Autor Wątek: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:  (Przeczytany 19498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-03-11 12:15 »
Mam podobne podejście i także Mondeo które ma być sprawne na zicher, a co do wartości to wiadomo że się przy sprzedaży nie zwróci.
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

Offline ducati996

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6957
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-03-11 17:00 »
Ha :) niezły pomysł :) TRX jest niecodziennym motocyklem z silnikiem od TDM jak dobrze pamiętam,dosyć rzadki i niespotykany,takie japońskie ducati.No i przednie hamulce ma takie same jak FJ od 88-  :)
 

Olo

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-03-11 21:28 »
TRX to bardzo ciekawy motocykl, silnik wspólny z TDM, pięknie brzmi, szczególnie na jakiś akcesoryjnych przelotach 1 cylinder-1 tłumik, przepiękny basowy bulgot :)
Niestety nie jest zbyt wygodny, przynajmniej jak dla mnie.

Pozdrawiam, Olo
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-03-11 21:38 »
Ja i tak nie jeżdżę, więc mi wszystko jedno :D Ale nigdy nie widziałem TRXa na żywo, nie wspominając o znajomości z jakimkolwiek posiadaczem, nawet byłym, wiem o nim nic i wszelkie opinie mile widziane.
 

Offline Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4984
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-03-11 21:43 »
Taaak..., jak nie jeźdźisz to po kiego zmieniać moto. FJ jest prawie kultowe. Lubisz zmiany?
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #20 dnia: 2011-03-11 22:56 »
FJ mi zagraca garaż i ciężko się ją przestawia, a TRX mniejszy i poręczniejszy :P Poza tym, 7 lat z jednym pojazdem to zdecydowanie wystarczająco.
 

Offline Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4984
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-03-12 07:59 »
To odwrotnie jak u mnie. Przyzwyczajam do rzeczy  ;-) .
 

Offline ducati996

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6957
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-03-12 10:42 »
Dokładnie - tak jak Darek pisze...ja tez się przyzwyczajam.
 

Offline jarczoq

Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-03-12 11:35 »
Ja też.
 O TRX-ie wiem tyle co mówił jeden Niemiec, który przyjechał do nas ze szkołą Petera Schulza. Rzeczywiście fajny dźwięk się z tego wydobywał (na Sebring-ach, na tor zakładał Laser-y rejsowe - nie tak fajne, ale skuteczne). Ogólnie chwalił i porównywał do Ducata i coś w tym może być, bo w Itali całkiem sporo tego widziałem (lata 90-te). Jestem długi na 180 i dla mnie pozycja trochę dziwna, ale nie jeździłem więc skojarzenia mam tylko z GSX R-ą z tamtego okresu (może gdyby zmienić kierownicę). Tak swoją drogą Eskimos - to moto wydaje się dobrym materiałem wyjściowym, ale nie tak łatwo go kupić podobnie, jak SRX600 czy XBR500.
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-03-12 12:33 »
SRXa dłubię co jakiś czas (stały klient) i z całą pewnością nie chcę tego motocykla :D XBRa robiłem kiedyś kilka razy i też podziękuję. Mówią, że single się albo kocha, albo nienawidzi i ja jestem zdecydowanie z tych drugich (z wyjątkiem MZ) :D Jeżeli singiel, to max 250ccm (taka np. Estrella).

A TRXa wymyśliłem sobie dlatego, że mimo że to baaardzo rzadki motocykl, to z częściami silnikowymi i eksploatacyjnymi nie ma żadnego problemu (TDM) i problem może być tylko po np. glebie, jak będzie trzeba kupić czaszę, lampę, czy bak. Drugi powód to to, że jak już jeżdżę motocyklem, to w większości przypadków blisko i po mieście, a do tego FJut się nadaje średnio. Pewnie, da się, ale ja, mimo że zdecydowanie nie jestem ułomek, nie mam ochoty się siłować z wielką i ciężką krową i chcę coś nieco poręczniejszego (i dlatego FJut stoi, a ja jeżdżę skuterem ;) ). Duży i ciężki turystyk mi po prostu nie jest do niczego potrzebny. Jednym z mocnych kandydatów jest też ZX6R, mooże ZX9R. ale to strasznie pospolite. Z raczej zupełnie nierealnych, a fajnych to W650 (wałek królewski...). Ale rozpatrzę każdy jeden wydziw, jaki się trafi i jak będzie wystarczająco egzotyczny, a przy okazji fajny, to czemu nie ;)
 

Offline jarczoq

Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #25 dnia: 2011-03-12 12:44 »
Mi do jazdy po naszych dziurach obija się po zwojach CX 500E. Najchętniej za sprawnego dałbym Bolddory, ale to tylko życzenie.
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #26 dnia: 2011-03-12 13:02 »
Miałem CX500, bardzo fajny motocykl. A skończył tak :D :



 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #27 dnia: 2011-03-12 13:36 »
Piękny koniec :)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

Offline Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4984
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #28 dnia: 2011-03-12 16:51 »
Ale jak ludzie przechodzą pod nim, to chyba każdy zerknie w górę i zastanowi się... czy aby nie spadnie  ;-)
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #29 dnia: 2011-03-12 17:19 »
On już tam dawno nie wisi, bo to 2006 rok ;) Po 1,5 roku wiszenia sprzedałem go za bodaj 1500zł. Ale pasy były na tyle mocne, że zdarzało mi się uwiesić za podnóżki i wisieliśmy sobie chwilę razem :) A ważę pod stówkę.