Autor Wątek: Siedzenia do FJ-y  (Przeczytany 68494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziunek69

  • Gość
Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #165 dnia: 2017-06-19 22:06 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

Offline jarczoq

Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #166 dnia: 2017-06-20 00:39 »
Nie Smul, zrób białą ... Oj Dziun niby o gustach się nie pitoli, a pitolicie wszyscy. Najważniejsze (o czym już było), to żeby strefa siedzenia nie miała szwów i lamówek itp. No i żeby po dłuższym siedzeniu hafty na dupie nie zostały.
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

Offline Moto_Christo

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 3
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #167 dnia: 2018-12-08 11:44 »
Możecie polecić jakąś firmę, która obszyje mi siedzenie w FJR  tak, żeby było niższe? Parę osób pisało, że zamierzają obniżyć. Polecicie jakąś sprawdzoną firmę? W Wijalisie wiem.

Ok. Znalazłem właśnie wątek o kanapach w dziale FJR
« Ostatnia zmiana: 2018-12-08 18:42 wysłana przez Moto_Christo »
 

Offline Student

Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #168 dnia: 2018-12-08 23:33 »
Tak.
Najlepsza firma to własne ręce i trochę czasu....ja sobie sam zrobiłem.
3 godziny pracy , obniżenie  35-40 mm.  w domu zostało 600zl.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline fiflak

Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #169 dnia: 2018-12-09 00:00 »
Podpowiem Ci, że lepiej znaleźć tapicera w swojej okolicy. Możesz wtedy dopasować i przymierzyć kanapę do 4 liter przed jej obszyciem.
 

Offline RyHo

Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #170 dnia: 2018-12-11 15:19 »
Podpowiem tak. Kupiłem podarte siedzenie po służbach. Miejscowy tapicer, który potrafi i chce. Profilowanie według wskazówek, przymiarka, obszycie. Siedzenie oryginalne zostaje nienaruszone do ewentualnej sprzedaży motocykla wyższemu jeżdżcowi.. Jeżeli tapicer nie dysponuje odpowiednim materiałem, można kupić np. tu - http://novarti.sklep2.pl/skaje-motocyklowe-c-8.html

 

Offline jarczoq

Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #171 dnia: 2018-12-17 21:17 »
Najlepsza firma to własne ręce
... jasne, szczeólnie jak się ma dwie lewe, albo zerowe doświadczenie. Dobrze zrobić to : dobrać właściwą piankę, poszycie, nić/nici i to trza umieć wyprofilować, porządnie zeszyć i uszczelnić. Ja daje (od lat) jednemu i temu samemu. Wczesniej robił mi jego ojciec i chociaż wiem co mi trza, to i tak czasami decyduje on. Oglądając od lat różne siedziska, od Corbin-a po Giuliari (bo też takie miałem) jednego jestem pewien - nie ma to, jak garnitur szyty na  miarę.
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

Offline Mic90

Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #172 dnia: 2019-01-13 22:51 »
Nie zakładam nowego tematu, bo takowy już istnieje. Kupię siedzenie do FJ 1200. Może być zniszczone, ważne, żeby spód był w dobrym stanie.
Ponadto szukam lewego kierunkowskazu Wingrack. Miałby ktoś na zbyciu?
 

Offline ducati996

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6949
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Siedzenia do FJ-y
« Odpowiedź #173 dnia: 2019-01-14 20:01 »
O siedzenie napisz do Bigosa bo wiem że jakieś miał :)