Autor Wątek: FJ1200 1986r kufry GIVI stoisz? usiądź bo cena Cię powali  (Przeczytany 1827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayam32

  • Gość
Jak w temacie, jeszcze nie wystawiałem na alledrogo i OLX może dzis ją wrzuce.

Yamaha w kraju od ubiegłego roku, sprowadzona z Belgii. Jestem jej pierwszym właścicielem w Polsce.
Motocykl w 100% sprawny technicznie, na dniach wymieniony kompletny napęd na DIDa zębatki nie pamiętam producenta ale za całość zapłaciłem lekko powyżej 600zł (dorzucam do niego smar w sprayu REPSOL)
Założyłem mu nową akcesoryjną szybę turystyczną firmy MGG (stara oddaje w prezencie)
Kufry GIVI Monokey
Usunięty problem z pierdzącymi wydechami.
Motocykl ma na chwilę obecną założone lusterka (zamienniki) które z niego wylatują tylko zawiozę oryginalne do szklarza bo to jakieś nieporozumienie jest  :icon_frown:

Sprzęt ma już swoje latka więc posiada kilka drobnych rysek na swoim oryginalnym jeszcze lakierze. Wszystkie bolączki mechaniczne usunięte, jedyne co zostało do zrobienia to wymienić tylną gumę. Do motocykla w formie gratisu mogę dorzucić jeszcze wszystkie części jakie tylko mam od ciut nowszego modelu( niemal wszystko będzie pasować) np większe i mocniejsze hamulce akcesoryjny wahacz na tył (aluminiowy) itp długo by wymieniać...
W motocykl wsadziłem całe serce a pieniążków nawet nie liczę bo jak się moja Pani dowie ile w to wsadziłem to mnie za jaja powiesi  :D


Poniżej kilka fotek motocykla.

Cena mocno wygórowana ale za psi grosz jej nie oddam mianowicie okolice 5000zł dużo wiem ale jak mam ją oddać za 3tyś to niech stoi w ciepłym garażu pod kocem.

Telefon 500-057-566 mogę podesłać więcej zdjęć na maila, i godzinami o niej gadać ale zachęcam do oględzin na żywo.

PS na oponę coś mogę urwać z ceny  :bmwrider a i ten brzydki kolega na zdjęciu też do oddania jest nawet dopłacę  :rotfl:

Post Merge: 2015-05-03 14:30


Post Merge: 2015-05-03 14:32