Autor Wątek: No to i we Włodawie przewietrzymy szafę :)  (Przeczytany 5668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Walus1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1056
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJR '05 by Canada
No to i we Włodawie przewietrzymy szafę :)
« dnia: 2014-03-11 19:09 »
Tak jak w temacie. Wiosna przyszła, bazie przekwitły, krokusy zakwitły, a po zimowych zakupach zostały używane łachy, więc jak ktoś ma ochotę tudzież potrzebą zanabycia takich lub tych właśnie to zapraszam :) 602625056, meil lub PW. Sorki za duże foty, ale za cholere nie wiem jak zrobić miniatury :D
Uwaga. Tak sobie wymyśliłem, że wszystko sprzedaje po 150 zł, jedynie pozycja Nr 1 za 130 ze względu na uszkodzenia :)
Pozycja Nr 1.
Kurtka GMS - Germas Rozmiar L. Ogólny stan ok, ale ma lekko juz przytarty kołnierz - chyba za rzadko się golę :D i około 3-4 cm rozdarcie na szwie prawego rękawa przy mankiecie. Trzeba zeszyć i będzie ok.
Podpinka wypinana, membrana wszyta na stale. Kurteczka fajna, lekka. Ochraniacze łokci i barków, na plecach tylko gąbka.



Pozycja Nr 2
Spodnie SWIFT bodaj Chellenger czy jakkolwiek się to pisze.
Podobnie jak wyżej podpinka wypinana, membrana stała. Trzeba by doszyć dwie szluweczki do mocowania podpinki, bo zaginęły w akcji (w sumie nie przeszkadza to w użytkowaniu). Troszkę się dziwnie ją wpina bo suwak jest na plecach, a od przodu są po dwie takie szluweczki na stronę.
Ogólny stan bdb po za tym co napisałem. Żadnych przetarć, przytarć i innych pęknięć.



Pozycja Nr 3.
Kurtka RetBike bodaj Rettouring Rozmiar L
Tu stan idealny, bo to komplet mojej pani, a ta jakoś często nie przyodziewała tego przybytku, bo jest ciepłolubna i jeździła ze mną raczej tylko w bardzo ciepłe dni, a na takie mamy komplety siatkowe.
I tutaj tez podpinka wypinana, membrana wszyta. Chyba nawet Reisa, co zobaczyłem jak robiłem foty :D. Ochraniacze barków, łokci i pleców



Pozycja Nr 4.
Spodnie do pozycji Nr 3. Opis jak wyżej, stan jak wyżej, używana jak wyżej. Ochraniacze kolan i bioder.



Pozycja Nr 5.
UWAGA - GRATIS
Spodnie ROLEFF Rozmiar S Wypinana podpinka. Fajne i lekkie.
Otrzymałem je od koleżanki K8 za free więc jeśli jest ktoś zainteresowany to przekaże dalej w tej samej cenie :) Moja Pani była bardzo zadowolona. Sama nosi M-L a te spokojnie zakładała, więc to takie dość duże S :D rzekłbym że są bdb stanie poza pękniętym szwem na udzie po boku, trzeba sobie zeszyć. Ja się tak do tego zbierałem, że aż kupiłem nowe :P



No i pozycja Nr 6
Może ktoś ma potrzebę :D
Sukieneczka do Chrztu dla dziewczynki hehe, rozmiar 74, w komplecie z bucikami  12
Cena 140 zł.
Tak jakoś mi się fota zaplątała, więc wrzucam :D


Jak by co to kontakt jak na wstępie.
Pamiętaj abyś w dzień święty jeździł...
Zapraszamy - Kawiarnia "CENTRUM"
Pozdrawiam, Waluś.
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: No to i we Włodawie przewietrzymy szafę :)
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-03-11 20:18 »
Istny kiermasz świąteczny się tu zrobił :hmmm
 

svyterius

  • Gość
Odp: No to i we Włodawie przewietrzymy szafę :)
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-03-12 05:30 »
mi to sie ta diabelska narzuta spodobala :) pozycja nr 6 :)
 

Offline Walus1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1056
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJR '05 by Canada
Odp: No to i we Włodawie przewietrzymy szafę :)
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-03-12 07:25 »
mi to sie ta diabelska narzuta spodobala
No rzeczywiście fajnie zdjęcie wyszło hehe. Moja Kaśka by mnie z domu wygnała jak bym ją sprzedał :D
Pamiętaj abyś w dzień święty jeździł...
Zapraszamy - Kawiarnia "CENTRUM"
Pozdrawiam, Waluś.