Autor Wątek: Witan wszystkich fanow...  (Przeczytany 15273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mailman

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-01-06 19:21 »
To ja przy Was jestem chyba szczęściarzem. Ponieważ swoją wszystko na to wskazuje przyszłą żonę poznałem w Banku jak poszedłem po pożyczkę na moją FJ-tę. I tak się jakoś złożyło, że dostałem pożyczkę, a "Pani z Banku", która mi jej udzieliła teraz ze mną mieszka  :D
 

Szoszo

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-01-06 23:16 »
Mailman, pewnie Twoja przyszła żona była pewna, że po ślubie będziesz go i tak musiał sprzedać a tu ZONK !!! bo nie wiedziała co to jest YAMAHA FJ.  8)  8)  8)
 

kalina

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-01-07 01:35 »
:lol2:
 

FJ-Adrian

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-01-07 12:16 »
:scratch:  :wall: Bylo i sie zmylo, tzn byla Fj i sie zmyla FJ  :salut:
 

mailman

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-01-07 13:47 »
Cytat: "Szoszo"
Mailman, pewnie Twoja przyszła żona była pewna, że po ślubie będziesz go i tak musiał sprzedać a tu ZONK !!! bo nie wiedziała co to jest YAMAHA FJ.  8)  8)  8)
W zasadzie poznała moją FJ-tę niedługo po zakupie  :D  I teraz nie wiem czy Ona jest ze mną ze względu na moje bogate wnętrze czy też ze względu na Yamahę Fj 1200 :?:  (Jest to pytanie retoryczne)
 

FJ-Adrian

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-01-07 14:01 »
A jezdzi z toba FJtka?
 

mailman

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-01-07 22:24 »
Niezbyt często ale jeździ. Inna sprawa jest taka, że właśnie mój kumpel kupił sobie wreszcie Moto, a oznacza to niezapowiedziane wypady w Polskę. I Ona jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy...
 

FJ-Adrian

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-01-08 09:16 »
Mam nadzieje ze ja zaprosisz na swoj moto jak bedziecie wyjzezdac a jak twoj kumpel tez ma kobiete co jezdzi z nim to tym bardziej fainie :) nawet dla kobiet bo beda mialy z kim was (chlopakow) obgadywac i wzajemnie sie zalic jak strasznie bylo na zakretach :)
 

mailman

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-01-08 12:08 »
I pewnie tak będzie. Poczekamy - zobaczymy...
 

KLOSZ

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #24 dnia: 2009-09-10 21:37 »
Echhhh, odgrzebie z popiolow stary watek, bo podoba mi sie tor na ktory zszedl i chcialem dorzucic swoje 0,03 pln.

W moim przypadku przy pierwszym motocyklu bylo tak, ze zona sie upierala, ze chce od razu ze mna jezdzic i musialem ja dlugo przekonywac, ze musi mi dac troche czasu, zebym sie sam troche nauczyl. Pozniej bylo wiele blizszych i dalszych wspolnych wyjazdow, az wreszcie na ostatnim zlocie forum seven-fifty mielismy okazje sie przejechac paredziesiat kilometrow na FJR.
Po powrocie z wycieczki moja zona zachowywala sie mniej wiecej jak osiolek w Shreku i niemal pokrzykiwala "Ja chce jeszcze raz!". Kiedy emocje troche spadly stwierdzila, ze na sevence nie jest jej juz ani, ani wygodnie i ona tylko FJRa bedzie ze mna na wycieczki jezdzila. No i.... coz? U pani w banku juz bylem, ale chyba u innej niz ta wspomniana, a za tydzien jedziemy po nasza "nowa" FJRe rocznik 2001 :-).
Zaraz po tym planujemy weekendowy wyskok do Berlina celem zainaugurowania wycieczkowania nowym moto.

I tak to sie ludziom plecie w zyciu z tymi kobietami. Jedne zachecaja i wspieraja marzenia a inne podcinaja skrzydla. Takie zycie. Mnie sie akurat trafil ten "lepszy" wariant :).

Do zobaczenia na szosie!
 

Lis

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #25 dnia: 2009-09-17 18:17 »
Lepiej późno niż jeszcze później...
Witaj karson! ;)
 

karson

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #26 dnia: 2009-09-17 22:58 »
Cześć  Lisku :lol:

Klosz czytając Twojego posta uśmiałem się po pachy  :lol: . W moim przypadku żona na początku bała się jeździć , ale z biegiem czasu nabrała takiej chęci , że teraz to Ona mnie wyciąga na jazdę i mówi że to Ją odpręża  :shock: , a na dodatek powiedziała że mi kupi Fjr-e,dobre co ??
 

KLOSZ

  • Gość
Witan wszystkich fanow...
« Odpowiedź #27 dnia: 2009-09-18 18:06 »
Cytat: "karson"
... a na dodatek powiedziała że mi kupi Fjr-e,dobre co ??


No nie da sie ukryc, ze idzie ku lepszemu... ;-)