Autor Wątek: Sprzedam Jawa TS 350  (Przeczytany 6151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robert_K

  • Gość
Sprzedam Jawa TS 350
« dnia: 2011-03-02 20:12 »
Witajcie.

Wystawiam na prośbę kumpla, który chce żeby Jawa poszła w dobre ręce. Oto opis tejże Jawy (z alledrogo):

Witam Wszystkich na mojej aukcji.

Mam dziś do sprzedania motocykl Jawa TS 350 89r w oryginalnym świetnym stanie.
Motor jest od nowości w rodzinie - jeździł nią mój wujek, a ostatnimi latami ja nią jeździłem. Używana była turystycznie i do dojazdów do pracy w sezonie.
Wielu motocyklistów z okolic Rzeszowa zna mnie i ten motor, gdyż bywałem nią na zlotach i imprezach. Nie była ona katowana i targana po jakichś dziurach lub polnych drogach. Objechałem nią całe Bieszczady i wiele innych okolic i nigdy mnie nie zawiodła - nie zdarzyło się żebym musiał ją holować lub pchać.

Odkąd pamiętam nie zostawała nigdy na dworze a już na pewno nie na zime. Ostatnie kilka lat spędza w ciepłym garażu u mnie w domu.
Motocykl ma założony elektroniczny zapłon (kompletny oryginalny zapłon wraz z cewkami mam również, można przełożyć bez problemu), na którym motor uzyskał nieco wigoru - utrzymuje elegancko 1000 na wolnych obrotach i równo pracuje.
Z odpalaniem nie ma żadnych problemu - odkręcasz kranik, zalewasz gaźnik kop i pracuje.
Przed zimą założyłem nowe opony - zrobiłem na nich około 400 km, wymieniłem olej, okładziny hamulcowe (wymienione w zeszłym roku) jeszcze na 2-3 sezony spokojnie wystarczą.
Stan napędu bardzo dobry, lakier oryginalny (oczywiście widać na nim drobne rysy - w końcu nie jest to moto z salonu) Oczywiście posiada stopkę centralną i boczną. Chromy są w świetnym stanie, motocykl ogólnie bardzo zadbany.
To wszystko widać na zdjęciach które starałem zrobić jak najdokładniej.

Do motocykla dokładam kufer oraz drugą Jawę bez silnika na części. Jak wcześniej pisałem cały oryginalny zestaw zapłonowy, druga para chromowanych kolanek, nowa zębatka zdawcza (atakująca) jest również ale leży bo nie wymaga wymiany.

Cena za to wszystko to jedyne 1500 zł. Zdaję sobie sprawę że oddaję ją praktycznie za bezcen, ale zależy mi na szybkiej sprzedaży ponieważ pilnie potrzebuję gotówki.
Ewentualna negocjacja ceny dopiero po oglądnięciu motoru. Nie będę negocjował z osobami niezdecydowanymi.
Opcja Kup teraz możliwa dopiero po oględzinach motocykla.
Można go zobaczyć w Nowosielcach k. Przeworska lub w Rzeszowie, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

mój telefon: 725535188 - jeżeli nie odbieram to znaczy że jestem w pracy lub na uczelni, wtedy proszę wysłać smsa, a ja postaram się jak najszybciej oddzwonić.
mail: msdriver89@gmail.com

Wrzucam kilka zdjęć które w pełni przedstawiają jej stan.
Więcej zdjęć mogę zrobić i wysłać na maila na życzenie.

Link do aukcji jest tutaj: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1483474496 , w ogłoszeniu tym widać również moją byłą MZ, proszę o nią nie pytać kumpla ;) MZ już dawno zmieniła właściciela.

Pozdrawiam Wszystkich. Robert.
 

Robert_K

  • Gość
Odp: Sprzedam Jawa TS 350
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-03-07 16:54 »
Już nieaktualne.
Pozdrawiam. Robert.