Autor Wątek: Witam z Warszawy.  (Przeczytany 19505 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

kalina

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-03-04 08:22 »
No i się uśmiałem z rana :D

NT650V, motocykl uniwersalny, stolyca i motocykl dla jednej osoby to przegięcie :Oscar:


Witaj i proszę napisz coś więcej ze stolycy :D Tak w ogóle to skąd kolega pochodzi bo idę o zakład że nie z Warszawy?
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6317
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #16 dnia: 2012-03-04 09:06 »
"stolycy" - tak a-la Lechu  :lol8:
Pasja to nie wszystko.
 

Offline Kruszyn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3273
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zyj tak zebys byl szczesliwym
  • MoTo: yamaha fjr 2008
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #17 dnia: 2012-03-04 10:15 »
Witaj
ja mam 183 cm wzrostu i poruszam się w cyklu miejsko - wypadowym głównie w kolo komina.
Fjr była zawsze w strefie moich marzeń i nie wyobrażałem sobie innego moto.
Zalety to dobra elastyczność, czyli świetnie radzi sobie zarówno w mieście jak i trasie.
Gorąco polecam ale decyzja nalezy do Ciebie.
Lewa w górę z pod warszawskiego Wieliszewka
519317763 mój telefon
 

sladek

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #18 dnia: 2012-03-04 10:32 »
Kalyna - Dziękuje za twoją pomoc i miłe przywitanie.
W pierwszym poście masz wszytko napisane.

Dla Twojej informacji - skoro Cie to ciekawi - ja , mój Ojcjec i jego Ojciec urodziliśmy się w Warszawie.
Co wygrałem w zakładzie ?

Jak rozumiem miałeś DEAUVILLE i wiesz czy jest uniwersalny ?
Nie dla jednej osoby? - Moto ma ładowność 190KG ja ważę 105 zostaje 85 na plecak i bagaż , jak rozumiem trzeba mieć kobitę 20KG tak ?
Nie wspomnę o jego elastyczności gdy na full zapakowany jest.
Zresztą nie ważne i tak wiesz lepiej.

Za rzeczowe wypowiedzi takie jak Wojto1976 bradzo dziękuje - takich informacji potrzebuje.
Wycieczki osobiste w poście z powitaniem ? Fajnie - nie ma co.

 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5619
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #19 dnia: 2012-03-04 10:48 »
Witam.
 

Offline gienek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1014
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ1200-88r. CZ350-82r. CZ175-88r WSK M06B3-85r.
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #20 dnia: 2012-03-04 11:11 »
Cześć :)
O wielki Motórze!
Wznosimy Ci dzięki za membranowe gaźniki,
podwójne wałki rozrządu, za szklankowe zawory,  łańcuchy X-ringowe, za zębatki Sunstar  i świece irydowe. Amen!
 

Online Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4984
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #21 dnia: 2012-03-04 11:17 »
Cytat: sladek
Za rzeczowe wypowiedzi takie jak Wojto1976 bradzo dziękuje - takich informacji potrzebuje.
Wycieczki osobiste w poście z powitaniem ? Fajnie - nie ma co.

Spokojnie sladek. Czasami ktoś jeszcze dobrze nie nabije, a wystrzeli ;). Zwłaszcza w słowie pisanym zdarzają się nieporozumienia.
Co do reszty, to na pewno na forum znajdziesz dużo ciekawych rzeczy. W przeważającej części to konkrety. Będziesz Pan zadowolony :)
 
 Ps.
A do Wojtka to masz blisko :nod:
« Ostatnia zmiana: 2012-03-04 11:19 wysłana przez Zeta »
 

Offline Piter

Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #22 dnia: 2012-03-04 12:24 »
Cześć. Odnośnie nie uniwersalności FJR. Jeżeli odepniesz boczne kufry a przy okazji masz prawie dwa metry wzrostu to ten motocykl nie sprawi Ci zawodu w mieście. Wzrost tu gra rolę, bo to dość wysoki motocykl a w mieście niestety dość często używa cie bocznych podpórek. Ale przy tym nie siedzisz jak na kucyku tylko ogierze.
« Ostatnia zmiana: 2012-03-04 12:27 wysłana przez Piter »
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #23 dnia: 2012-03-04 12:32 »
No tylko po co targać w korkach kredensa, jak można zwinniej, łatwiej, poręczniej i z 80 albo i więcej kilo lżej? Sladek - opinii obiektywnych, rzeczowych, że FJR to owszem, świetny motocykl, ale niekoniecznie zawsze, wszędzie i do każdych możliwych zastosowań to tutaj nie uświadczysz :D Gdyby nie to, że nie mam od kogo :P, to za herezje bym pewnie dostał po łbie :D
 

Offline BRAT

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • Adam 602 799 442
    • Status GG
  • MoTo: YAMAHA FJR 1300A 2003
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #24 dnia: 2012-03-04 13:00 »
Witaj!
Wypady w trasę na FJR to bajka. W mieście może nie koniecznie. Ale zawsze Ci zostaje komunikacja miejska i planowanie dalekich podróży jadąc autobusem czy metrem.   :D
 

Offline jarczoq

Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #25 dnia: 2012-03-04 13:08 »
Oczywistym jest, że każdy żyd swój towar chwali. We wcześniejszym poście (TDM/kombinacja z FJ) Igor zawarł (moim zdaniem) dobrą radę.
Piter myślę, że musiałbyś spróbować kiedyś zrobić stówke w ciągu dnia latem po takiej W-wie FJR-ą, dlatego zgadzam się z Eski. Moto miejskie (podobnie, jak pucha) czym mniejsze/lżejsze, tym lepsze.
Bartek zapomniałeś o rowerze. Ja tak, często jeżdżę do roboty.  
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

Offline Piter

Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #26 dnia: 2012-03-04 13:13 »
Tu z pewnością jest dużo racji. Na miasto ja bym wolał klozecik 50cm. Małe, poręczne, pod siedzenie można schować "beret", a jak mało miejsca to można go przenieść. Jak by nie kombinować są plusy dodatnie i plusy ujemne.
 

Offline jarczoq

Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #27 dnia: 2012-03-04 13:23 »
Otóż to.  ;-)
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

kalina

  • Gość
Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #28 dnia: 2012-03-04 13:30 »
Slydek, no utarło się że o "stolycy" mówili dawni po-powstańcy z pragi, a teraz mówi chołota co to do tej stolicy ma problem, chce do niej przyjechać bo się tam więcej zarabia ale narzeka na wszystko dookoła między innymi na korki o których również wspomniałeś - o wypisz wymaluj henio z pcimia, który wypi*****a z tej "stolycy" w każdy weekend i w święto do swojej wioski i wtedy prawdziwi warszawiacy nie mają korków i mogą normalnie pożyć  :icon_twisted: Stąd moja może nad alergiczna reakcja. Zwyczajnie wkurwia mnie pierdolenie na warszawę przez palantów która ew. złą sławę uzyskała właśnie przez wsioków którzy np. gwiżdżą jak schodzi Ronaldo z boiska. Dlatego uznałem że jesteś takim typkiem i za chiny nie potrafię zrozumieć dlatego użyłeś tego słowa. Ja jestem z pragi czyli z prawobrzeżnej warszawy i takie teksty są nie do pomyślenia. Ale jak przez pomyłkę to ok. jak dalej jest to dla Ciebie "stolyca" to nie będę Twoim przyjacielem :D

Co do dewila - to już kiedyś pisałem że to motocykl może dla laski ok. ale nie widziałem bardziej pedalskiego motocykla na moje 5cm niżej osadzone od Twoich oczy. Aha i motocykl dla jasności stworzony jest dla JEDNEJ, a nie dwóch osób. Jazda z kimś to słabe rozwiązanie, ale do tego dojdziesz pewnie sam jak trochę pojeździsz bo po Twoim przywitalnym poście wnoszę że doświadczenie masz głównie z tego deuevoila - jak to się pisze w ogóle? :D

Aha, żeby nie było że się tylko dopieprzam to kupuj ten motocykl bo ładny i jakiś taki fajny się wydaje. Na pewno będziesz zadowolony. Jeśli nie to będzie to kolejny motocykl z którym doświadczenia pozwolą Ci dotrzeć kiedyś do tego co naprawdę Ci pasuje. To trochę jak z dziewczynami. Nie można bzyknąć jednej i uznać że jest ok i innych nie chcesz. Trzeba próbować trochę więcej żeby mieć zdanie na temat :D
« Ostatnia zmiana: 2012-03-04 13:34 wysłana przez kalina »
 

Offline jarczoq

Odp: Witam z Warszawy.
« Odpowiedź #29 dnia: 2012-03-04 13:41 »
To, o czym piszesz, obserwuję od jakiegoś czasu w Poznaniu - niestety.
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !