Autor Wątek: Co sądzicie o tych 2 egzemplarzach?  (Przeczytany 19281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Student

Odp: Co sądzicie o tych 2 egzemplarzach?
« Odpowiedź #45 dnia: 2016-04-24 11:09 »
Autsider wymieniamy poglądy na temat jednego egzemplarza który został zaproponowany, czym dyskusja bedzie bardziej szczegółowa tym lepiej dla przyszłego kupca a to nie musi być rodzinne tylko techniczne.
Powodzenia w kupnie.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

autsaider

  • Gość
Odp: Co sądzicie o tych 2 egzemplarzach?
« Odpowiedź #46 dnia: 2016-04-25 21:18 »
Masz rację.
Dziękuję za cenne poglądy nt. egzemplarza, reszta wzajemnych komentarzy zbyteczna.
Ale spoko też jestem ludź.
Sztuka z Olsztyna okazała się bardzo średnią Nawet ja z małym doświadczeniem mogłem rozpoznać bujną historię motocykla.
Kurde gorzej jak z samochodem
 

autsaider

  • Gość
Odp: Co sądzicie o tych 2 egzemplarzach?
« Odpowiedź #47 dnia: 2016-05-07 09:11 »
No to kolejne podejście
Co sądzicie o tych 2 egzemplarzach?
http://allegro.pl/yamaha-fjr-1300-as-i6173086186.html
http://otomoto.pl/oferta/yamaha-fjr-1-3-ID6ybnVP.html
Z góry dziękuję za wszystkie cenne uwagi zwłaszcza jak jest z tymi po policyjnymi motocyklami.
Co mogą w sobie kryć albo co mają zablokowane.
 

Escev

  • Gość
Odp: Co sądzicie o tych 2 egzemplarzach?
« Odpowiedź #48 dnia: 2016-05-07 10:01 »
Hej,

to ja się podkleję pod wątek, skoro @autsaider tak efektywnie szuka.

Podawaliście wcześniej linka do FJR z Ustki :
http://olx.pl/oferta/yamaha-fjr-1300-automat-2009-zimowa-cena-CID5-IDcTLIj.html#beca51b767
Która wydaje się dość ciekawie prezentować, ale jakoś nie kontynuowano tego tematu....? Cena taka sobie, ale jak reszta? Warto tam jechać z Warszawy?

A swoją drogą - w UK jest cała masa FJR w niezłych cenach sprzedawana przez dealerów, którzy oferują np. lifetime warranty. Znalazłem 2013 r za 7 tys funtów.
"YAMAHA FJR1300, 1298cc , Manual 6 speed, 3,809 miles, Silver, Finance available, Test ride available, Excellent Body Work! , Full service history, Heated grips, Top Box, Panniers, Main Stand, Crash Bungs. Spot Lights. Very desirable touring motorcycle. Shaft driven with lots of useful equipment for a trip around the UK (in the wet!) or a full on tour to the Continent. Comfort for both rider and pillion is very good."

Jak rozumiem kierownica nie po tej stronie co trzeba :P a serio to licznik w milach mnie nie przeraża. Wyjazd do UK mniej czasu zajmie niż przejazd nad polskie morze :) Powrót na kołach to sama frajda :)

Szuka się też dla mnie moto w US - póki co znalezione 2 egzemplarze 2013 i 2014 w cenie ok 6.5 tys USD (bezwypadkowe), ale tutaj z kolei minusem jest fracht - czas :)

 
 

Offline Student

Odp: Co sądzicie o tych 2 egzemplarzach?
« Odpowiedź #49 dnia: 2016-05-07 11:39 »

Ta ze Szczecina jest w tej samej cenie  co rok temu, był  wątek o niej na forum, zdjęcia słabe, trzeba lokalnych fjrowcow poprosić o oględziny, szkoda czasu na wyjazd.

Ta z wysp nie może mieć  6 biegów  bo takie w 2013 r nie występowały.
 W UK trzeba uważać aby nie kupić moto z ratami bankowymi.

Co do innych wariantów Escev moja propozycja jest nadal aktualna ale to na PW w zakresie starej korespondencji.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.