Autor Wątek: Aloha! ;-)  (Przeczytany 7270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snajper_Tango4

  • Gość
Aloha! ;-)
« dnia: 2008-08-07 12:32 »
Witam wszystkich!


Od kwietnia 2008 jestem szczęśliwym posiadaczem FJ1200 ABS 91'

Przesiadłem się na nią z XJ600S Div i chociaż początki były trudne bo okazało się że mimo iż moto kupowałem z mechanikiem to jakieś tam ukryte usterki były. Na razie jestem strasznie zadowolony z mojego "krążownika" który kiedy trzeba potrafi pokazać pazurki. Gdyby nie duże spalanie byłoby to idealne moto dla mnie.

Co by tu jeszcze....

Aha! Jestem ze ?ląska a konkretnie z Katowic, na co dzień param się informatyką i jakimiś pierdołami księgowo-finansowo-kadrowymi. Moją pierwszą miłością (a teraz już drugą po moto) są komputery, oprócz tego lubię pożeglować i postrzelać w leśnym paintball'u.

Pozdrawiam !
 

Szoszo

  • Gość
Aloha! ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-08-07 15:26 »
Witaj na Forum. Natknąłem się na Twoje posty na F?Mie. Miłego klikania i powodzenia

Szoszo
Bielsko-Biała

PS
no to mamy na śląsku już trzy efjotki Dąbrowa G, Bielsko-B., Katowice -nie licząc Częstochowy
 

Snajper_Tango4

  • Gość
Aloha! ;-)
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-08-07 16:23 »
Szoszo - skoro z Bielska jesteś to się dobrze składa :-) Ja od 14 sierpnia aż do 1 września jestem w ?ywcu na urlopie i będę się pewno nieziemsko nudził a z chęcią bym z kimś śmignął np. na przełęcz salmopolską

A 15 sierpnia zapraszam wszystkich do ?ywca na organizowany przez klub w którym jeżdżę zlot: IRON ELEPHANTS MOTOPARTY 2008
 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5619
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Aloha! ;-)
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-08-07 17:36 »
Witaj Snajper.
Miłego forumowania. :D
 

Offline efjot

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha Fj 1200x2 Jawa,CZ,
Aloha! ;-)
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-08-07 22:26 »
po0zdrowienia z Wieliczki ( też blisko)
efjot
W życiu piękne są tylko chwile.
 

Szoszo

  • Gość
Aloha! ;-)
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-08-08 07:01 »
Nie widzę prpblemu by śmignąć ale najpierw musze uporac się z remontem balkonu :-)
16tego będziemy odprowadzali kumpla do ołtarza więc może wtedy polecimy gdzieś w okolice Podhala a efjot do nas dołączy?!
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Aloha! ;-)
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-08-17 12:42 »
Witam Snajper. Przy okazji 30 sirpnia planujemy spotkanie w Warszawie, a tydzieńpóxniej w Krakowie lub okolicach. Dozobaczenia na trasie.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!