Autor Wątek: YAMAHA FJR 1300 ABS 2005r  (Przeczytany 5973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mireckii

  • Gość
YAMAHA FJR 1300 ABS 2005r
« dnia: 2011-04-14 16:57 »




Do sprzedania jest moja druga zona-FJR
Motocykl w idealnym stanie.Bez wypadkow czy innych przygod.Jestem jego drugim wlascicielem ale kupilem go od mojego przyjaciela(sasiada) wiec znam cala historie.Motocykl trzymany w idealnych warunkach(suchy,ogrzewany garaz)
Serwisowany w YAMAHA FRANCE.Wszystko co bylo w nim robione jest na orginalnych czesciach.
Posiadam wszystkie faktury lacznie z ta kupna motocykla.
Ja, jak i pierwszy wlasciciel jestesmy raczej normalni wiec FJR-a nie wie co to jest palenie gumy czy jazda na jednym kole.Motocykl sluzyl mam wylacznie do zwiedzania europy zachodniej
Maszyna jeszcze nigdy nie jezdzila po polskich dziurach wiec wszystkie owiewki jak i czesci zawieszenia sa praktycznie nowe.

Moto jest bardzo bogatoo wyposazony:
-alarm
-podwyzszenie kierownicy z przesunieciem
-podgrzewane manetki
-3 kufry
-oslony na stopy
-b.ladny pokrowiec na zbiornik bagster
-gniazdo zapalniczki 2x12v
-szybe turystyczna + orginalna.Obydwie sa w stanie idealnym
-torbe na zbiornik
-mocowanie GPS+nawigacja tom tom europe
Jak cos mi sie jeszcze przypomni to napisze;-)

W 2010r byly wymienione wszystkie plyny oraz oleje,przednie klocki hamulcowe,uszczelniacze przedniego zawieszenia(jeden delikatnie saczyl) filtry.
W tym roku wymienilem olej+filter olejowy,olej w kardanie,tylne klocki hamulcowe

Motocykl ma przejechane 74 000km(chyba nie musze nikogo przekonywac o orginalnosci kilometrow)
98% tych kilometrow to autostrada!!!

Cena za caly kaplet to 25 000zł nie podlega negocjacji
Koszt transportu do PL oczywiscie pokrywam ja.

Jak sa pytania to najlepiej na priva,GG lub +33 624170055,

P.S Opony juz sa troszke zmeczone wiec dla potencjalnego i normalnego kupca zmienie na takie jakie tylko bedzie chcial.Aha moto jest na polskich tablicach!
« Ostatnia zmiana: 2011-04-14 17:01 wysłana przez mireckii »
 

mireckii

  • Gość
Odp: YAMAHA FJR 1300 ABS 2005r
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-05-07 11:22 »
Nikt nie chce kupic mojej drugiej zony? ;-(