Autor Wątek: KUPIĘ, SZUKAM FJR Z 2013 ROKU juz z elektronicznie reg. Zawieszeniem :)  (Przeczytany 5170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dario

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 7
  • MoTo: fjr 1300
Odp: KUPIĘ, SZUKAM FJR Z 2013 ROKU
« Odpowiedź #15 dnia: 2019-07-20 14:00 »
Witam koledzy,
Faktycznie różne tematy tu się wkradły...
Te dwa motorki ostatnie już obdzwoniłem....Mam mieszane odczucia. Czerwony z Anglii, szary z Francji lub niemiec...
 

Offline Świszczący Bóbr

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 681
  • Thanked: 8 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Srebrna Dama, BMW C 650/ Historia: Honda CRF 250 Rally, Yamaha: FJR, Bulldog, Kymco Super 9,Ogar 205
Odp: KUPIĘ, SZUKAM FJR Z 2013 ROKU
« Odpowiedź #16 dnia: 2019-07-20 21:28 »
Jak z Niemiec i ma książkę serwisową to można się schylić, przebieg świadczy że każdego sezonu kilka tysięcy nakręcał, a nie wisiał na linie w warsztacie- realne i sensowne, poza tym niech poda VIN, chociaż to że go brak w ogłoszeniu jeszcze nie świadczy że grzyb smrodliwy. Miałem FJR pochodzące z Niemiec, mechanika i silnik bez zarzutu, miał zawsze corocznie wklepywany serwis Yamahy w De. Przez 9 tysięcy km które nakręciłem i dwie synchronizacje, absolutnie żadnego konfliktu z yamą. Kupiłem z przebiegiem 24 tys, sprzedałem z 33 tyś. Sprzedałem na pniu, bez wstawiania na forum czy do sieci, dbałem o regularne przeglądy w serwisie Yamahy, taka książka serwisowa to już coś. Bez niej także- nie kupuję. Miał komedie i był malowany ale nie były to kraszańce, raczej kupa wstydu i śmiech na sali. Synek dla taki rozbił na bramie, potem musiał sam zapracować na naprawę.. dobra do sedna! Dzwoniłeś tam? :

Łuków - https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fjr-1300-CID5-IDyfhuJ.html#1715043288

Piaseczno - https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fjr-fjr1300-abs-fjr1300a-tempomat-warszawa-ID6BuoJ9.html#d80d1cef01

Przed decyzją daj znać na forum, doktorem modelu, jest nasz dobry mechanik qyver.
« Ostatnia zmiana: 2019-07-24 16:48 wysłana przez Świszczący Bóbr »
 

Offline Dario

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 7
  • MoTo: fjr 1300
Odp: KUPIĘ, SZUKAM FJR Z 2013 ROKU
« Odpowiedź #17 dnia: 2019-07-26 14:09 »
Odświeżam troszeczkę wątek....Szukam tak aby miała już elektronicznie ustawiane zawieszenie.
Jak coś to proszę o wiadomość.
Pozdrawiam
 

Offline Dario

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 7
  • MoTo: fjr 1300
Koledzy od ok miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem brązowej fjrki z 2014 roku.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich
 

Offline artbi

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1692
  • Thanked: 7 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300AS RP28 , WSK Bąk,Romet Pegaz,Motorynka