Autor Wątek: Witam z Warszawy.  (Przeczytany 19507 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #60 dnia: 2012-03-05 19:40 »
Rafałku, rózne rzeczy można ci zarzucić... różnych zachowań się czepiać... ale za jedno należy ci się medal - mało kto tak dba by Forum żyło :D

sladek, przysiądź się do FJR, przejedź i... kupisz ją :D
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Lis

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #61 dnia: 2012-03-05 20:49 »
Sladek, lewa w górę! :)
 

ojciecmateusz113

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #62 dnia: 2012-03-05 20:50 »
Tak trzymaj!!!
 

Offline jarczoq

Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #63 dnia: 2012-03-05 21:44 »
Kto ?  :icon_eek:
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

aro66

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #64 dnia: 2012-03-06 00:19 »
Jaka wrogość w tym narodzie !!!! Sladek dopiero przesiadłem się ze starej Kawy GPZ 900 na FJRę i jest ona sporo cięższa , ale po ruszeniu z miejsca tego się nie czuje . Mocą silnika zachwyca , mnie osobiście brakuje 6 biegu, chociaż naprawdę jest bardzo elastyczna i ta szyba- rewelacja w czasie deszczu i nie tylko. Czasami jeździłem suzuki GSXF750 , wrażenia podobne jak na Kawasaki. Czasem tylko usiądziesz na moto i wiesz że jest dla Ciebie. Skoro jeździłeś to 15 minutowa jazda wystarczy żeby ocenić maszynkę.Pozdrowionka
 

sladek

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #65 dnia: 2012-03-06 18:05 »
Dzięki Panowie, rozwialiście wszystkie moje obawy co do FJR.

Teraz już będę Was męczył pytaniami o konkretne sztuki.

A właśnie, może ktoś na forum oferuje pewną maszynę ?

Poza oczywistymi sprawami ( prosta, ładna itp) ważne dla mnie jest aby miała:
1 -ABS
2 - 3 kufry oryginalne - jeden kluczyk do wszystkiego
3 - wersja europejska - nie bardzo mnie kręci spalanie w milach na galon albo stopnie w F

Rozglądam się po ogłoszeniach i innych aukcjach ale na Mazowszu nic sensownego nie widzę aktualnie.

Dzięki raz jeszcze i lewa w górę.



 
 

Offline Lexus

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR-2015r.
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #66 dnia: 2012-03-06 18:43 »
Cześć sladek. Szukam dokładnie tego samego co Ty tylko że na południu Polski i jak na razie bez rezultatu... a data ciśnie :)))
 

Offline marc_in

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 345
  • MoTo: LS650 > VS1400 > FJR RP04 > FJR RP08
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #67 dnia: 2012-03-06 19:07 »
2 - 3 kufry oryginalne - jeden kluczyk do wszystkiego

Nie upierałbym się przy oryginalnym centralnym - nie ma dobrych opinii. O alternatywach poczytaj w archiwum...
pozdrawiam
marc_in
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #68 dnia: 2012-03-06 19:10 »
tyle że jeśli kolega przedkłada 1 klucz do wszystkiego nad pakowność centrala - to wyjścia za bardzo nie ma
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Offline Piter

Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #69 dnia: 2012-03-09 18:15 »
Ale 55l za plecami daje inne możliwość. W 2010 zrobiliśmy z Ulą wypraw z namiotem biorąc pełnowymiarowe śpiwory i materace i bez problemu weszła cała reszta. Śpiwory co prawda były przytroczone pająkami na kufry i służyły dla Uli jako podłokietniki.
 

Krokodyl

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #70 dnia: 2012-03-11 15:02 »
Cześć. Ja też szukałem alternatywy dla Warszawskich korków i na dojazd do pracy, a wyłączając zimę dojeżdżam zwykle z Sochaczewa do Warszawy właśnie motocyklem. Do tej pory robiłem to Road Starem 1700 i dawałem radę, więc dla mnie FJR wydaje się nie gorsza do miasta niż maxiskuter :D Wszystko zależy kto z czego się przesiada i czego oczekuje, ale FJR jak dla mnie jest złotym chyba środkiem. Jak zdejmę boczne kufry to jest wąska i daje radę w mieście, jak chcę polecieć nieco szybciej, to mam czym i moto nie dostaje zadyszki, jak chce zabrać żonę i śmignąć sobie gdzieś razem, to ona nie siedzi na mnie na plecach tylko za mną na swoim siodle... Myślę, że długo FJR-y nie zamienię na nowe moto. Uważam, że bardziej uniwersalnie się po prostu nie da. Albo trzeba mieć w garażu dwa motocykle :icon_idea: