Autor Wątek: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.  (Przeczytany 10400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Świszczący Bóbr

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 680
  • Thanked: 8 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Srebrna Dama, BMW C 650/ Historia: Honda CRF 250 Rally, Yamaha: FJR, Bulldog, Kymco Super 9,Ogar 205
Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #30 dnia: 2019-12-08 09:51 »
Honda, aj ta Honda, jak się lata tym, ktoś wie? Mam na myśli XX.. Taka reklama to dopiero smakowity chips!

http://www.youtube.com/watch?v=KDtiueu9RLo
 

Offline Student

Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #31 dnia: 2019-12-08 10:25 »
Bobrze a co w tym filmie fajnego....chyba tylko te dwie lesby.
Masz hulajnogę więc doceń ją.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline cichy924

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
  • MoTo: GSXF1100. ,FJR 1300
Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #32 dnia: 2019-12-08 12:38 »
Witam , kolega ma ładną FJR i z przyczyn niezależnych od niego z żalem musi ją oddać w następne dobre ręce . Więc jeśli ktoś jest zainteresowany jak tylko zredaguje ogłoszenie wystawie je tutaj . Ewentualnie kontakt na priv

Wysłane z mojego Power_3 przy użyciu Tapatalka

 

Offline deebee

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3879
  • Thanked: 17 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: GL 1800 2008, Burgman 125 2010, Jawa TS350 1990 Były: Jawa TS350, GSX750F, XJ900S, FJR1300
Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #33 dnia: 2019-12-08 13:01 »
Honda, aj ta Honda, jak się lata tym, ktoś wie?

Jeździłem, co prawda nie gaźnikową, a wtryskową, jeszcze za czasów jak miałem FJR i niepoharatany brzuch.
Motocykl bardzo dynamiczny, trakcja jak dla mnie bardzo dobra, ale pozycja za kierownicą znacznie bardziej pochylona niż na FJR, co wykluczało ją dla mnie z uwagi na komfort podróżowania wysokiej pasażerki, jaką jest moja żona.
Dodatkowo brak regulacji szyby wymuszał dla względnego komfortu szybę typu double-buble, która poprawiała komfort jazy, ale bardzo szpeciła motocykl.
Poza tym ten motocykl ma bardzo ładny kuper, aż szkoda było go szpecić stelażem pod kufry...
Pozdrowki,
deebee
 

Offline adamlca

Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #34 dnia: 2019-12-11 09:37 »
Pozwolcie Panowie(bo czy sa tu Panie -nie wiem :icon_biggrin: )ze troche gitare pozawracam jeszcze....
Wczoraj bylem ogladac jedna CBF1000 r2009.Od motocyklisty co ma jeszcze 30letnia wypieszczona CBR1000F ktora jak twierdzi ma u niego dozywocie.
Od slowa do slowa jak to motocyklisci.... okazalo sie ze za plotem mieszka... brat blizniak co ma(nie na sprzedaz Fjr z 2004r.Poprosilem czy moge na nia luknac a potem tez sie do niej przymierzylem.
I....kuzwa pozycja SUPER!!!Na jakiej ja siedzialem tydzien temu ze lezalem jak na sporcie??? :icon_twisted:
Ale postawic ja na centralna(choc waze 100kg)to jest co :nod:niby tylko 20-25kg wiecej niz moja Xj900 ale czuje sie .Za to pewnie w czasie jazdy moze byc na odwrot bo siedzi sie nizej i srodek ciezkosci jest tez raczej nizej.
CBF1000 to jakbys mial miedzy nogami rower :D
Gosc twierdzi ze hamulce FJR choc z ABs to przy CBF lipa...I pytanie do tych z Was ktorzy zaliczali hondowskie sprzety z C-ABS;faktycznie tak jest czy to raczej jego zludzenia lub....zachwalal by sprzedac?
 

Falkon48

  • Gość
Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #35 dnia: 2019-12-11 10:35 »
Nie masz piorytetów i ciężko Ci doradzić, to po pierwsze. Po drugie nie będziesz jeździć na czyjejś opini,  tylko na tym na czym będzie to coś  :happay
 

Offline Student

Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #36 dnia: 2019-12-11 11:07 »
Adamica…..po raz kolejny kup Hondę.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline adamlca

Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #37 dnia: 2019-12-11 13:43 »
Ale pytalem o hamulce....
 

Offline Słowik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3947
  • Thanked: 18 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Honda VFR 1200XD Crosstourer 😁
Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #38 dnia: 2019-12-11 14:03 »
Pisz na priv do Falkona, On miał Fujarę i CBF
Kto stoi w miejscu..... ten się cofa
 

Offline Świszczący Bóbr

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 680
  • Thanked: 8 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Srebrna Dama, BMW C 650/ Historia: Honda CRF 250 Rally, Yamaha: FJR, Bulldog, Kymco Super 9,Ogar 205
Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #39 dnia: 2019-12-12 14:08 »
a co w tym filmie fajnego....chyba tylko te dwie lesby.

tam nie ma lesb
 

Offline adamlca

Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #40 dnia: 2020-01-19 16:59 »
Pierwszy raz od cwiercwieku posluchalem ksiedza.... :D
Pierwszy raz w zyciu posluchalem studenta :D
I wczoraj kupilem CBF1000.Trafil sie egzemplarz(2008r) z polskiego salonu,52tys km udokumentowane,okufrowany fabrycznie,z forum Hoonda.pl....od wczoraj zrobilem ''czarnym diablem''(nazewnictwo zony :nod:)sto km i GIT :thumb
Tylko kanape obszyc(fabryczna bieda wielka),moze inne lusterka bo widze w nich mniej niz w XJ900 i mozna smigac.
Wkurza mnie tylko ze jedynka w Hondzie(ktora ponoc slynie z cichych skrzyn)o przebiegu 50tys km zapina sie tak samo glosno jak w XJ900 po 113tys km :undecided:
Ale poza tym swietnie;po kilkunastu km czulem sie bardziej zzyty z CBefka niz z XJ.ABS+Dual robia taka robote ze dopiero wiem ze chamuje :nod: dzis na mokrym troche sie hamulcami pobawilem-tym bardziej ze klocki przodu sie koncza i w lutym pojda wek.

Dziekuje Panowie.Jakos tu duzo pomocnych osob...bez wazeliny ale chyba wiecej niz na innych forach.Pewnie i dlatego zawsze na FJR bede patrzyl z tesknota choc podobnie jak Varadero(tu jeszcze gorzej) jej nie czulem.Moze jeszcze jestem za...mlody :bmwrider :D
Moze za tydzien jak znajde wiecej czasu wytawie tu tez swoja XJ900.A na pewno od czasu do czasu zajrze.
Pzdr.

 

Offline Dany b

Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #41 dnia: 2020-01-20 09:45 »
Gratuluje zakupu niech służy bezawaryjnie i bezpiecznie wozi :thumb
 

Offline morez

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 26
  • MoTo: SUZUKI SV650, FJR 1300
Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #42 dnia: 2020-01-21 16:27 »
Brawo TY :thumb
 

Offline jarema

Odp: Kupie FJR z ABS do 20tys zl.
« Odpowiedź #43 dnia: 2020-01-21 17:39 »
Gratulacje! Niech służy :cooltu