Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 14404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GSG

  • Gość
Witam
« dnia: 2009-02-17 00:17 »
Ponieważ nabyłem nową FJR wypadało poszukać w internecie innych  pozytywnie zakręconych w tę stronę, no i znalazłem. Witam z Katowic i pozdrawiam.
 

Szoszo

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-02-17 01:02 »
To istna metafizyka. Wczoraj myślałem o kursie I pomocy przedmedycznej z nastawieniem na wypadki z udziałem motocyklistów by połączyc ze spotkaniem pierwszym  i oficjalnym a tu masz niespodziankę. Jestem w niemałym szoku- nie dość, że ratownik to jeszcze z "FUJAR?".  :-)

Witam sąsiada

PS
Nie chcę zapeszać ale wolę dmuchac na zimne stąd ten pomysł z kursem. Wiedzy nigdy za wiele
 

GSG

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-02-17 02:22 »
No hej! Ziomal, a co Ty też nie możesz spać w nocy? :D Szkolenia z PPP a szczególnie w zakresie ratowania motocyklistów są rzadkością w Polsce. Tymczasem motocykli jest coraz więcej i ta tendencja się jeszcze utrwali. Tu nie może być mowy o zapeszaniu. Właśnie brak wiedzy w tym zakresie doprowadzić może do tragicznych skutków vide Janusz. Przy każdej okazji uczymy jak się zachować, pomóc, ratować, nie szkodzić.
PS
Mam pytanko, czy bywasz "Pod Zaporą"? Jeżeli tak, to powinnismy się przynajmniej z widzenia znać.
 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5619
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-02-17 10:17 »
Witam :D
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-02-17 10:29 »
Witaj  :D
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

mailman

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-02-17 15:55 »
Cześć...
 

seb_81

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-02-17 16:31 »
Powitać
 

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-02-17 18:03 »
Cześć
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

Szoszo

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-02-17 19:07 »
Masz na myśli Motoekipę Janosika, Gosi, Mariusza i pozostałych ?
Kojarzę ale z nimi się nie znam.

To jak GSG, przeprowadzisz nam kurs PPP?! Może podczas zlotu w dolnośląskiem?

Wogóle to co to za skrót ten GSG? Nie moge skojarzyć? Jak to brzmi w zdrobniale?  8)

Jesteśmy bardzo ciekawi zdjęć Twojej służbowej "erki".
 

HERSONES

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-02-17 23:03 »
:lol: hey
 

GSG

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-02-18 01:30 »
W Bielsku, a dokładniej w Wapienicy w karczmie "Pod Zaporą" jest dwa razy w roku impreza, zlot na kilkaset motocykli, tzn. otwarcie i zakończenie sezonu (ostatnio było chyba ponad 1000 maszyn dlatego przeniesiono imprezę do "STAREJ PROCHOWNI"- w Międzyrzeczy Górnym. Organizuje zawsze Monia z ekipą (sponsorzy to Olek-Motocykle i inni) http://www.podzapora.pl/zlot1/opis1.html
Przeprowadzimy szkolenie przy którejś okazji, ale na razie nie wiem o jakim zlocie mówisz, muszę się najpierw rozejrzeć po tematach forum. GSG to skrót pierwszej firmy (prawniczej) z której wydzielono drugą firmę (medyczną). Zdjęcia dotychczasowego moto czyli Hondy ST i film do sciągnięcia na naszej stronie http://www.ambulans.info.pl/ a nowe moto czyli FJR jest jeszcze doposarzane w serwisie salonu Yamahy Szpila-Paluch w Katowicach. Jak będzie gotowy to zrobię parę zdjęć.
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-02-20 20:35 »
Witam i pozdrawiam Ratownika na motocyklu. W Anglii to normalka, po mieście ciągle krążą BeMki NHS takie same jak policyjne.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

GSG

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 2009-02-20 23:18 »
Długo jeszcze Polska nie będzie normalnym krajem, również pod tym względem. A Ty piszesz teraz z Polski czy z Anglii?
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 2009-02-20 23:36 »
Ja na razie ciągle w UK. Do Polski przyjeżdżam tylko na urlopy i święta.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

Szoszo

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 2009-02-21 09:27 »
Na mnieProchownia zrobiła pozytywne wrażenie. Klimat taki jakiś wakacyjny, biwakowy. Pod zaporą juz mi sie przejadły te imprezy. Co roku to samo tj. palenie gumy, koncert Hedon potem Dziki śpiewa o Wiktorio, około 23ciej striptease i potem wszyscy do domu. Jakbym chciał iśc po bandzie to niestety ale nie pod zaporą. Prochownia to co innego tylko ten dojazd między crossami i quadami....
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-02-22 16:16 »
Przyjrzałem się dzisiaj dokłądnie i w Londynie ambulanse motocyklowe to tylko Hondy PanEuropan. BMW ma tylko Policja.



http://www.londonambulance.nhs.uk/calling_999/who_will_treat_you/single_responder/motorcycle_responder.aspx

http://cbrforum.com/forum/showthread.php?t=42572
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

GSG

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-02-22 17:39 »
Tak, zgadza się. W ogóle ten motocykl często występuje jako służbowy, nawet w Stanach z japonskich motocykli Policja jeździ najczęściej na Hondach w tym na Pan Europeanach. Dlatego też mój wybór parę lat temu padł na ten motocykl. Jednak po kilku latach postanowiłem dokonać porównania z innymi motocyklami. Brałem oczywiście i BMW pod uwagę, bo np. w Niemczech najczęściej jeżdżą ambulanse w wersji RT (boxer). Jednak tym razem mój wybór padł na Yamahę FJR. Zdecydowały szczegóły w tych porównaniach, oczywiście na korzyść FJR-y.
 

Awo

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-03-11 21:02 »
Witam :lol:
 

Lis

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-03-13 21:48 »
Także i ja witam!
 

Jacek

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 2009-04-24 19:17 »
Czytałem uważnie do końca, czekałem na zdjęcia i ..........
i nadal czekam.