-21 17:24 »
Choć nie znam osobiście, całkiem sporo pisaliśmy w temacie XF 650. Kolega Savi to "osobnik"  :smiley: dla którego w mojej opinii nie ma półśrodków czy kompromisów w temacie stanu technicznego motocykla...
P.S - nie mam prowizji o sprzedaży w/w egzemplarza. :laugh:

Znasz moje zdanie... Jak znajdzie się ktoś kto zaopiekuje się moją FJRka to będzie super a jak nie to będę ją dalej rozpieszczał i o nią dbał....
 

Offline savi

Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-02-21 17:31 »
Witam
Parę fotek przed zakupem FJR1300AS w październiku 2017r – Wyposażenie podstawowe






Parę fotek z Grecji - aktualnych FJR1300AS z 2019r. Od tego czasu nic się nie zmieniło.






Zdjęć oczywiście jest więcej zarówno przed kupnem Fjr jak również obecnych więc w razie czego mogę podesłać na e-maila.
 
Szerokości życzę Savi
 

Offline savi

Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-02-23 09:20 »
Witam serdecznie
W związku z zapytaniem dotyczącej mojej FJR informuje iż motocykl jest jak najbardziej sprawny technicznie, bezwypadkowy – możliwość sprawdzenia motocykla w serwisie, gotowy do jazdy i nie wymaga inwestycji.
Wiadomo mi też łatwiej byłoby sprzedać motocykl w takim stanie jaki jest obecnie czyli nie demontując niczego dlatego puszczam ofertę wyłącznie dla forumowiczów.

Cena motocykla to 20tyś zł ze wszystkimi akcesoriami jakie w tej chwili są zamontowane czyli stan obecny motocykla bez kompletu stelaży Monokey i  3 kufrów Givi które już obiecałem mojemu koledze. Reszta tak jak powiedziałem wchodzi w skład sprzedaży z motocyklem czyli dorzucam również oryginalną szybę przednią oraz oryginalny tylny amortyzator w zasadzie nie używane części przeze mnie od zakupu motocykla. Przegląd motocykla  05.10.2020,  Ubezpieczenie 19.10.2020. Może to dziwnie zabrzmi ale mam dzisiaj dobry dzień, dostałem miesięczny urlop więc jadę nad Bajkał.
Proszę na spokojnie sobie wszystko przemyśleć nic na siłę, moja ofertę jest luźna, oczywiście mogę ją odwołać w każdej chwili więc proszę sobie to wziąć pod uwagę.
Miłej i spokojnej Niedzieli życzę
Savi 

 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-02-23 10:18 »
Dopisz, czy fabryczne kufry są w zestawie - na zdjęciach są, ale z treści nie wynika czy idą w twojej cenie z motocyklem, a w tym roczniku boczne są standardem fabrycznym.
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Offline savi

Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #7 dnia: 2020-02-23 20:44 »
Witam
Już się poprawiam. Sorry dzisiaj świętuje urlop i trochę się rozleniwiłem... wybaczcie.
Sprzedaję motocykl z oryginalnymi fabrycznymi kuframi takie jak na zdjęciu w trakcie zakupu w 2017r.
Wszystkie zamontowane akcesoria na motocyklu oprócz kompletu stelaży z systemem montażu Monokey, trzech kufrów Givi, torby na baku, kasku na siedzeniu, rękawic, linki zabezpieczającej oraz nawigacji.
Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie. Gdyby coś mi umknęło proszę mnie poprawić lub napisać do mnie....
Ogłoszenie jest skierowane tylko i wyłącznie do forumowiczów i obowiązuje do odwołania....

Szerokości życzę.
Savi
 

Offline savi

Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #8 dnia: 2020-02-27 22:56 »
Witam serdecznie
Na chwilę obecną odwołuję moją ofertę jak również odkładam na później sprzedaż motocykla za co przepraszam wszystkich potencjalnych zainteresowanych. Powodów oczywiście jest więcej dlatego proszę o wyrozumiałość. Wszystkim życzę aby w swoich poszukiwaniach trafili na tą jedyną i nie wahali się w podejmowaniu ryzyka.
Szerokości życzę. Savi
 

Offline savi

Odp: Sprzedam FJR1300AS z 2008r
« Odpowiedź #9 dnia: 2020-02-29 16:06 »
Temat do zamknięcia. Motocykl sprzedany. Dziękuje losowi, że trafił w dobre ręce, jestem tego pewny na 100%.  Na dodatek trafił w ręce naszego forumowicza.

Szerokości życzę
Savi