Autor Wątek: Witam jestem napalony na FJ1200  (Przeczytany 20404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-04-17 00:22 »
Ja proponuję jednak coś do spokojniejszej jazdy i nawet można się zabrać we dwójkę i może jeszcze kota da radę upchnąć w koszu. Spokojnie, wygodnie i z rozsądkiem. :D

 http://cgi.ebay.co.uk/1948-Brockhouse-Corgi-Combination_W0QQitemZ360028967415QQihZ023QQcategoryZ36092QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5619
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-04-17 00:52 »
Troszkę przesadziłeś Bigos

PS.Larry,przepraszam za kolegę,nie zaznaczył że to "żart".
Weź kartkę i napisz sobie wszystkie ZA i Przeciw a będziesz wiedział o co nam chodzi.
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-04-17 00:58 »
Sorry. Nie chciałem nikogo urazić. Zaczęło się robić wesoło i poniosło mnie.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

larry

  • Gość
....czy ta motorynka
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-04-17 09:29 »
czy ta motorynka jest po szlifie ???
jak sprowadzić motor z Anglii ?
czy nie będę musiał robić przekładki kierownicy ???

TO też jest żart.

  :thumleft:  :thumright:  :thumleft:  :thumright:
  :thumleft:  :thumright:  :thumleft:  :thumright:
  :thumleft:  :thumright:  :thumleft:  :thumright:
 

Szoszo

  • Gość
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-04-17 09:31 »
Proponuję zamknąć ten temat i po wyciagnięciu wniosków przez autora tematu usunąć do z Forum (temat oczywiście usunćą). Nie jesteśmy tacy straszni by naigrywać się z nowych ale tak jak Bigos pisał poluzowało niektórych z nas. Ja tez żartowałem. Pozdrowienia i szerokości życzę

Paweł
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-04-17 22:40 »
Laryy już całkiem poważnie odpowiada. Co do tego zabytkowego motocykielka to nie mam pojęcia nic na jego temat. Znalazłem to na Ebay jako zabytek z Australii bodajże. Motocykle w Anglii są identyczne jak te w Europie z wyjątkiem zegarów wyskalowanych w milach (ale pod spodem jest też skala w kilometrach tylko sam licznik przebiegu kręci się wyłącznie w milach). Zabytkowe Angliki mają oczywiście taką różnicę, że pedał hamulca tylnego jest po prawej stronie a dźwignia zmiany biegów po lewej. Jeżeli chodzi o sprowadzenie motocykla z Anglii to nic prostszego; jeżeli masz kogoś na miejscu, kto znajdzie ci motocykl i kupi go dla ciebie, to po prostu się go wysyła (około 120 funtów wysyłka) i po wszystkim. Właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem takiegoż "procederu" w celach zarobkowych, tym bardziej, że już mam zamówienia na dwa motocykle.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

larry

  • Gość
...
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-05-15 09:02 »
wydaje mi sie koledzy że macie racje !!!
niestety może ogarnie was śmiech na sali, ale przyznaje sie do błędu.
Kupiłem skuter kymco 125, jeździłem 2 dni i sie wyłożyłem dodając gazu na maksa bez wyobraźni. Teraz chodzę na prawo jazdy i cbr 250 po pierwszej jeździe wydaje mi się dość szybka. Więc możliwe że uderzę jednak w xj600 szwagra. którą będzie chciał sprzedać po pierwszym sezonie.

Chociaż fj chodzi mi po głowie BO !! podoba mi wie wizualnie !!! :)

PS. I TERAZ BEZ JAJ, PYTAM SIE CZY MO?NA JAKO? LINKE GAZU SKR?CI? ABY NIE dawał GAZU NA MAKSA.
fj mi sie podoba !!!!
 

kalina

  • Gość
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-05-15 13:12 »
Linki gazu są skręcane zazwyczaj w prawo. Ponoć jak je skręcic w lewo to motocykl ma gdzieś tak o połowę mniej mocy. Wynika to ze zjawisk falowych drutu...

Wiec może pokombinuj w ta stronę  :wink:
 

Szoszo

  • Gość
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-05-15 21:48 »
Tata musimy zrobić w końcu spotkanie. Kruca, po Twoich postach to zaczynam tęsknić do Ciebie.    

Ja to wymontowałem skrzynie biegów kiedy wjeżdżałem sie w moto. Był wolniejszy a przede wszystkim lżejszy. Teraz moge powiedzieć , że żyję i mam 8 cm w obwodzie uda więcej (po odpychaniu sie nożnym- oczywiście)
 

larry

  • Gość
...
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-05-16 08:57 »
jeżeli spotkanie będzie organizowane w Warszawie to chętnie wpadnę.
co to oznacza że wymontowałem skrzynie biegów ???
jeździłeś bez biegów ???
 

dobry

  • Gość
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-05-24 19:39 »
Witam .
 Larry  ja jestem zawsze" napalony na swój plecaczek". Oczywiście to żart nie do końca . Myślę że jeżeli masz zaczynać jazdę na dwóch kółkach to im mniejsza waga motocykla tym lepiej dla ciebie. Takie jest moje osobiste zdanie (wiem to z własnego doświadczenia). Proponuję przejechać się dwoma motocyklami np. 500 cm i np. FJ1200 . Po takim sprawdzianie sam będziesz wiedział co dla ciebie jest dobre. Organizowane są teraz jazdy testowe motocykli w niektórych salonach(tydzień temu były na Połczyńskiej w salonie Yamahy byłem i testowałem kilka motocykli proponuję coś takiego dla ciebie (najbardziej mi spodobała się jazda na WR 250 mimo że jeżdzę na FJR ).

Dobry :D
 

larry

  • Gość
....
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-08-10 16:27 »


:)

niestety :) zdradziłem miłość do fj-oty co prawda jedynie platoniczną bo nigdy jej nie miałem i uderzyłem w silne enduro yamahy :)
 

kalina

  • Gość
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-08-11 21:19 »
Doskonałe moto, gratuluję!

Też szukam jakieś dobrej tenerki ale jakoś nie mogę na nią trafić, chyba się skończy wizytą na "zachodzie"  :D

Dwaj foty jakieś szczegółowe
 

larry

  • Gość
...
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-08-12 09:32 »
jeżeli szukasz dobrej tenery to zapraszam do mnie
po trzech tygodniach posiadania stwierdziłem że moto jest nie dla mnie

oto moja aukcja
http://allegro.pl/item412055544_xtz_750_xtz750_super_tenere_wa_wa_94r_super_stan.html

nastepne moto bedzie takie :)



poniewaz ma duża kanape
 

kalina

  • Gość
Witam jestem napalony na FJ1200
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-08-12 11:49 »
larry dawaj do kolegi kratusza moze coś konstruktywnego razem ustalicie bo ja właśnie jestem połamany nieco  :shock: