Autor Wątek: sprzedam vava toyota previa  (Przeczytany 7142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
sprzedam vava toyota previa
« dnia: 2011-02-18 09:49 »
Cześć,
jak w tytule.
Rocznik 1992, 2.4l benzyna + gaz. Przebieg ok. 250 tys. km (wytrzymują do 700 tys.) 3 właściciel od nowości (kolega mieszkający w USA kupił ją od 1 właścicielki, jeździł, potem przywiózł na mienie i ja ją odkupiłem).
Wyposażenie: automat, stały napęd 4x4 (nie udało mi się tym nigdy zakopać, choć parę razy się starałem), tempomat, klima (przepuszcza sprężarka - albo wymiana albo naprawa starej). 7 miejsc, wspaniałe rozkładanie tylnej kanapy bez wyjmowania foteli - wtedy 4 miejsca i przestrzeń bagażowa do polowy auta.
Butla w kole więc nie zajmuje miejsca.
Wersja amerykańska - różni się wykończeniem - lepsze wykładziny.
Mankamenty: do wyspawania błotniki - nie robię tego - każdy zrobi jak chce. Można nałożyć na wygląd 1kg szpachli albo zrobić to porządnie.
Do poprawy otwieranie drzwi kierowcy ale to pierdoła.
Fotki wrzucę później albo podam linka do jakiegos alledrogo.
Cena to 5.500 dla forumowiczów.
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: sprzedam vava toyota previa
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-02-18 14:36 »
Bartek i czym Wy teraz będziecie jeździć?
Pochwal się co teraz będzie, lub jest.
Swoją drogą to Previa jest chyba ostatnim udanym japońskim vanem, niezniszczalna.
Wiem bo jeździłem identyczną jak Twoja o czym Ci kiedyś opowiadałem.
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: sprzedam vava toyota previa
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-02-18 18:18 »
Raczej toyota zostanie. A jaki model to powiem jak już będzie... ;)  Żeby nie zapeszać ;)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858