Autor Wątek: Pomoc w urodzinach:)  (Przeczytany 6483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czarnaaneczka

  • Gość
Pomoc w urodzinach:)
« dnia: 2008-09-21 12:09 »
Witam .Mam na imię Ania.Podróżujemy na moto z moim chłopakiem od kilku lat.On prowadzi ja jako PLECACZEK...ale do rzeczy.W tej chwili posiadami SUZUKI GSX 750f i Hondę NTV.Mój chłopak wcześńiej miał FJ, ale jego największym marzeniem jest FJR.Niestety na razie nie stać nas na ten motocykl,ale plany są:)Mam prośbę do ludzi którzy posiadają FJR i są z województwa mazowieckiego(my mieszkamy w Pułtusku) Czy 1 października mogło by ok 4-5 osób się dogadać i podjechali byście(ja stawiam obiad w jakieś restauracji)na FJR.Mój chłopak byłby zachwycony i byłaby to niespodzianka.A potem zjedli byśmy i pogadali.Pooglądał by sobie może się kawałek przejechał(my jeździmy typowo turystycznie)Taki prezencik na urodzinki.To mój numer gg ANia:5047679.Pozdrawiam
 

hornick007

  • Gość
Pomoc w urodzinach:)
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-09-24 14:39 »
kurde jaki fajny prezencik  :roll:
oj zeby to wszystkie takie polowki byly.....
...to dzis nie bylbym rozwiedziony ;)
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Pomoc w urodzinach:)
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-09-25 21:25 »
No po prostu trzeba dobrze trafić. Od pierwszej narzeczonej nie dostałęm praktycznie nic przez siedem lat, a od obecnej żony już na pierwsze imieniny dostałem bilety na koncert Iron Maiden (uwielbiam tą kapelę i było moim marzeniem pójść na ich koncert).
Powodzenia Czarnaaneczka, "molestuj "chłopaków, ja niestety nie pomogę bo jestem za daleko.  :D
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!