Autor Wątek: sprzedam prywatnie użytkowany FJR 2007 AS przebieg 51000 kkm  (Przeczytany 2372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline franzzz

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 AS '06, FJR 1300 AS '07
jak w temacie.....
link do ogłoszenia ... https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fjr-j-n-ID6zEiZX.html
nie mam nic do ukrycia, masz pytania dzwoń ....
pozdrawiam
Franzzz vel Adam  Uć
tel. 722 33 33 03
Pozdrowienia dla wszytkich Franzzz Łódź
 

Offline Student

No No... cena całkiem fajna , mam nadzieję że znajdzie szybko nabywcę.
Powodzenia.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline franzzz

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 AS '06, FJR 1300 AS '07
to już moja druga FJR po lifcie i to w wersji As w  rekach ....  gdyby nie problemy z prawą ręką w życiu bym nie sprzedał .... zainteresowanych zapraszam ... gwarantuję, że się nie rozczarujesz ...
Pozdrowienia dla wszytkich Franzzz Łódź
 

Offline savi

Wracaj szybko do zdrowia tego Ci życzę kolego.  Napisałeś w ogłoszeniu bezwypadkowy czy to znaczy, że z motocyklem nie było żadnych przygód i niespodzianek?
 

Offline franzzz

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 AS '06, FJR 1300 AS '07
Motocykl nie uczestniczył w żadnej kolizji czy zderzeniu. Ma porysowane lusterko od ślizgu, jaki mi się przytrafił w 2016 w Norwegii. Poleciałem na drewnianym, mokrym moście, niedaleko Trollstigen. W wyniku ślizgu ucierpiał crashpad, prawy akcesoryjny kufer i wspomniane lusterko. Crashpad wymieniłem, lusterka nie naprawiałem a porysowany kufer służy dalej. 

Post złączony automatycznie: 2018-02-26 22:45
Motocykl sprzedany. Temat do zamknięcia.

pozdrawiam
Franzzz
« Ostatnia zmiana: 2018-02-26 22:45 wysłana przez franzzz »
Pozdrowienia dla wszytkich Franzzz Łódź