Autor Wątek: Kupię niewielkie auto w benzynie za cenę raczej mocno budżetową.  (Przeczytany 2409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karol

  • Moto-Wolność
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1062
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Jak w temacie.
Sytuacja pracowo-rodzinna nas zmusza, abyśmy posiadali drugie auto. Auto ma być do jazdy li i wyłącznie po niewielkim mieście a sporadycznie gdzieś ...naście km od domu. Mianowicie będę dostarczał dzieci do szkoły/przedszkola i siebie do pracy.
Szukam coś niedużego w Pb w kwocie 5 cyfrowej, ale z jedynką z przodu. Dobrze, żeby silnik miał chociaż
 litra, bo do mniejszej pojemności "nie ma co siadać" ;) No i z 50 kucyków albo i więcej. Najlepiej niech ma przebiegu poniżej 100.000 km
W grę wchodzą m.in. Toyota Yaris, Hyundai i20, Hyundai Getz, Renault Clio, Citroen C 3, Skoda Fabia, Seat Ibiza itd. itp.
Raczej żaden Fiat czy inne wynalazki typu Tata.
No i ofkors musi być 4-5 drzwiowe.
Wiem, że wymagania jednakowoż mam spore, ale i klasa auta, w które celuję słaba.
Po pewne auto pojadę i do Krakowa/Szczecina. Z tym, że musi być pewne na 500%.
Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Moto historia: Ogar 200, 2x WSK 125, ETZ 250, Honda CB 500, Honda Deauville 650, Yamaha FJR 1300
 

Offline JureŁ

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6821
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 była srebrna, była czarna, jest brązowa.
Melex?
The Wheels need to spin.
 

Offline Karol

  • Moto-Wolność
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1062
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Melex?

Słabe ogrzewanie w melexie, a jednak dziecko będę w tym woził ;)
Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Moto historia: Ogar 200, 2x WSK 125, ETZ 250, Honda CB 500, Honda Deauville 650, Yamaha FJR 1300
 

Online adam_wieszczu

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • aktywny poszukiwacz nowych wrażeń ;-)
  • MoTo: Yamaha FJR 1300AS
Bo żyć trzeba umić ;-)
 

Offline Karol

  • Moto-Wolność
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1062
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Tata mojego kolegi:

Wołałbym coś mniejszego, co jednakowoż zmniejszy deko cenę.
Auto, które chcę kupić będzie dziennie pokonywało 2-3 km od poniedziałku do piątku. Raz w miesiącu (pod jego koniec) objazd po gminie - ok. 60 km. Średnio chce mi się inwestować 20 tysi w coś co musi mieć 4 koła, 4 drzwi, kierownicę, dach i kawałek ogrzewania ;)
Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Moto historia: Ogar 200, 2x WSK 125, ETZ 250, Honda CB 500, Honda Deauville 650, Yamaha FJR 1300
 

Offline MOTOMYSZOR

  • Poszukiwacz dziury w całym
  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 400
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • koko dżambo i do przodu......
    • Polskie dwa koła
  • MoTo: Fj1200 ABS '91 WSK125-M06B3 '82
Nie zrozum mnie źle, ale mój kolega pracował jako laweta do ściągania aut po wypadkach. Był przerażony w jak wielu wypadkach auto które było w dramatycznym stanie technicznym służyło TYLKO do wożenia dzieci do szkoły i na zakupy....

FJ1200 '91 Elektrowóz. Po paru modyfikacjach.