Autor Wątek: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)  (Przeczytany 15840 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline bart

Odp: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)
« Odpowiedź #45 dnia: 2018-08-08 12:12 »
A ja się zastanawiam od dawna, po co komu jest potrzebny widok telefonu w czacie jazdy? Po to żeby zaliczyć glebę czy jest inny powód?
 

Offline deebee

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3879
  • Thanked: 17 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: GL 1800 2008, Burgman 125 2010, Jawa TS350 1990 Były: Jawa TS350, GSX750F, XJ900S, FJR1300
Odp: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)
« Odpowiedź #46 dnia: 2018-08-08 12:40 »
Naprawdę?? Chcesz nam sprzedawać 2 śruby, 2 łączniki do prętów gwintowanych i kawałek blachy oklejonej "pięknym" karbonem za 60 zł? Czemu tak tanio?? Gdzie jest podstęp?

Artur czepiasz się, no uchwyt wprost prima sort... Zeta zzielenieje z zazdrości normalnie :D

A już ten karbon wymiata, Darek robi "tylko" na high glanz :D
Pozdrowki,
deebee
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)
« Odpowiedź #47 dnia: 2018-08-08 13:06 »
A ja się zastanawiam od dawna, po co komu jest potrzebny widok telefonu w czacie jazdy? Po to żeby zaliczyć glebę czy jest inny powód?

@bart, ja nawiguję telefonem, dlatego wolę go mieć w zasięgu wzroku (i palucha)
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Offline Mystik

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Thanked: 6 times
  • ER5-GSF1200S-FJR-Sprint1050-FJR1300AS-GSX-GSXR
Odp: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)
« Odpowiedź #48 dnia: 2018-08-08 13:13 »
@bart, ja nawiguję telefonem, dlatego wolę go mieć w zasięgu wzroku (i palucha)
Też nawiguje z telefonem. Co prawda częściej go słucham niż oglądam, ale czasami zerkam.

bart: no nie mów, że nie patrzysz od czasu do czasu na prędkościomierz czy wskaźnik paliwa. Potraktuj to tak samo.
 

Offline bart

Odp: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)
« Odpowiedź #49 dnia: 2018-08-08 13:25 »
No tak, ale "rzut" oka na wskaźniki to co innego niż patrzenie na kierunek jazdy wskazany na tel czy navi. Sam jeżdżę na yanosiku ale mam go spiętego z seną i na ekran nie zerkam. Może Artur patrzy w terenie, zatrzymuje się i rozważa w lewo czy w prawo, ale podczas jazdy po asfalcie to b. niebezpieczne. Ostatnio jechałem na zlot za gościem który jechał na navi patrząc na nią, auto przed nim włączyło kierunek, zwolniło żeby przepuścić kogoś z naprzeciwka i dopiero skręciło. Gościu żadnego z tych manewrów nie widział bo grzebał w navi, przed dzwonem i glebą uratowało go tylko to, że puszka skręciła. Nie mam nic do uchwytów, te nowe są estetyczne i pewne ale nie polecam jazdy wraz z wpatrywaniem się w ekran.
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)
« Odpowiedź #50 dnia: 2018-08-08 13:27 »
Wszystko w granicach rozsądku i będzie dobrze. Byli też tacy co jadąc na navi do jeziora wjechali :D
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Offline Mystik

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Thanked: 6 times
  • ER5-GSF1200S-FJR-Sprint1050-FJR1300AS-GSX-GSXR
Odp: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)
« Odpowiedź #51 dnia: 2018-08-08 13:29 »
No tak, ale "rzut" oka na wskaźniki to co innego niż patrzenie na kierunek jazdy wskazany na tel czy navi. Sam jeżdżę na yanosiku ale mam go spiętego z seną i na ekran nie zerkam. Może Artur patrzy w terenie, zatrzymuje się i rozważa w lewo czy w prawo, ale podczas jazdy po asfalcie to b. niebezpieczne. Ostatnio jechałem na zlot za gościem który jechał na navi patrząc na nią, auto przed nim włączyło kierunek, zwolniło żeby przepuścić kogoś z naprzeciwka i dopiero skręciło. Gościu żadnego z tych manewrów nie widział bo grzebał w navi, przed dzwonem i glebą uratowało go tylko to, że puszka skręciła. Nie mam nic do uchwytów, te nowe są estetyczne i pewne ale nie polecam jazdy wraz z wpatrywaniem się w ekran.

No i to jest, jak mówi klasyk: sedno tarczy :D Trudno się z tym nie zgodzić.
 

Offline Mors

 

Offline emil

Odp: Kupię mocowanie telefonu RAM (używane)
« Odpowiedź #53 dnia: 2018-08-08 20:45 »
A kto każe grzebać w czasie jazdy?