Autor Wątek: Kufer centralny YAMAHA  (Przeczytany 5248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clinton

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Romet 50, Simson, MZ ETZ 250, DS 1100, FJR 2007, GTL 1600
Kufer centralny YAMAHA
« dnia: 2014-05-22 08:52 »
Mam do sprzedania kufer centralny, oryginalny Yamaha z płytą do FJR, używany. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o info na priva. Na maila mogę wysłać więcej fotek.
Pozdrawiam
 

Offline BRAT

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • Adam 602 799 442
    • Status GG
  • MoTo: YAMAHA FJR 1300A 2003
Odp: Kufer centralny YAMAHA
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-05-22 23:27 »
No rozdzielczość zdjęć powala!!! Pisząc
kufer centralny, oryginalny Yamaha
miałeś na myśli wyprodukowany dla Yamahy. Żadne motocykle nie były chyba fabrycznie wyposażone w ten top case.    :hmmm
 

Offline Clinton

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Romet 50, Simson, MZ ETZ 250, DS 1100, FJR 2007, GTL 1600
Odp: Kufer centralny YAMAHA
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-05-23 08:56 »
Być może masz rację. Ja z tym kufrem nie jeździłem tylko poprzedni właściciel, który twierdził, tak jak napisałem. Jeśli nie jest to oryginał Yamahy to w sumie niczego nie zmienia. Kufer jaki jest każdy widzi. A ja dodam w takim razie (do mojego pierwszego posta) żeby nie być posądzony o manipulację że być może nie jest to oryginalny kufer Yamahy tylko posiada naklejki Yamaha. W środku nie ma żadnych napisów poza rokiem produkcji i informacją o możliwości przerobienia go w późniejszym recyclingu :icon_biggrin: W każdym razie ma płytę, która była wcześniej na mojej obecnej FJR-ce rocznik 2007. Kufer w dalszym ciągu jest do sprzedania a kto jest chętny niech daje info na priva. Jak chętnych nie będzie to też nic się nie stanie :D
Pozdrawiam