Autor Wątek: FJR dla męża  (Przeczytany 15741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #45 dnia: 2018-02-17 14:52 »
USA. Warto poprosić o zdjęcia w jakim stanie wjechał do Polski, albo poszukać po nr VIN.
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

m.ostrowska

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #46 dnia: 2018-02-17 15:01 »
Złom. Zle pracuje silnik, dziwnie dosc glosno gwizdze. Przod mega walniety. Cale owiewki wymienione, lewy bok silnika malowany. Wyciek chyba plynu chlodniczego. Jestesmy coraz blizej wyprawy na Bialystok :)
 

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #47 dnia: 2018-02-17 15:12 »
Zapraszam. :D
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

Offline Student

Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #48 dnia: 2018-02-17 15:34 »
I to jest słuszny kierunek....dobrze pogadać z kolegą Piotrem i będziecie zadowoleni.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Primer77

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #49 dnia: 2018-02-17 15:47 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

m.ostrowska

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #50 dnia: 2018-02-17 17:43 »
I tak udana wyprawa. W fantastyczne miejsce trafilismy w porze obiadowej... Gosciciec dla przyjaciol Hilary... cud miod :)  a maszyny jak maszyny... rok szukamy i znow klapa. Do bialego pojechalabym chocby jutro bo to prawie moje rodzinne strony-tylko budzet troche mocno bym przekroczyla :(

Post złączony automatycznie: 2018-02-17 17:46
A chlopaki moze jest jeszcze mozliwosc ze ktorys jest z okolicy miejscowosci odolanow? Tam jedna na pierwszy rzut oka stoi? Moze by ktos z bliska podlecial?

Post złączony automatycznie: 2018-02-17 18:19
wyprawa na jutro, chyba ze ktoś wspomoże ;)
 
http://allegro.pl/yamaha-fjr-1300-bezwypadkowy-3-kufry-super-stan-i7159437138.html

i wcześniej Kutno

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fjr-1300-abs-lift-oryginal-stan-perfekcyjny-ID6zB5lk.html

 powiecie cos o nich? co myślicie, co widzicie ze zdjęć?
 

Offline vamos

Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #51 dnia: 2018-02-17 18:51 »
No cóż jak to przysłowie mówi ,,Życie jest piękne, tylko drogie. Może nie być takie drogie, ale wtedy już nie jest takie piękne"  :D :hmmm
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 


Offline Solnik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3628
  • Thanked: 7 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Komar 1974r, Honda GL 1800 2012r.
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #53 dnia: 2018-02-17 19:33 »
Koleżanko, widzę w Twoim/Waszym/postępowaniu brak logiki. Z jednej strony twierdzisz, że w Białym Twój/Wasz/ budżet zostanie mocno przekroczony, a z drugiej jedziecie oglądać sprzęt za cenę tego z Białego/Konin/
... gdzie sens, gdzie logika ;-) :icon_rolleyes:
Nie wspominam już o życiorysie sprzęta :hmmm
Ale powodzenia :thumb
Jak mam czas to leżę i wypoczywam, jak nie mam czasu  - to tylko leżę.
 

Primer77

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #54 dnia: 2018-02-17 20:12 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

m.ostrowska

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #55 dnia: 2018-02-17 20:14 »
no wlasnie sama nie wiem gdzie sens gdzie logika ;( ja już dawno bylabym w białym, choćby ze względu na zyciorys sprzeta... niestety mój maz uparl się poki co ze chce jak najbardziej "oryginalny" ( bez zmienionych wydechow, szyb, menetek - nie wiem czego jeszcze). twierdzi ze sam musi zdecydować czy cos ewentualnie potem zmienić i na co.. no taki typ, już tak ma. Lubi ustawiac pod siebie sprzeta. a budżet tak, przekroczony nadal i to sporo. dziś w sumie jak jezdzilismy to negocjacje bez zadnego naszego wysiłku tak wypadaly ze ludzie sami z ceny schodzili. ja wiem i oni wiedza ze to tak naprawdę w tym sezonie koncowka sprzedawania. kto do wiosny nie sprzeda to pewnie kolejny sezon będzie latal. I chyba mój luby liczy na podoba sytuacje jutro.  no coz, zobaczymy. pobudka zaplanowana poki co na 6 rano.

Post złączony automatycznie: 2018-02-17 20:17
Mój niedoszly mezu ;) no ten z FR tez niekoniecznie mi się widzi. Chociaz mój  twierdzi ze lekko ponad 100k mu wystarczy. wcześniej miał duuuzo dużo mniej. Bo gdyby stan techniczny oprócz zmniejszonej mocy był ok, to może być? czy to bledne rozumowanie?
 

Primer77

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #56 dnia: 2018-02-17 20:23 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

Offline vamos

Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #57 dnia: 2018-02-17 20:24 »
niestety mój maz uparl się poki co ze chce jak najbardziej "oryginalny" ( bez zmienionych wydechow, szyb, menetek - nie wiem czego jeszcze). twierdzi ze sam musi zdecydować czy cos ewentualnie potem zmienić i na co.. no taki typ, już tak ma. Lubi ustawiac pod siebie sprzeta.

Zmienić zmienione zawsze można. Tylko po co? Skoro większość motocyklistów zmienia te same rzeczy, a w sumie to wszystko razem kupę kasy kosztuje.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Primer77

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #58 dnia: 2018-02-17 20:26 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6317
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #59 dnia: 2018-02-17 20:38 »
Jakies modyfikacje zdaje sie pod koniec 2008 byly?
Tu masz wszystko:
http://fj-fjr.com/index.php?action=articles;sa=view;article=21
Przyda się przed jutrzejszym wyjazdem. :bmwrider
Pasja to nie wszystko.