Autor Wątek: Yamaha FJR 1300, 2010, 79954 km, po wymianie rozrządu, trzy kufry.  (Przeczytany 17862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
Ponieważ nie ma parcia na moją ofertę, może pomożecie mi wycenić prawidłowo mój motocykl.
Czy cena jest za wysoka, czy niechęć do zakupu motocykla z USA?
Zapraszam do dyskusji.
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

Offline vamos

A co to ma do rzeczy że z USA? Ja mam z USA i wszystko hula. Przynajmniej wiadomo że koniki nie obrzezane. :flip:
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
W innym wątku zaproponowałem:
Potencjalnych kupujących zapraszam, cena wyjściowa dla forumowiczów jest o 1000zł niższa.
http://fj-fjr.com/index.php?topic=912781.0
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

Offline vamos

Obrzezanie dyskwalifikuje sprzedaż?

Pewnie że nie, ale podnosi koszty jak ktoś chce blokadę usunąć.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Offline vamos

Potencjalnych kupujących zapraszam, cena wyjściowa dla forumowiczów jest o 1000zł niższa.
http://fj-fjr.com/index.php?topic=912781.0

Każdy towar ma swojego kupca, im bliżej wiosny, tym powinno być łatwiej sprzedać.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Jacek

  • Gość
Może być tak, że to "kiepski" przedział cenowy (rocznikowy). Ci co nie maja kasy (mają jej mało), szukają roczników 2001/2002 najlepiej za darmo. A Ci co mają sporo kasy, szukają 2-4 letnich motocykli (o nowych nie wspomnę). Ale na Twój rocznik/cenę też na pewno są chętni, tyle, że jest ich mało. Trzeba poczekać, a jak ciśnienie masz duże, to mocno zejść z ceny (ale szkoda rozdawać, lepiej poczekać). Taka teoria, możliwe, że chybiona.
 

Offline Mario_75

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 367
  • Thanked: 1 times
  • MoTo: FJR1300 - w końcu ją mam!; FZ8;
Sprzedaż. Poczekaj trochę. Super sprzęt!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Offline marcin62

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • MoTo: FJR1300AS 2010 r.
Mi się wydaje, że cena troszkę za wysoka, gdyż wiadomo że z motocyklami jest inaczej niż z autem i w większości ogłoszeń nie zejdzie się z ceny tak jak na samochodzie za 30 tyś zł na np. 26 tysięcy, a tak bywa. Na motocyklu tysiąc to już jest sporo. Także kwestia ceny no i że z USA, podaj nr vin i każdy sprawdzi sobie za parę groszy co tam jest napisane w historii. Kolejna sprawa jak na rocznik 2010 to malowanie, takiego przynajmniej ja nie mogę znaleźć w 2010 r.
 Jak masz np. carfax etc to załączyć do ogłoszenia. Z USA każdy sprawdza gdyż jest możliwość, sam kupowałem jeden moto i miałem historię że po szlifie (sprzedaż z aukcji w USA) jednak się zdecydowałem dowieźli wszystko ok i graty od razu bo tam tańsze złożyłem i śmigałem 7 lat nim z uśmiechem.
Także cena i nr VIN. Dalej ew. data pierwszej rejestracji i nr rejestracyjny (najlepiej z foto) dla sprawdzenia w naszej PL historii.
https://www.yamaha-motor.eu/designcafe/en/about-bikes/sport-touring/index.aspx?view=article&id=442654&segment=&archive=false&page=4
Lecz może ze zdjęć kolor inny jest.
 

Offline marcin62

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • MoTo: FJR1300AS 2010 r.
całe forum najlepiej na mapie z telefonami. Po co ten twój wpis?  Popatrz jak się sprzedaje a jak chce się sprzedać.
 

Offline marcin62

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • MoTo: FJR1300AS 2010 r.
To może pisz w temacie o tym co osoba który go założyła, a nie "popierdułki" nikomu nie potrzebne. Nie komentuję i widzę/czytam że naprawdę bez sensu jest czasami pisanie z sensem, bo lubię hej.
Człowieku chcesz nowy wątek to go rozpocznij..... o co kaman, dobrej zabawy pisz bo lubisz
 

Offline Świszczący Bóbr

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Thanked: 8 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Srebrna Dama, BMW C 650/ Historia: Honda CRF 250 Rally, Yamaha: FJR, Bulldog, Kymco Super 9,Ogar 205
Uhmm, przebieg odstrasza, nikt na OLX nie wie, że z rąk Siemiona można brać z zawiązanymi oczami i zatkanymi uszami.
 

Online gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6313
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Na szczęście właściciel ogłoszenia jest tu moderatorem i zaraz zapewne zrobi porządki.
A co do motocykla polecam jak najbardziej. Sam osobiście co nieco miałem okazję przy nim porobić. Koloru może i rzeczywiście takiego nie było, ale ważne że plastiki całe, nie polepione, nie pospawane etc, wszystko do siebie pasuje, więc inny kolor niż  powinien być w tym roczniku absolutnie go nie dyskwalifikuje. 
Pasja to nie wszystko.
 

Offline marcin62

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • MoTo: FJR1300AS 2010 r.
Gyver (szacun za rzetelne posty) i dla tego uważam że nr vin by wszystko wyjaśnił choć z USA, bo plastiki wcale nie muszą być klejone wymieniane etc.....
Siemion chciał rozwinąć temat, na temat jego ogłoszenia to się rozpisaliśmy. I nie ma co tu sprzątać. Pozdrawiam
 

Online gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6313
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Posypią się punkty?
Chyba nie. Siemiona zapytaj, to jego wątek. :D
Pasja to nie wszystko.