Autor Wątek: sprzedam moją fj-kę  (Przeczytany 17444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

manieks

  • Gość
sprzedam moją fj-kę
« dnia: 2010-10-03 20:26 »
sprzedaję moją fj-kę szczegóły w ogłoszeniu                                       http://otomoto.pl/yamaha-fj-1200-M2242743.html            
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-10-03 20:58 »
A tobie co? Pogięło cię całkiem?!? Przecież nikt nigdy w życiu nie da ci za niego 20 tys zł, bo tyle jest war minimum.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

Offline bart

Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-10-03 21:10 »
Faktycznie motocykl wyśmienity. Stan idealny.
Zachu, zerknij na mocowania kufrów u kolegi, ma takie jak TY.
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-10-03 21:41 »
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tymże cudem to mogę polecić. Manieks dba o ten sprzęcik jak mało kto i FJ-ka jest na prawdę super. Dziwię się, że go sprzedaje jeszcze bardziej, że tak tanio.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

Offline psychadelic

Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-10-03 22:39 »
Rzeczywiście świetna, gdybym polował na drugą fj-tę pewnie bym ją kupił - nawet przeszło mi to przez myśl, ale poszukuje naked'a. Xjr albo VX na razie mi chodzi po głowie :) Oczywiście jako drugi motocykl, ponieważ moja babcia jeszcze ze mną trochę pojeździ :)
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-10-04 14:03 »
Potwierdzam, widziałem jego FJ-te w Lublinie. Prawdziwe cacko warte więcej niż Manieks ceni.
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

Offline bart

Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-10-04 15:55 »
Tak, tylko dla potencjalnych kupujących istotny jest rok, wynikająca z niego cena giełdowa i stan. Przykładem niech będzie motocykl Tadeusza efjota który pomimo stanu który był mi znany i części które Tadeusz w niego włożył, wydał mi się zbyt drogi i chyba innym kupującym również. Nie chcę krakać i źle wróżyć, ale kolega manieks może mieć problem ze sprzedażą swojego motocykla. Oczywiście zdarzają się wyjątki kiedy to kupujący docenia wartość rzeczową motocykla, tak było w przypadku FJRki sławomiragd, kiedy to cena dorównywała egzemplarzom z 2005 roku, czego przykład mieliśmy u nas na forum. Takie przypadki są niestety bardzo rzadkie. 
 

Offline Bigos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2229
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • HIGH OCTANE BLOOD
    • www.hellontwowheels.blox.pl
  • MoTo: FJ1200 3XW1, FZS600 FAZER
Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-10-04 22:20 »
To jeżeli Manieks jej  nie sprzeda, w co wątpię, to chyba nazbieram kasy i kupię ten motocykl. Cena rewelacyjna.
"Aniołowie jeśli tylko są..." to z piekła rodem i na motocyklach!!!
 

Offline bart

Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-10-04 22:33 »
Życzę mu żeby sprzedał, ale sam widzisz że gościu z poznania miał 2 sztuki za 5 tyś. i się z nimi bujał. Tak jak pisałem wcześniej, osób doceniających walory użytkowe i pracę poprzedniego właściciela sprzętu jest b. mało. 
 

manieks

  • Gość
Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-10-05 08:50 »
Dzięki za słowa uznania pany od Bigosa który widział moto w realu i od pozostałych.Ale tak jak napisał bartpk257 kupującego interesuje rok-przebieg i sądzę że kasa za jaką ją wystawiłem myślę jest realna do wźięcia w relacji do pozostałych fj-tek na allegro.A czy mnie pogięło :embarased:mam nadzieję że nie będę beczał po zmianie,chcę kupić bmw-gs bo ekipa z którą śmigam czasami lubi pojechać na skruty,i tu zaczynam mieć problemy.Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze,szra proza życia. :icon_redface:
 

Offline bart

Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-10-05 09:03 »
Tak tak, GS to piękny sprzęt. Też bym taki chciał. Tylko uważaj na wycieki spod głowic. W bokserach bmw to dość powszechne a takim cieknącym nie da się jeździć, bo wiatr zabiera oliwe na portki kierowcy i plecaka :D. Może wiaderko?
 

Offline psychadelic

Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-10-05 18:05 »
GS fajny sprzęt, ale z życia wiem,że w starych modelach do 96 r. jest wiele wad. Ma też kilka zalet, ale na motocykl, który nie ma ramy i specjalnie dobrych osiągów, masa 240 kg. to sporo. Jak ktoś chce mogę wymienić usterki, które sam usuwałem w tym sprzęcie i jakie są :) Jest ich sporo...
No i do tanich motocykli nie należy...
 

Offline bart

Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-10-05 19:07 »
Dawaj psychadelic, chętnie poczytam. Hej, może załóż nowy temat w opiniach i dyskusjach żeby koledze nie zaśmiecać wątku
 

karson

  • Gość
Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-10-05 23:36 »
Smutny i Kosa też mogli by coś napisać na temat nowego GS-a, bądź co bądź dosiadali go na jazdach testowych. 
 

Offline Arti33

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2492
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • 🇵🇱
    • Status GG
    • Boxer MC
  • MoTo: FJ 1200 ABS '91 3YA ; Kawasaki VN1700 Voyager '10
Odp: sprzedam moją fj-kę
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-10-06 09:13 »
To ja też proponuję założyć nowy temat o GS lub R ze stajni BMW - mam zamiar zapodać sobie jakiegoś boxera więc chętnie posłucham na ich temat.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
"Kiedyś traktowałem ludzi życzliwie - dzisiaj z traktuję ich z wzajemnością"