Autor Wątek: Suzuki SV650N Rocznik 2003. Sporo dodatków!  (Przeczytany 6334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

B2RT

  • Gość
Suzuki SV650N Rocznik 2003. Sporo dodatków!
« dnia: 2010-12-03 08:29 »
Hej wszystkim.

Powoli myślę nad zmiana motocykla dlatego od nowego roku zacznę wystawiać swoją SV na aukcję. Najpierw jednak wystawię ją tutaj. Wolałbym ją sprzedać komuś z forum.

Dane tech.
Prod 2003
Przebieg 38 tyś i rośnie.
Kolor Czarny.

Właścicielem motocykla jestem od 2008 roku kupiłem go na początku sezonu. Moto było sprowadzane z Niemiec gdzie miało 2 właścicieli, obaj po 40. Ostatniemu z nich musiała przydarzyć się mała przygoda. Dlatego malowany był bak (naprawdę profesjonalnie) i lekko pokrzywiona chłodnica (która jest w 100% sprawna). Przez 3 sezony dodałem do tego wywrotkę na ogrodzie gdzie znowu lekko przygniotłem chodnicę (za szeroka jest skubana) no i delikatnie położyłem moto w Austrii na parkingu - jedyny efekt tej akcji to przypalony kombinezon na kolektorze ;) i odprysk farby na gmolu (który pewnie przed nowym rokiem zamaluję)

Wszystkie części w motocyklu są oryginalne, jeżeli coś wymieniałem to tylko dlatego, że chciałem je wymienić na inne/lepsze. Części takie jak ciężarki, manetki, osłona łańcucha które wymieniłem są do wglądu.

Moto serwisowane regularnie. Śmiga na syntetycznym oleju castrola. SV jest generalnie mega czystym motocyklem, nie ma żadnych wycieków z żadnego układu. Przez 6 tyś km nie zje nawet grama oleju. Dzięki temu jego użytkowanie serwis jest bardzo ekonomiczny. Przy mniej więcej 32 tysiącach zrobiłem mu duży przegląd: wymiana wszystkich płynów, czyszczenie filtra (K&N) wszystkie luzy na zaworach(nie ma i nie mi luzów), synchro przepustnicy sprawdzenie rozrządu, synchro wtrysków.

Do wymiany na nowy sezon jest olej. Proponowałbym również wymianę oleju w lagach (koszt oleju to 50pln i godzina roboty), jak i płyny hamulcowego. To sie powinno robić co sezon. Nie wiem czy nie zrobię tego wszystkiego przed sprzedażą, Zależy ile będę miał czasu. Do wymiany jest tylny laczek. Koszt to około 500pln za Dunlopa Roadsmarta. Taka sama jest z przodu w stanie idealnym.
Klocki hamulcowe z tyłu wymieniane te z przodu starcz jeszcze spokojnie na sezon albo i dwa.

To co dodałem do motocykla:
-Wydech karbonowy Remus (dedykowany do SV)
-Napęd DID X2 (nie do zajechania w SV)
-Oryginalne gmole. (500pln)
-Spora szyba GIVI (kosztowała mnie 600pln, w miarę dobrze chroni do 140km/h)
-Hugger na tylne koło z firmy Pyramid (super wygląd i ochrona przed błotem 500pln)
-Pełne stelaże GIVI pod boczne i top case (całkowity koszt koło 1000pl)
-Przedłużka przedniego błotnika Pyramid (nie brudzi się tak chłodnica i silnik 120pln)
-Filtr powietrza K&N (dozywotni nie trzeba wymieniać 250pln)
-Czarna trochę szersza kierownica lukasa z manetkami harisa i karbonowymi ciężarkami (oryginały do wglądu koszt około 500pln)
-Gniazdo zapalniczki do GPS (mega koszt 50pln ;) )

To chyba wszystko..

Motocykl używałem głównie turystycznie. W tym sezonie tak naprawdę pojechałem tylko do Włoch i z powrotem. Dla wyjaśnienia, kiedyś sam obawiałem się moto jeżdżonych turystycznie, dopóki nie zadałem sobie pytania. Co jest lepsze 1000km zrobione turystycznie na 2 odpalenia moto czy miesięczne dojeżdżanie do pracy po kilkanaście km w mieście? Jak dla mnie temat jasny.

Motocykl garażowany, teraz w zimie grzecznie stoi w ciepełku i czeka na sezon.
Możliwe jest obejrzenie go w okolicach Szczecina. Jeżeli nie sprzedam go przed początkiem sezonu możliwe że będzie można go obejrzeć czasem we Wrocławiu.

Cena jaka mnie interesuje to 11 tyś pln. Bez szans na negocjacje. To naprawdę dobra cena Zaklepałem sobie motocykl w Wawie i zależy mi na kasie (nie stać mnie po prostu na tak duży kredyt).

Gratis dorzucam pokrowiec Oxforda. Jeżeli sprzedam moto szybko to może dorzucę również podnośnik (nowe moto ma mono wahacz i już mi się nie przyda)

Kontakt na maila bkrupop@wppl lub telefonicznie 796 588 090. Czasami nie mogę odebrać wtedy proszę o SMS to oddzwonię.

Pozdrawiam
Bartek (B2RT)

PS# Nie mam niestety konia pod ręką i nie mogę zrobić aktualnych zdjęć. Pogladowe foty z wyjazdów do zobaczenia tu:
http://picasaweb.google.c...oDiGarda201002#
http://picasaweb.google.c...jazdySezon2009#
http://picasaweb.google.com/bkrupop/Chorwacja2009#

Po 22 grudnia zrobię porządna dokumentację foto.
 

B2RT

  • Gość
Odp: Suzuki SV650N Rocznik 2003. Sporo dodatków!
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-12-07 12:51 »