Autor Wątek: Skuterek 50ccm RIDE TWISTER  (Przeczytany 6686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alcapone

  • Gość
Skuterek 50ccm RIDE TWISTER
« dnia: 2012-09-15 16:44 »
Witajcie!

Sprzedam skuterek 50ccm marki RIDE model TWISTER!

Skuterek jest w pelni na chodzie, i pali na tyk. Rok 2009 przebieg 1600km i jest to realny przebieg.

Sprzedaje go na AUKCJI z cena minimalna, ktora jest troche wieksza jak 1000 zl, wiec nie duzo...


http://allegro.pl/show_item.php?item=2634952326

Pozdrawiam!
 

Offline ducati996

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6958
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Skuterek 50ccm RIDE TWISTER
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-09-15 23:48 »
Tak idealny jak Twoja była FJ ? Bo miałem okazję ja podziwiać...
 

Alcapone

  • Gość
Odp: Skuterek 50ccm RIDE TWISTER
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-09-16 02:58 »
Phhhuu nie wiem czy to teraz w pozytywnym znaczeniu czy nie... Brzmi jednak pewnym wyrzutem...

 Nie przypominam sobie bym mowil kiedykolwiek o mojej FJ idealna... FJ byla stara i zmeczona, z km 80000 tys licznikowych, byc moze i na drugiej rundzie. Kupiona prawie jako zlom i doprowadzona do jakiegos stanu uzywalnosci, zreszta cala historia motocykla w moich rekach jest udokumentowana na forum i kupujacy pan o histori motocykla wiedzial. Nie ukrywalem zadnych wad przed kupujacym... ale z drugiej strony czego mozna sie spodziewac po tak starym motocyklu za 3000 zlotych? Dopiescilem ja jak potrafilem i nie szczedzilem na to zdrowia i pieniedzy... robilem to dla siebie. Jesli motocykl okazal sie felerny w rekach nowego wlasciciela to bardzo mi przykro ale napewno nie bylo to nic ukrytego z mojej strony... Dbalem o FJ jak moglem i nikt mi nie moze zarzucic ze bylo inaczej. A i pan kupujacy tez szukal w najtanszych sztukach, a tanszego jak moj w tamtym czasie nie bylo...

Poprostu stare to jest dobre wino...



Co do skuterka to nie kupilem go dla siebie tylko na handel, jedyna jego usterka byla peknieta owiewka pod siedzeniem... Ale tez nie jest IDEALNY, bo idealny to bylby nowy spod stempla...

 

Alcapone

  • Gość
Odp: Skuterek 50ccm RIDE TWISTER
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-09-17 21:24 »
Nie doczekam sie jakiejs odpowiedzi po badz co badz jednak dwuznacznym twierdzeniu o idealnosci mojej ex fj? Chetnie sie dowiem jak sie ma...