Autor Wątek: Sprzedam Yamaha FJR 2003 r. uszkodzony ABS (z przodu działa, z tyłu nie)  (Przeczytany 1746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bartas1982

  • Gość
Cześć!

Dziś wystawiłem na sprzedaż moją FJR'ę. Powód sprzedaży, tak jak w tytule - uszkodzona pompa ABS. Ogłoszenie sprzedaży będzie aktualne do momentu aż uda mi się gdzieś dostać sprawną pompę w rozsądnych pieniądzach, jak nie to zapraszam do kupna mojego motocykla.

Ogłoszenie:
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fjr-1300-CID5-IDDzNUV.html

Cały opis mojej FJR'y w ogłoszeniu. Jako uzupełnienie dodam, że kupiłem ją rok temu, jestem drugim właścicielem w Polsce, pierwszy kupił ją jako sprowadzoną. Serwisował FJR'ę w Yamaha Moto-Kom w Cekanowie k. Płocka (zrobił rozrząd, regulację zaworów, wym. usczelka pokrywy). Wszystko wpisane w książkę. Następnie gdy ją kupiłem miała zużyte klocki i opony, olej w lagach. Powyższe rzeczy zostały wymienione w serwisie motocykli w Radomiu przy ul. Chorzowskiej. Następnie już po sezonie oddałem ją na wymianę łożyska główki ramy do serwisu Motorad przy ul. 1905roku gdzie zdiagnozowano właśnie uszkodzenie pompy ABS. Motocyklem zrobiłem niecałe 3000km - dużo nie dużo. Głównie po mieście weekendami i odbyłem jeden dłuższy wyjazd w Bieszczady.

Pozdrawiam, Bartek
« Ostatnia zmiana: 2020-02-09 23:44 wysłana przez Bartas1982 »