Autor Wątek: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:  (Przeczytany 19502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ALFJOT

  • Gość
Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« dnia: 2011-02-24 10:55 »
Sprzedam;

- HONDA CBR 1000 F  88 ROK- 4500ZŁ
- SUZUKI GSX 750     94 ROK- 3800ZŁ
- KAWASAKI GPX 600 88 ROK- 3200ZŁ
--------------------------------------------

CITROEN XM KOMBI 2.0 94 ROK - 3800ZŁ
CITROEN XANTIA KOMBI 1.9tdi 96 ROK - 4300ZŁ
TOYOTA RAV-4 95 ROK 2.0 BENZ- 13300ZL
PEUGEOT 206 CC 2.0 BENZ - 14700ZŁ
VOLVO S 80 2.4 BENZ 2000 ROK - 17500ZŁ
SUZUKI VITARA DŁUGA 1.6 BENZ/GAZ 94 ROK- 7400ZŁ
NISSAN SUNNY 87 ROK 1.7 D - 800ZŁ
KŁAD 110cm DZIECIĘCY 2006 ROK -500ZŁ
SAMOCHÓD DZIECIĘCY ELEKTRYCZNY HAMMER 500ZŁ

Wszystkie podane ceny są oczywiście do dogadania.
Więcej informacji pod tel; 696-077-694, lub na PW, lub fredo500@o2 .pl

Proszę nie zadawać tendencyjnych pytań, jeśli ktoś nie jest czymś zainteresowany. :D
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-02-24 17:18 »
Alf a miałem zadać :D ale skoro nie zadawać to nie... ;)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-03-07 11:36 »
Sprzedane;
- SUZUKI GSX 750
- XANTIA
- VOLVO S80
- TOYOTA RAV-4

Reszta aktualna .

Kawasaki GPX 750 a nie jak wcześniej pisałem 600. (pomyłka)
« Ostatnia zmiana: 2011-03-07 11:39 wysłana przez ALFJOT »
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-03-07 22:07 »
Sprzedany;
- 206 CC
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-03-08 10:21 »
Alf, jak Ci tak dobrze idzie to sprzedaj moje Mondeo za 10 000 :)
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-03-08 20:05 »
Nie widzę problemu, nawijaj co to za statek , jaki rok, silnik itd.
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-03-08 20:43 »
Srebrna strzała hehe - Mondeo MK II z 2000 roku, 1,8 TD, kombi, nakręcone jakieś 240 000 km z czego moje 130 000, mam go od 2007 roku. Autko bardzo zadbane, dobrze utrzymane, wszystkie wymiany robione na bieżąco. W listopadzie 2007 strąciłem sarenkę całe szczęście że niewielką do wymiany poszedł tylko zderzak, przy tej okazji naprawiłem wgniotkę na prawym błotniku i polakierowałem oba elementy. Ponieważ było AC a rzeczoznawca stwierdził, że może być walnięta chłodnica klimy to też została wymieniona na nową i plastik spod samochodu też - czekałem na niego 2 tygodnie bo ponoć nikt tego nie zaklada ale ja się uparłem i mam.W 2009 baba zaczepiła mnie cofając na parkingu i porysowała rtlny błotnik i kawałek nadkola, oba elementy poszły do lakierowania. Po miesiącu pożyczyłem koledze auto bo miał podjechać gdzieś do sklepu i cofając porysował delikatnie śwoerzo polakierowany zderzak w tym samym miejscu co poprzednio baba :) wymiękłem i już tego nie ruszam, zreszta niewiele widać. Planuję zakup MK III ale ciśnienia nie mam i darmo nie oddam hehe. Latam do pracy codziennie 50 km w jedną stronę i daje radę. lata głównie na trasie 90% i 10% miasto. Pali od pstryka. Grzane fotele, przednia, tylna szyba i lusterka, elektryka przód, elektryczny fotel, klima mnualna w pełni sprawna, centrany zamek, radio oryginał, książki serwisowe, kody itp, 2 kluczyki.Sorki za OT
« Ostatnia zmiana: 2011-03-08 20:52 wysłana przez Arti33 »
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-03-09 19:27 »
Cena???????
Jaka cena ??
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-03-09 19:34 »
Alf, to sprzedaj też previę ;)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-03-10 08:47 »
Cena? Jak pisałem tanio nie oddam ale jak dostanę 9000 to będzie git, poniżej  nie zejdę choć wiem, że jest wiele złomów tańszych w necie.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-03-10 19:30 »
Arti sorki ale za te pieniądze raczej nie będę w stanie sprzedać Twojego wozu.
Wiem że  są podobne tańsze auta w gorszym stanie, ale nie trzeba się strasznie wysilać , aby wyszukać za połowę , lub trochę więcej niż połowę twojej ceny,takiego samego a może nawet lepszego fordzika.
Mam znajomego , który ma takie mondeo, wsadził do niego przez ostatni rok ok 8-9 tyś i teraz za 4 tyś chce sprzedać , tylko nie ma komu.
Ja osobiście ubolewam nad takim stanem rzeczy, ale tak to jest, że całkiem fajne samochody, takie jak mondeo, są dostępne za bezcen.
Powodem takiego stanu jest zawalenie polski sprowadzonymi mondziakami w wielkich ilościach, w skutek czego rynek jest przepełniony.
W tej chwili , jeśli ktoś chce sprzedać np. mondka i niestety przez kilka miesięcy nie udaje się ta sztuka , to automatycznie opuszcza z ceny.
W ten sposób nie możliwe jest , lub prawie nie możliwe sprzedanie samochodu za cenę podobną do twojej, bo każdy potencjalny nabywca poklika kilka minut no laptopie i powie Ci ''oszalałeś facet z tą ceną z kosmosu''.

Bartek Twoja prewia ,to jak Sam wiesz doskonale jest wynalazkiem, na którego nie jest łatwo znaleźć amatora.
Ja sam nie mam nic przeciwko takim samochodom , ale jak wytłuymaczyć Kowalskiemu, że to jest lepsze od seicenta, punta, czy polówki.

Jak sami widzicie autka , które sprzedaje są w dość atrakcyjnych cenach,  może czasem nawet zbyt atrakcyjnych, bo stan tych samochodów jest bdb.
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-03-11 00:05 »
Ja kiedyś miałem Scorpio Coswortha. Kupiłem za 9k, w ciągu półtora roku wsadziłem w niego coś około 14k, sprzedałem z ulgą i radością za 7k :D

Ale zgadzam się, że mało kto kupi samochód z górnej strefy cen rynkowo-allegrowych, a zwłaszcza 10, 15 czy 20 letniego parcha, niezależnie od jego stanu. Takie auta kupują ludzie nieszczególnie zamożni i przeważnie nie stać ich nawet na utrzymanie tego co kupią tanio i okazyjnie ;) To już prędzej motocykl da się w ten sposób sprzedać, zwłaszcza jak się nam nie spieszy i mamy czas się trochę pobujać. Szansa, że w końcu znajdzie się amator, fan marki, modelu i ktoś zdecydowany na konkretnie ten model/rocznik/malowanie jest o niebo większa, niż w przypadku auta za kilka tysięcy, gdzie nie ma maniaków-fanatyków, tylko kupuje się je typowo jako sprzęt użytkowy, byle jak najtaniej, a nie na lata, do kochania, czy hobbystycznie.

Sam tak będę niedługo sprzedawał motur. Jako że jest bardzo stary i niespecjalnie modny, to wiem, że kupi go tylko osoba zdecydowana właśnie na FJ, bo to fajny motocykl, bo bogato wyposażony, bo w pełni sprawny technicznie itp., a nie małolat, który za te sama kasę może kupić o dekadę młodszego i mniej zdziadziałego plastika. I dlatego nie muszę być najtańszy na allegro, bo jest szansa, że ktoś w końcu znajdzie u nie dokładnie to, co chce mieć i najniższa możliwa cena wcale nie będzie priorytetem.
 

Offline ducati996

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6957
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-03-11 09:14 »
Hej Eskimos a co masz w planach? Chodzi o moto.
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-03-11 09:41 »
Najchętniej TRX850, ale nie wykluczam niczego ;)
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: Totalna Wyprzedaż !!!! :nod:
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-03-11 09:50 »
Tak jak wspomniałem nie mam ciśnienia, nie sprzedam to nie kupię nowego a ten silnik jest w stanie dokulać się do 700 000 przebiegu bez większego problemu. Zresztą w razie awarii mam drugie auto, które kupiłem jako salonowe w 2004 roku. I był to ostatni zakup nowego auta bo ekonomicznie nie miło to żadnego sensu, tylko samopoczucie było nieco lepsze a utrata wartości po prostu powala. Ja też niemało inwestuję w mondka ale to tylko dla własnego bezpieczeństwa, jazda na rozp.... zawieszeniu, na starych klockach, tarczach i wywalonych amorach to dla mnie jakiś kosmos. Estetycznie mogę mieć w aucie jakieś niedociągnięcia ale technicznie musi być wszystko OK. Zawsze jak robię badanie techniczne proszę gościa o szczególnie wnikliwe sprawdzenie całego auta co z regóły kończy się dziwnym spojrzeniem w moją stronę gdyż większość właścicieli starszych robi dokładnie odwrotnie ale latając codziennie do pracy muszę mieć pewność, że wrócę w całym kawałku - przecież czeka na mnie w garażu FJ-ka więc mam dla kogo wracać :)
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"